• Bosna86
    11.6k
    Uvijek sam ga smatrao nečim sto je bilo potrebno da se spasi grupa... Nikakav pandan Dinamu, niti ista slično...
  • luftwaffe
    645
    Nije da se spasi samo grupa nego da dinamovština doslovce ne krepa
  • Mali dioničar
    14.2k
    da dinamovština doslovce ne krepaluftwaffe

    Vidjeti djecu na poluvremenu utakmice FD je top.
  • The Undertaker
    4.1k
    S obzirom da imam dijete i vodio sam ga na utakmice od malih nogu pa mogu reći iz prve ruke...Ništa ne privlači djecu klubu više od uspjeha i mogućnosti da taj uspjeh doživiš u mnoštvu na tribini. Nikakve priče, pokloni, kućni ''dril'' itd... se ne može usporediti sa osjećajem sreće i ponosa što si navijač kao, recimo, na domaćoj utakmici protiv Atalante. Svako dijete koje je bilo na toj utakmici doživotni je navijač Dinama.
    To je atmosfera i odnos prema klubu koji treba njegovati jer će klub biti tu i poslije Mamića.
  • Bosna86
    11.6k
    Vučeš mi na Mamicevca, gdje ćeš dijete voditi na Mordor, jesi lud
  • Neki tip
    19.3k
    Da li je netko radio kakvu anketu među Dinamovim navijačima ili članovima oko ovih pitanja oko kojih je bilo ''klanje'' na temi.The Undertaker

    Bila je donekle povezana s ovom raspravom:

    https://www.zonadinamo.com/discussion/413/probno-istrazivanje-samo-za-zonase/p1

    Od 2. stranice nadalje su rez i analize
  • Tom Hanks
    2.6k
    Na Atalanti nije Mordor i tu i je problem.Steta kaj svi koji fino jure na atalantu ne jure na Istru sa istim zarom osim onih par stotina luđaka koji doista i moraju radi toga dozivljavati taj Mordor.
  • Crusades1986
    9.8k
    na domaćoj utakmici protiv AtalanteThe Undertaker

    A domaća utakmica protiv Arsenala 2015.? :smile:
    Ili svaka domaća utakmica u HNL-u?
  • luftwaffe
    645
    Preveliki se rafali ispaljuju zbog nešto drugačijih stavova, a temelj nam je nadam se svima isti - demokratizacija dinama. Hoće ili neće netko slaviti gol protiv Cluja, Osijeka ili Atlante je osobna stvar, osobno mi je emocija splasnula u zadnjih par godina, ali da mi je lijepo vidjeti klince kako komentiraju neku veliku dinamovu pobjedu, svakako jest.
  • luftwaffe
    645
    Uostalom, iznijelo se dosta gluposti pa smatram da bi bilo korisno da jedino registrirani korisnici imaju pristup forumu.
  • The Undertaker
    4.1k
    Ja govorim sa aspekta djece i njihovog odnosa prema klubu i bazena otkud dolaze novi navijači. Velika većina nas je počela navijati za Dinamo dok smo bili djeca. Ja do Canjuge nisam imao pojma tko je direktor Dinama. Niti me to zanimalo.
  • Bosna86
    11.6k
    Na Atalanti nije Mordor i tu i je problem.Steta kaj svi koji fino jure na atalantu ne jure na Istru sa istim zarom osim onih par stotina luđaka koji doista i moraju radi toga dozivljavati taj Mordor.Tom Hanks

    Apsolutno i na ovome treba raditi... Za takvo nešto treba promjena uprave i da se krene graditi odnos iz početka... Mislim da se svi oko toga slažemo, to spada u jedan od smrtnih grijehova Mamica uz kradu
    Problem je sto dođe gospodin i lupi da se nabroji netko tko je kvalitetan u Dinamu i da ih sve treba mijenjati.... Stvarni svijet tako ne funkcionira, a i vjerujem da on to zna posto je svjesno došao da isprovocira reakciju nakon sto je par mjeseci prije napušen od moderature
  • NepokolebljivDuh
    129
    Isto se događa i sa dtsm, moja prirodna reakcija i dosta ljudi koji ovo čitaju da će glasati suprotno od onog sta dotični bude podupiraoBosna86
    Zapitaj se onda je li stvarno želiš neku promjenu u klubu ili si u potpunosti indiferentan? Nadam se da ne misliš ovo ozbiljno jer kontriranje čisto radi kontriranja nema smisla, pogotovo u ovakvoj situaciji.

    Odgovor može i u PM, nemam namjeru dalje zatrpavati temu...
  • Bosna86
    11.6k
    Ako mi bude kandidat 50:50, sigurno ću pogledati ljude oko sebe i donijeti odluku.... Ja se svakako zalažem za neki vid privatizacije ako bude moguc pa se nadam da se neću ni dovesti u tu situaciju
  • Sljeme
    1.8k
    Ja se ko neki ovdje ne čujem s ekipom iz NH, ali nisam slijep da ne vidim kaj rade. Kaj se tiče love koju su maznuli to nije nikakva tajna i lako je provjerljivo. Samo kaj dole DORH ne postoji jer je jasna stvar da vladajućima treba Dalmacija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.