• Mr Anderson
    5.4k

    Da je ne znam koliko inzistirao na odlasku nije ga trebalo sad pustiti. Nema on 30 godina pa da si mora osigurati egzistenciju. Logičnije bi mi bilo onda da su ga prodali prije mjesec dana. Teško je sad naći zamjenu da se odmah uklopi.
  • Eduardo
    17.5k
    apsolutno se slažem. Moja reakcija je samo odraz bijesa i ljutnje, ništa više.
  • vjeko1701
    5.9k
    A jbg, tako je. Nisam do zadnje sekunde i presice vjerovao da ce vratiti mladu gamad, nakon toga mi je jasno za svaku vijest ko ovu o Sunjicu da je istina i da uzalud drzim neku nadu. Sjecam se i otkaza Vahi, ista stvar, konacno ozbiljna igra, jasan pomak i onda vracanje u realnost. Samo cekam otkaz Bjelici na poluvremenu tekme Dinamo - Slaven, radi "rezultata 2:2" i dolazak lizaca hercegovacke guzice koji ce "pravilno razvijati mlade talente od kojih zivi 500 zagrebackih cistacica i uz to razvijati atraktivnu igru koja ce uz rezultate 3:0 protiv NK Varazdina vratiti cijeli Zagreb na tribine Maksimira gdje ce djeca opet pjevati dinamu a ne ici u suzama doma jer je Bjelica sa gotovim igracima dobivati jedva 1:0. Uz to naravno valorizaciju prodaje klinaca koji jos nemaju ni dlake na jajima za puste milione (od kojih klubu taman ostane za racun za vodu) od strane placenih novinarcica koji bi i kurac u supak prihvatili za 100 eura.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Sad nam samo preostaje nadat se da će Ademija zdravlje poslužiti barem sljedećih mjesec dana. Moro i Gojak to mogu odigrat uz njega, ali bez njega jako teško. Može čak i Dilaver uz njega, ali onda nam fali jedan kvalitetan stoper.
  • Carrasco
    4.1k
    Evo pišu da žele vratit Kulenovica.... dat im Andrica i pola milijuna eura i ekstra
  • Mali dioničar
    14.1k
    Potpisao Mateo Košćak.

    izklwio5w0ja4xz3.png
  • Kwedi
    3.8k
    Mihael Briški iz Dinama potpisao ugovor do siječnja '20 s Dinamom i otišao na posudbu u Sesvete dotad. :cool:

    s njim i Marko Mikulić al ipak on na punu sezonu :lol:
  • Kwedi
    3.8k
    Prava lova je u ovim bilmez transferima s "našim" klubovima, s ne antidatiran ugovor s nekim tamo lajbekom
  • Simke
    497
    Je li Šunjo najveći igrač koji je igrao u Dinamu? Je li najubojitiji strijelac? Je li tehničar par excellence, pa da bar uživamo u potezima? Ne. Šunjo je EFEKTAN. I ne možeš ga ne voljeti i moraš respektirati krv koju ostavlja na terenu. Ovo je više od neke usrane valorizacije.

    Plastično: sirovo, brutalno. Istinito, To Dinamu znači Šunjić. Vrlo debilni prekid veze. Kad kažu da neke stvari ne možeš kupiti novcem ili nadoknaditi samo tako, opet Šunjić.
    El Capitan

    Mozda i najveci razlog zasto se o njemu prica na 15+ stranica. Vjerojatno nece imati najbolji potez utakmice, nanizati cetvoricu kao Olmo, zabiti golcinu i sl ali ce Uvijek dati sve od sebe i ostaviti srce na terenu sto se maksimalno cijeni.
    Osobno su me njegovi sprintevi iz napada u obranu i pritisak u sprintu od igraca do igraca bez pomoci drugih ostavljali bez daha i usrecivali vise od bilo koje golcine prosle sezone. I uz svoje greske i mane je jednostavno igrac kojeg svaki navijac Dinama moze samo pozeljeti da ga imamo.
    Za mene jedan od rijetkih dinamovih igraca u zadnjih desetak godina koji moze biti istinski uzor malim nogometasima kako postati sto bolji.
    Jedinstven igrac, motor ekipe, ponos navijaca. I to se daje za ovu cijenu nakon samo jedne sezone? Uz svu ogorcenost i ljutnju kao cesto dosad, mogu prvi put reci da sam uistinu tuzan ovakvim raspletom..
  • platini
    230
    "Ponos navijaca" ne inzistira na odlasku u drugu englesku ligu radi vece place. Olmo je ponos navijaca a ne Sunjic.
  • Papastrumf
    9.7k
    Sve sto izadje iz kluba mora da je istina?
    Tebi je rekao da zeli otici pa znas?
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ne vjerujem da je njegova želja otići.
    Hoće li ta žgadija konačno iza rešetke
  • Jaro
    5.5k
    Uopce nebitno za koliku lovu je igrac otisao, nebitno u koji klub ili ligu je otisao... bitno je da li je transfer popracen adekvatno i sa sportskog i sa financijskog pogleda u odnosu na dinamo... a ovdje sve pokazuje da nije - sunjic je sto se tice europe nezamjenjiv (iz Ademija) u igri koju forsira Bjelica. Da je sa sportske strane popracen kako treba, te da je transfer planiran - pripreme bi prosla i njegova programirana zamjena.
    A argument o "basnoslovnoj" ponudi je smijesna kad se pogledaju visine transfera u zadnje 2-3 godine...
    Koliko donosi ulazak u LP i pokoji bod tamo , ako gledamo samo financije sad i odmah?
    Svi znamo o cemu se ovdje radi pa zato nemojmo nabacivati floskule, a nedavno produzivani ugovori dodaju razloge za sumnje u to koliko od tih 7milja (plus bonusi ) ce zavrsiti i klubu, a koliko po raznim agencijama, bih institucijama i slicno...
    Dok je trenutni (vanjski) SD tu - normalan dinamovac ne moze pozdraviti niti jedan izlazni (a iz optuznoce smo vidjeli da ni ulazni nisu problem za izvlacenje love) transfer iz dinama...
    Ne znam tko je spomenuo, ali ne bih se cudio bye-bye Bjelica scenariju prije Bozica...
  • Mali Zeus
    9.6k
    SN rekle da je zatražio sam da ode, mora da je istina onda. :sweat:
  • BluePhone67
    3.2k
    Ne znam tko je spomenuo, ali ne bih se cudio bye-bye Bjelica scenariju prije Bozica...Jaro

    Naci ce mamicevi psici ljubitelja njegovog lika i djela i za to opravdanje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.