• xavier
    11.1k
    Kod nas je brzi test brezplatan.SAS1987

    I kod nas je, ali on misli da to neće biti dovoljno za ulazak.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Besplatan na uputstvo... kazem da ce drzava nesto ucinit po tom pitanju da ukine praksu besplatnih testova jer ce (ukoliko se uvede ta praksa) se tisuce mladih (necijepljenih) testirat svakodnevno zbog izlasaka, koncerata i utakmica, ako naravno ti testovi budi uvjet za ulazak na iste. Njima je cilj da se sto vise ljudi cijepi, a to ce omogucit tak da ljudima otezaju testiranje, odnosno da pocnu naplacivat testove...
  • Neki tip
    19.3k
    Besplatan na uputstvo..NitkoBitan

    Ne, to se odnosi na PCR test.

    Brzi antigenski test je besplatan i, kako ti je @xavier napisao, samo se trebaš prijaviti na njega. Označiš bilo koji "simptom" i to je to. Ne trebaš se ni svom liječniku javiti.
  • Infinity
    15.2k
    Odobren povratak navijaca na stadione u 49% BiH. Nije jos poznato kakvi ce kapaciteti biti dozvoljeni, al moguce da vec sutra i ostatak drzave doceka isto popustanje.

    Nadam se da ce do pocetka nove sezone mnogi u ovom smjeru.
  • Bosna86
    11.6k
    Samo je u RS dozvoljeno i to gle čuda, 4 dana prije proslave titule Borca
  • Navijač Dinama
    7.4k
    očekivano. Jer sam je Čerkez rekao da mjere dosta popuštaju, a i (ne)službeno je ukidanje policijskog sata.
  • Infinity
    15.2k
    Kad je visila Europa onda se ukinulo sva takmicenja :rofl: Svima je nama vise nego jasno da ovo nije slucajno, mada je meni drago da se napravi taj korak, makar na ovakav nacin. Sutra mozda i u FBiH dozvole, cekam sjednicu k'o titulu :rofl:
  • Navijač Dinama
    7.4k
    cekam sjednicu k'o tituluInfinity

    :lol: i to da moreš ostajat do neku dob noć i cugat jer ce produzit rad kafica i nema policijskog...eh ..tko te ne zna, masno bi te platio :rofl:
  • SAS1987
    13.4k
    Ako sam dobro shvatio nove covid regulacije se u Sloveniji dozvoljena kapaciteta stadiona diže do 75%.
  • NORTE
    9.2k
    nove covid regulacije se u Sloveniji dozvoljena kapaciteta stadiona diže do 75%.SAS1987

    Kod nas će bit sramežljivih 33%.
  • agramZ
    2.3k
    diže do 75%SAS1987

    u austriji se od 1.7. pusta 100% kapaciteta bez ikakvih mjera, samo moras biti cijepljen ili testiran. taman za pocetak sezone tj. kupa.
  • agramZ
    2.3k
    nego sta, ne znam sto to tocno ocekujes.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Pa ocekujem da se pustaju svi bez ikakvih uvjeta. U Zadru je bilo tisuce ljudi na tekmi i nece se dogodit apsolutno nikakav skok zarazenih. Ta uvjetovanja su samo pritisak na mlade ljude da se cijepe kako se ne bi trebali financijski i organizacijski mucit sa testovima...
  • agramZ
    2.3k
    to neces docekati..

    edit: ili mozda hoces, pojma nemam :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.