• Nino Bule
    11.3k
    Ma kakav bayern, nema sanse. Za livija ce dolazit ponude lazia, marseille-a, villareala, a pitanje je da li su oni spremni dati koliko mi trazimo. Neka njega kod nas do kraja karijere
  • dinamo vitez
    214
    Da je Leicester pametan, sutra bi Liviju poslali ponudu. Imaju najgoreg golmana u PL. Ali volim što nisu
  • Fanboy
    2.1k
    Ljudi moji pričamo vjerojatno o najboljem golmanu SP-a, nema veće pozornice. Naravno da klubovi koji su dobro popunjeni neće, ali stići će par paprenih ponuda.
    Prilika karijere i zašto bi trpio i dalje uvrede uskoro sa svojih 28 godina radi nekog poteza u HNLu od strane naših medija i stručnjaka.
    Nitko Olmu ne može osporiti ljubav prema Dinamu i Hrvatskoj, no da bi ispunio svoj potencijal trebao je otići. Isto želim i Liviju, koliko god ga sebično želim zadržati toliko mislim da je previše bio osporavan i da je golman za velike klubove i lige.
    Mi možemo biti presretni da smo ga toliko dugo imali i da nas je spasio toliko puta.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ja nisam jos nigdje procitao/cuo da Livakovic zeli ili ima planova otic. Kako se kaze, o tom po tom.. on je sredinu Francuske vec odbio.. znaci puca na vise, ali meni ne pada na pamet niti jedan veci klub koji ima problema s vratarima..
  • Captain America
    13.3k
    Tu će i Olivari profitirat. Kolko će tekstova moći objavit, a još kad krene s uvjeravanjem da imamo unutarnje rezerve s Nevistićem.
  • maddaddam
    2.9k
    Oršić je spomenuo. Nije bezveze. Ne vjerujem da je neka interna zezancija. Što se nas tiče…:

    e9l4p518ejdgz8s2.jpeg
  • BBBaranja
    1.9k
    Treba pokušati dovesti Lovrena,iako je on prezadovoljan u Zenitu.
    Iznenadio me ovo prvenstvo..
  • Papastrumf
    9.4k
    Radije bi doveo Marija Malocu na stopera nego Dejana Lovrena. Neke stvari su bitnije od same igracke kvalitete.
  • Eduardo
    17.2k
    Iznenadio me ovo prvenstvo..BBBaranja

    Čime te iznenadio? Frajer svako prvenstvo igrao kao da spada među samu kremu najboljih svjetskih stopera. Da na klupskoj razini pruža takve igre u kontinuitetu ne bi danas igrao u Zenitu.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    dinamu ne trebaju igrači u tim godinama, podržavam ako se netko hoće vratiti sa 3 banke maksimum-maksimuma, sve iznad...idi u katar, mls, kinu, bolje je razvijati mlade igrače.
  • BBBaranja
    1.9k
    ehza0vyssgxx0x5y.jpg

    Ma moze i Maloča..
    A za Lovrena sam mislio da ce s obzirom na godine i sve slabije rusko prvenstvo doci u slaboj formi i presjediti sp na klupi kao Vida recimo..
  • Nino Bule
    11.3k

    Postoje ekstra klase ala modric koje ne bi odbio ni s 33,34. Da li ce ikad vise igrac takve razine proci kroz dinamo je pitanje
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Meni je bitno da su oni i dalje na kompetitivnom levelu ako ce dolazit. Recimo, pokidani Corluka nakon sto je izmuzao zadnje pare u Moskvi, sta ces ti? Vozi jarane.. Mandzo nakon potucanja, mjesecima bez kluba, u Milanu pokazao da vise nije razina, sta ce ti? Ovo je Lovrenov posljednji ples, ja ga u Dinamu ne zelim jer njegov ego nece dobro sjest u nasu svlacionicu + imam osjecaj da mu se HNL bas i ne bi igrao.
  • Jurki
    8.4k
    Nama trebaju igraci koji su gladni uspjeha a ne isluzeni igraci koji su preveliki egoisti i jos k tome na veliku placu. I igraci koji ce nam biti upgrade. Lovrenu svaka cast ali njegov zenit je presel. On je spor stoper i ko takvog ga ne zelim gledati u Dinamu.
    Isto tak vjerujem da imamo dovoljno talentiranih igraca u skoli pa da ih se pocne pomalo gurati u vatru.
    Uostalom imamo trenutno 5 stopera u kadru. Kaj je cisto dovoljno za ovu kolicinu nogometa kaj bumo igrali na proljece.
    Rađe bi da se Rasa revitalizira nego da se dopelja Lovren za tih 20 i kusur utakmica do kraja sezone.
    Imas jos k tome Katinica i Zivkovica koje bi se moglo isprobati u nekim utakmicama.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ako se zaradi taj novac od Gvardiola neka lijepo odu i dovedu Jedvaja i Roga. Dečki su naši, u dobrim godinama i garancija kvalitete.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.