• Navijač Dinama
    7.3k
    Baku i Budampešta razmišljaju o puštanju 100%-og kapaciteta za nadolazeći EURO. :smile:
  • NORTE
    9k
    Osim što u Rusiji dopuštaju preko 50% kapaciteta stadiona, Zenit igra tekme i pod zatvorenim krovom! Rusi svo vrijeme dozvoljavaju gledatelje i u dvoranama. Poljski savez je unatoč lošem stanju s covidom odlučio u zadnjem kolu prvenstva prve lige dopustiti 25% kapaciteta na stadionima, moguće i zbog finala EL u Gdansku.
  • znajdatevolimja
    155
    -Kako se mjere donose svaki tjedan, odnosno 1. i 15. očekujem da, ako situacija bude kako sam spomenula, neće biti brojčanih ograničenja, da će biti omogućena sva događanja s epidemiološkim uvjetima. Dakle, razmaci, ali o tome ne bih htjela govoriti prije nacionalnog stožera. - izjava županice karlovačke županije s lokalnog web portala

    Teško da ima ikakve veze s nama, ali isplati se nadat ako već ništa drugo.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Idu izbori, ide sezona. Na RTLu sam cak naletio na reklamu za neki event u 6. mjesecu. Ove izjave zupana, epidemiologa itd. su tempirane i sa razlogom, opipavaju teren. Sigurno je da se ide ka ukidanju mjera samo je pitanje oce li to biti polovica 5. ili pocetak 6. mjeseca. Nadam se da ce prva tekma sa gledateljima biti finale kupa protiv Istre 19.5.
  • znajdatevolimja
    155
    Možda čak, u slučaju da otvaranje stadiona bude kao prošle godine nakon onog prvog vala korone, budemo u Gorici i par dana ranije, iako sumnjam.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Dopušteno 25 000 gledatelja za finale Lige Prvaka.
  • Cosey
    434
    Jel se zna kaj je s idućom sezonom, jel bu se moglo na stadione?

    Mislim, jel se spominje kaj?
  • The Undertaker
    4k
    Ako idu covid putovnice vjerovatno ide i otvaranje stadiona. Navodno da Englezi planiraju EP sa punim stadionima.
    Usput, što je sa kartama za EP? Da li su počeli otkazivati i po kojem kriteriju?
  • NORTE
    9k
    Jel se zna kaj je s idućom sezonom, jel bu se moglo na stadione?

    Mislim, jel se spominje kaj?
    Cosey

    Cjepiva ima, ljeto znači ublažavanje mjera i otvaranje puno toga, lako moguće i stadiona s trećinom kapaciteta. Nova Hnl sezona počinje negdje u 7.mjesecu, Uefina finala i Euro će se igrat pred navijačima, neće baš bit razloga da kod nas sezona krene bez navijača, ipak je nogomet na otvorenom.
  • znajdatevolimja
    155
    Gotovo sigurno ništa od popuštanja mjera 15. svibnja. Čekamo početak nove sezone..
  • SAS1987
    13.3k
    Ako sam dobro shvatio se u sloveniji otvaraju stadioni (50% kapacitete) za one koji su cijepljeni, testirani ili preboljeli covid :smile:
  • NitkoBitan
    11.9k
    Samo da se otvori kod nas ali ne po tom principu. Kaj sa onima koji se nisu cijepili niti preboljeli, placat ce test prije svake tekme 50-100kn?
  • xavier
    11.1k


    Ako je dovoljan brzi test, a za prelazak granice je, ne trebaš plaćati. Prijaviš se na stranici i dobiješ termin. Svi koji često putuju tako rade. Jedino što moraš navesti da "imaš" barem jedan simptom (temperatura, glavobolja, kašalj...).
  • NitkoBitan
    11.9k
    Idem na skoro svaku utakmicu, pa bit ce im sumnjivo da svako malo prijavljujem da imam simptome . Također, skužit će da masa ljudi radi isto, a država si sigurno nemre priustit tolike troškove. Uostalom ovo ne rade zbog brige za zdravlje nego da natjeraju mlade koji idu na utakmice, koncerte i u klubove da se cijepe i riješe financijskih troškova za testiranje...
  • SAS1987
    13.3k
    Samo da se otvori kod nas ali ne po tom principu. Kaj sa onima koji se nisu cijepili niti preboljeli, placat ce test prije svake tekme 50-100kn?NitkoBitan

    Kod nas je brzi test brezplatan. Ali naravno, drzava želi da se sto više ljudi sto brze cijepi :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.