• Mali Zeus
    9.6k
    Ako Bjelica bude odlazio očekujte topničku pripremu preko medija par tjedana, da ekipa koja puši svaki potez uprave i opravdava može spremno reći eto vidite morao je otići zato i zato. Nakon toga će krenuti paljba po Bjelici i umanjivanje njegovih uspjeha.
  • Jaki
    100
    Milju eura ima po sezoni mozda je zbilja htio ici...
  • Jaki
    100
    Evo i Livakovicu ponuden novi ugovor na 600 000 eura.
  • deda
    27.9k
    Dozvoljavam si reći da onaj koji ocjenjuje Šunjića kao desetog igrača po kvaliteti a pritom ne spominje njegovu ulogu i značaj za homogenost momčadi nema elementarnog pojma o nogometu ili je samo zloban.
  • Jaki
    100
    Navodno pokusavaju dovesti Kulenovica mozda netko ide i od napadača netko je spominjao Petkovića nadam se da ne ide.
  • platini
    230
    A nego radi čega ide? Radi primamljivog igranja druge lige? Radi igranja europskih natjecanja? Radi velike kvalitete života u prekrasnom Birminghamu? Ne, ide zbog love. U Dinamu ima 200-300 tisuća (ako i to) a tamo će biti najplaćeniji igrač sa preko milijun eura godišnje plaće. I nitko ga ne prisiljava niti ga može prisiliti da ode u Birmingham, očito je to njegova volja i želja.
  • deda
    27.9k
    Ako si u pravu Platini onda me je jako razočarao
  • platini
    230
    Bojim se da je tako jer ne vidim drugi razlog odlaska u Birmingham. Neka slobodno netko kaže drugi razlog ako ga može naći.
  • deda
    27.9k
    Svaki sljedeći igrač koji ode iz Dinama a spomene rješavanje svoje egzistencije kao razlog je za mene mrtav. Brojim
  • Jaki
    100
    Palermo se raspao Nestorovski i Jajalo slobodni,Nestorovski ima ponudu Udinesea ali trebalo bi ga probat dovest.
  • Jaki
    100
    I meni se cini da je Sunjic htio ici kad je vidio ponudu kao i obitelj...
  • Mr Anderson
    5.4k
    Sve OK Platini, imati će veću plaću i vjerojatno je želio otići. Ali to ne znači da ga klub mora pustiti ako nam treba. A treba nam. Barem dok se ne nađe prava zamjena. Mislim kud bi bilo koji klub došao kad bi puštao svakog igrača koji želi otići. Livakoviću su stopirali transfer, a njega su pustili makar je možda lakše naći zamjenu za golmana nego za zadnjeg veznog tog tipa.
  • deda
    27.9k
    Osim toga ti si potencijalni reprezentativac Hrvatske. Pa ne ideš na prvu jebenu ponudu.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Sportske novosti tvrde da je on želio otići, dok Šunjić sam to ne kaže sve je to spin pušten iz kluba. E sad tko tome vjeruje nek vjeruje Da SN napišu da je svima psovao mater, razbio pola svlačionice i potpalio klupu za rezerve ta ista ekipa bi i to povjerovala.
  • Dudu
    2.6k


    To mi najjače kako se stalno piše od tog, ljudi žive u Hrvatskoj za 12 tisuća eura godišnje, oni imaju po 300 tisuća eura godišnje, plaćeno sve živo od kluba, imaju i privatne sponzore neki, al kao šta ćeš od 3 milijuna eura koje zaradiš za 10 godina, treba 50 milijuna eura da bi mogao preživjeti :D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.