• xavier
    11.1k
    Tko to može znati, ali mislim da 100% kapaciteta neće biti još jako, jako dugo. Očekujem do kraja sezone eventualno 30% što ako sve dalje bude išlo po planu, možda bude podignuto na 50%.
  • Dino
    2.2k
    Ma to im ionak nije ni na kraj pameti. HNL nije neka liga koja ima velku posjecenost pa da o 30% kapaciteta ovisi drzavni nogomet. Stadione i dvorane buju zadnje otvorili jer nema tolke bune ko za birtije, restorane il skole.
  • NORTE
    8.9k
    Netko je ovdje spomenuo mogući povratak navijača 1.3. na tribine povodom popuštanja mjera i prema najnovijim informacijama opet smo popušili.znajdatevolimja

    Apsolutno nigdje nije bilo ni spomenuto da je sigurno otvaranje stadiona. Jedva su i terase ugostitelja otvorene samo zato jer je vrijeme iznadprosječno dobro. Otvoreni stadioni nisu bitni i svim klubovima nose samo novi trošak, zato se nijedan klub ni ne javlja po tom pitanju. Amaterske lige čak ni ne treniraju. Situacija s pandemijom je svuda loša i skoro nigdje se ne može na stadione. Možda poslije pauze reprezentacija.
  • znajdatevolimja
    155
    Nisam niti rekao da je igdje bilo spomenuto SIGURNO otvaranje. Ali netko je gore poslao link i napisao "Mogući povratak navijača na stadione?" vjerojatno se nadajući jednako kao i svi mi pa sam pod ovime netko je spomenuo mislio na tu poruku i napisao kako smo opet popušili.
  • xavier
    11.1k


    Ali u tom tekstu nema niti jedne riječi o nogometu i navijačima, samo je kolega @SAS1987 tako nazvao link.
  • znajdatevolimja
    155
    Znam, shvatio sam to odmah, samo sam mislio kako je kolega samo dao "ideju" da bi se to možda moglo desiti, nisam niti mislio da je to tvrdio.
  • NORTE
    8.9k
    Nije učinkovito i to je cjepivo za siromašne. Progurano je na tržište jer Pfizer i Moderna ne isporučuju onoliko kolika je potreba.NORTE

    Prije 3 tjedna napisano. Sad ga je stopirala i zabranila skoro cijela Europa.
  • NORTE
    8.9k
    Hns bi trebao kao i Englezi, lijepo za zadnje kolo prvenstva 22.05. otvorit stadione. Svi iz velike četvorke su domaćini.
  • SAS1987
    13.2k
    Lijepo je vidjeti :smile: Rostov - Spartak

    169706925_10157851605877466_1505780054302146276_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=gIO4Md4LdbQAX92TQn7&_nc_ht=scontent.fmbx1-1.fna&oh=e737e965581c46ed667e583f7df75967&oe=60909BE9
  • vafenss
    233
    Nakon ovakvih fotki kao i onih sa utakmica poput Armenija-Rumunjska zapitas se zasto kod nas tribine nisu otvorene i pokusavas pronac neki suvisao razlog da si objasnis zasto nisu ali ne ide...jedino mozes opsovat majku stozeru i njihovim besmislenim i licemjernim mjerama koje ce naravno nestat istog trenutka kad dodu izbori i turisticka sezona
  • SAS1987
    13.2k
    Možda su naše (EU države) mjere pretjerane a možda se Rusima jebe za broj umrlih :smile:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Škotska(Hampden, Glasgow), Španjolska(San Mames,Bilbao), Italija( Olimpico,Rim) Danska( Parken, Kopehagen) Rusija(St Petersburg) Nizozemska(Amsterdam, Johan Cruyff Arena) su potvrdili da će na njihovim stadionima biti prisutni gledatelji za vrijeme nadolazećeg EP.

    Škoti,Španjolci, Nizozemci i Danci po 25%

    Rusi i Talijani još nisu iznjeli točan broj,odnosno % kapaciteta dozvoljenog.

    Na čekanju su Baku( München, London, Buchurest, Budimpešta i Dublin.
  • NORTE
    8.9k
    Nema šanse da u ovoj sezoni navijači budu na tribinama. Lokalni izbori i turistička sezona su prioritet. Na Euru će se igrati pred navijačima a ljetni simptom covida je proljev pa se samo možda u početku nove sezone pusti gledatelje na tribine, ali to treba uzet s rezervom (Euru pred navijačima unatoč), jer je turizam na prvom mjestu. Na otvorenom je rizik manji a tekma Atalanta-Shahtar je kao glavni krivac buktanja u Bergamu. U novoj sezoni bi dosta liga moglo početi vraćati gledatelje pa se nadajmo da će bar neki manji period s otvorenim stadionima pred kraj ljeta i nas opet zahvatit.
  • Dino
    2.2k
    Atalanta-ShahtarNORTE

    Atalanta - Valencia
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.