• xyz
    840
    Ono o lijevom beku na zimu je bilo samo bacanje prašine u oči. Očito da se ide u rasterećenje svlačionice i plaća što podržavam, ali mislim da je pravo vrijeme za dovođenje 2-3 pojačanja.
  • Captain America
    13.2k
    Sad kad SD doda gas i dovede si lijevog beka po guštu. Ajmo Čačke!
  • Ludovic IX
    5.1k
    Bez nekog preuvelicavanja, ali sad kad netko dodje po našeg igrača, reci mu da podupla najbolju ponudu jer uzima igrača iz kluba u kojem je igralo preko 15 igrača na zadnja dva polufinala sp-a
  • Ludovic IX
    5.1k
    Ili 25 .. ne da mi se brojat
  • trender
    168
    @Ludovic IX Mislim da ćemo ovu večer svi bit neubrojivi:grin:
  • Jaro
    5.4k
    Official: Manuel Neuer broke his leg while on holiday and also underwent surgery. His season is over. #FCBayern


    Oli Kahn je zapisivao jucer za vrijeme tekme #samokazem
  • NORTE
    8.9k
    Official: Manuel Neuer broke his leg while on holiday and also underwent surgery. His season is over.Jaro
    Hajdučko prokletstvo.
  • Olmic
    2.7k
    Da se to dogodi onaj idiot Loss bi se ubio
  • Logistika
    1.1k
    ne bi bilo fer po meni zadrzavati Livija ako dode do ponude,i ako zeli ici i probati dalje,ali dinamo ima love,nekako mi i Livi lik kojem nije posto poto,klimavo je golmanu bilo gdje otici ako nije 150 posto prvi golman tamo negdje...previse mi je drag dečko,baš bi mi bilo žao da ide...Dinamo sa tri polufinalista na SP ,boze dragi,čudo...sto jedan napisa na forum hr sinoc.... "...ajde hvala bogu,mozda ih sad rasprodaju,pa mozda i budemo nesto mogli..."
  • xyz
    840


    hahaha... da mu u njegov omiljeni Bayern dođe golman od kojeg bi radije imao golmana bez ruku. Mislim da bi ga herc strefio.
  • dinamo vitez
    214
    Kleinheisler je dokazana kvaliteta u najboljim godinama i svakako bi dobro došao da malo 'prodrma' Ivanušeca i odmori Ademija.. zna netko kakav je Hoxha? Ove godine 16 utakmica i 6 golova za Belupo.
  • xyz
    840
    Ako Bayern stvarno hoće Livija, trebalo bi vidjeti da li se može Vidović dogovoriti da dođe kod nas...
  • BBBaranja
    1.9k
    Hoxhu nebi dovodio,smatram da je lik kvalitete Jurića recimo.
    Ali svakako + za dovodenje Lacike,i pokusaj uzimanja Vidovića iz Bayerna.
  • Captain America
    13.2k
    Ostat će Livi tu. Danas se stvarno sve prati i nešto grdo ne štima da ozbiljni klubovi nisu doživili Livija nakon onakvih prezentacija u našem dresu. Bayern ima još Nubela na posudbi kojeg lako mogu vratit sad kad su ostali bez Neura, a ionako je doveden kao nasljednik istog.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.