• znajdatevolimja
    155

    Nažalost sam si sebi u zadnjoj rečenici dao razlog zašto ne očekivati puštanje svih bez ikakvih uvjeta. Iskreno, strah me da: a) na početku sezone ne otvore ni onih jadnih 33% kapaciteta
    b) Nakon mjesec/dva otvorenih tribina ponovno zatvore zbog "četvrtog vala" o kojem neki mediji već i pišu

    Osim toga, bojim se šta će biti sa gostovanjima u slučaju otvaranja tribina..
  • SAS1987
    13.5k
    Zanimljivo da test nije dovoljan. Kod nas možeš na stadion i sa brzim testom a prije utakmice Maribor - Mura se test mogao obaviti ispred stadiona :smile:
  • NORTE
    9.3k
    Kod nas možeš na stadion i sa brzim testom a prije utakmice Maribor - Mura se test mogao obaviti ispred stadiona :smile:SAS1987
    Nije ti ovo Slovenija frende :smile: Misliš da u Bugarskoj treba išta od toga :rofl: Za BBB ovo bi bila prava katastrofa. Katastrofa je bila i ona regulacija ulaska na Maksimir nakon lockdowna, još veća bi bila ona s testovima, a ova s cijepljenjem bila bi ultimativna.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Meni jedna stvar nije jasna.. čemu onda oko 30% ako će moć samo cijepljeni... ako puštaš 30% onda 30% bez ikakvih restrikcia oko ulaznice..

    Ako os samo cijepljenje onda pusti full kapacitet i to je to. Ovako samo preseravaju bzvz.

    Za BBB ovo je katastrofaNORTE

    Zar oni očekuju da ijedan pripadnik ijedne navijačke skupine bude cijepljen i da samo tako dođe sa potvrdom o cijepljenju i veli " može meni jedna za sjever"..

    Glupost i to žešća.
  • xavier
    11.1k
    Zar oni očekuju da ijedan pripadnik ijedne navijačke skupine bude cijepljenNavijač Dinama

    Mislim slažem se s većinom ostalog što si napisao, ali ti stvarno misliš da se niti jedan pripadnik navijačke skupine neće cijepiti? :chin:
  • NORTE
    9.3k
    Zamislite samo posjetu na Maksimiru na koji mogu ući samo cijepljeni :grin:
  • Navijač Dinama
    7.4k
    misliš da se niti jedan pripadnik navijačke skupine neće cijepiti?xavier

    Za sada mislim ne.

    Ali, ako osim toga ne bude drugačijeg načina, i cijepljenje bude jedno od stavki, i za općenito ubudući ulazak na stadion, onda zasigurno hoće.
  • superhik
    10.4k
    Vjerujem kao će se okrenuti rješenju kao i za ostale događaje. Puni kapacitet, ali samo uz covid putovnicu.
    Čak bi to moglo ostati i nakon eventualnog 4. vala.
  • Infinity
    15.3k
    Za sada mislim ne.Navijač Dinama

    Zasto? Zato jer je clan navijcke grupe?
  • Crusades1986
    9.8k
    Da, članovi grupe nemaju privatne živote ili poslove zbog kojih se možda žele/moraju cijepit pa se do sad sigurno niti jedan nije cijepio. :yawn:
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Zasto? Zato jer je clan navijcke grupe?Infinity

    U slučaju ulaska na stadion, pogotovi navijačku tribinu, da. Jer bi to bio stav te određene navijačke grupe, nema organiziranog navijanja, jer se neće cijepit i samim time ić na stadion. Tko hoće ić onda neka se cijepi i neka ide, očekujem otprilike takav stav u početku.

    """Ako ne dođe do nekog kolektivnog stava grupe oko ove informacije u slučaju da postane službena i ako ćemo (u što ne vjerujem) prihvatiti ovu debilanu"""

    Ovo očekujem kasnije, jer kao što sam rekao a i u to počvrsto vjerujem, da će kasnije za ulazak na stadion, morat biti cijepljen, će biti pod "muss".
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Da, članovi grupe nemaju privatne živote ili poslove zbog kojih se možda žele/moraju cijepit pa se do sad sigurno niti jedan nije cijepio. :yawn:Crusades1986

    Oh bože, pa gdje sam ja to napisao??
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.