• Carrasco
    4.1k
    Dovođenje Hoxhe bi bio jedan od najretardiranijih transfera u zadnjih nekoliko godina.
  • miro
    3.1k
    Ma kakav Hoxha...
  • Beowulf112
    301
    Mi nemamo sta traziti pojacanja u HNL-u..jedino taj kleinheisler bi dobro dosao..ostala pojacanja trebamo trazit u nasem omladinskom pogonu..tu imamo neke decke sto obecavaju i treba im dati priliku...i svakako treba probat vratit Brekala..mislim da ni Dzeko nam nebi bio lose pojacanje u 36-oj ako bi htjeo doci za neku razumnu placu..jer od emrelija nemamo koristi i najradije bi ga se rijesio..a dzeko bi zaostriju konkurenciju u napadu petku i drmicu..lovrena nebi..mislim da smo mi klub koji stvara igrace pa bi dovodenjem lovrena ugusili razvoj katinica i zivkovica koji obecavaju dosta
  • Infinity
    15.2k
    Ja sam jako dugo imao zelju da nam dodje Dzeko, al bojim se da njemu slijedi strmoglav pad. Jos uvijek igra na razini, ali ima puno godina i bojim se sa je to to.

    Trebao je jos iz Rome doci. Nakon odlaska u Inter vec je bilo kasno, jer je bilo jasno da ih nece napustiti nakon pola godine. Ima ugovor do ljeta i vjerojatno ce ga produziti jos jednu sezonu i onda se oprostiti. Nama bi mozda mogao valjati jos jednu sezonu, ali mislim da to nije ispravno i da bi to bila promasena politika. Ne trebamo dovoditi igrace za koje se unaprijed zna da su tu godinu dana i da odlaze.

    E sad, jedino ako ce potrajati kao Zlatan i odigrati na razini na kojoj je on igrao u 37., 38. i 39. godini. Naravno, bez ozljeda koje je ovaj imao, al te ozljede su glavni problem svih starijih igraca. S tim se ne moze riskirati, pogotovo Dinamo kojem bi jedan Dzeko bio medju najplacenijim igracima i cije bi lezanje po bolnicama skupo kostalo na vise nacina.
  • xavier
    11.1k


    Ma kakav Džeko...
  • masacusec
    3.1k
    Nekoć nam je to bilo simpatično kada bi nam se neki veteran vratio ili došao, npr. r.kovač, j.nowotny, s.marić....međutim, Dinamo je evoluirao i više nije mjesto za skrasiti se i nekome biti zadnja stanica prije penzije...
    Kao što je netko napisao, u HNL-u nema pojačanja za Dinamo...Uz ovakve potencijalne prodaje Livakovića, čak i transferom Gvardiola, možemo si priuštiti i neko jače ime, a da nisu neki nedokazani brazilski anonimusi i jebivjetri kakve je ono smeće voljelo dovoditi.
  • Captain America
    13.7k
    prodaje Livakovićamasacusec

    Ako Livi baš zapne otić, a Bayern bude klasično škrt, tražio bi ih Stanišića, Vidovića i Zvonareka. Njima ne znači puno, ovdje mogu eksplodirat i prodat se dalje.
  • Beowulf112
    301
    Ja i dalje nekako sumnjam da ce livi ici 20M+...ako ss i dogodi taj transfer mislim da ce ici oko 15M€...ipaknse radi o golmanu
  • Jurki
    8.6k
    Mislim da bi Livijev odlazak u spomenuti Bayern bila greska s Livijeve strane.
    Naime Neuer ce izbivati ajd recimo max godinu dana. I on ce opet biti br 1. Nece Bayern dozvoliti da reprezentativni golman grije klupu Livakovicu.
    Imaju i onog mladog golmana kojeg ce pocet polako gurati u vatru. A s obzirom na njihovu škrtost mislim da ce najprije dopeljati npr Navasa iz Psga ili nekog drugog golmana za godinu dana na posudbu tak dugo dok se Neuer ne oporavi. S time bi škrte švabe usparale hrpu love a nebi si sjebali reprezentativnog golmana.
    Livi je golman svjetske klase za najvece pozornice i najjace lige u Europi.
    Nek nama Livi ostane u Dinamu do penzije i ja zadovoljan.
    Ponudit covjeku poboljsani ugovor i to je to. Nama on vise vrijedi od spominjanih 15-20 milja eura.
  • Nino Bule
    11.4k

    Neuer ima tesku ozljedu i uskoro puni 37 godina, ne zelim da livi ide niti mislim da ce bayern kupovat livija ali to bi mu bila velika prilika za izborit se bit prvi golman jednog od najjacih europskih klubova, ako bude dovoljno dobar ne mislim da bi ga neuer izbacio iz prve s 37 godina. Mislim da je i cifra koju spominjete pretjerana, ako livi izrazi zelju za ici tesko da ce se dobit 20 mil eura, ne funkcionira tako trziste za golmane.
  • Carrasco
    4.1k
    Sve zavisi od sljedeće dvije utakmice. Ako ih odradi kao i prethodne ide to i preko 20.
  • immerwieder
    1.2k
    u njemačkim medijima spominju za Neuera i kraj karijere,
    a za ovog dečka u Monacu uopće ne spominju prekid posudbe
    i da je golman trenutno samo Ulreich, a on ima isto preko 34,
    mislim da mu nije najsretnije da ide u Bayern, do ljeta je miran,
    ali onda slijedi ziher forsiranje Nübela jer na njega gledaju kao golmana i za repku
  • Fanboy
    2.2k
    Dobna granica se pomakla, šta je nekad za sportaša bilo nekih 27-28 godina je sad pomaknuto na 32, pa čak i 33 godine. Karijere se rastežu do 38, 39 te 40-te godine.
    Dobitnici zlatne lopte su svi već debelo zakoračali u 30-te godine zadnjih sezona...
    Modrić 33, Benzema 34, Messi 34, Ronaldo 30+ itd Tu je bio Lewa sa 32 kao najbolji igrač Europe kada se nije dodjeljivalo.
    Vi bi otpisivali igrače koji su praktički u najboljim godinama, ovdje ne mislim na Lovrena već općenito.

    Giroud je najbolji napadač SP-a u svojoj 37 godini, šta bi vi njega otpisali u 30-oj godini, a nije Francuska i Milan ?!
    Za Mandžukića neću ni pričati, on je izgubio interes, da nije nebi njega Dinamo mogao dobiti ni u 38 godini, a kamoli u 34 ili 35 godini.
    Thiago Silva, Pepe, Ramos su redom igrači od 38, 39 i 36 godina na vrhunskoj razini.

    Prošla su ona vremena kada je igrač sa 32 godine bio veteran, ako je zdravstveno ok svjetsku klasu može igrati do 35, 36, 37 godina bez problema. Medicina, treninzi, prehrana, oporavak, preventiva je strašno napredovalo.
  • immerwieder
    1.2k
    zato je i smiješna ova ZNS veteranska liga 33+
  • xavier
    11.1k


    Zaigrao sam na kratko tu ligu prije 10-ak godina, ali termini su mi vrh. Ponedjeljkom, prva utakmica sezone u 17 sati i onda svaka iduća 15 min ranije.

    Kao da nitko ne radi jer "veteran" si od 33 godine pa se valjda podrazumijeva da si u penziji :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.