• Zagi
    5.2k
    Ma to ne vjerujem da je ikad bila opcija.
    Taman da ga odmah preprodaju.

    Ako je malom ostanak u loksi još jednu sezonu prihvatljiv, to je daleko najbolja opcija za nas.
  • Žan
    114
    Samo zelim svima pozelit sretnu novu sezonu spekulacija o transferima, psk je objavio da je Beljo korak od Dinama. Sretno svima koji slave !
  • Zagi
    5.2k
    Možda je, samo korak od koliko milja?
    Ti uvijek lupaju prepisane gluposti.
  • Nogo
    1.3k

    I Brekalo je bio korak i isto su ga tamo stavili pa znamo gdje je završio.

    Ako i dođe naš tercet napadača opako se mora smanjiti. Emreli je sigurno OUT, a onda Broda/Kulen hm...sve u tome da Petko ostane.
  • Žan
    114
    Aj procitaj opet sta sam napisao, krecu spekulacije i smijesne price s tim dolazi i 500 nepotrebnih stranica u ovoj temi.
  • PlavacZRima
    280
    krecu spekulacije i smijesne price s tim dolazi i 500 nepotrebnih stranica u ovoj temi.Žan

    U tome je i draž, dušmani bi najrađe ugasili temu :lol:
  • Krizy
    36.9k
    Ovo se može prebaciti na nepopularna mišljenja, ali za mene su te priče o razvojnom KTC-u teška mitomanija. Normalno da će naši klinci nahvaliti KTC-a kada ih se za to upita, ali to je sasvim drugi par rukava.Banana 2

    Svatko si danas daje za pravo da se proglasi nogometnim stručnjakom.
  • strumfich
    156
    Banana kolko prosipas pamet tu mogo si vec rec Chatgpt-u da ti slozi zivotopis. Prijavis se lijepo u recimo Kustosiju i napravis osvajaca lige prvaka s njom.
  • Droljo
    5.1k
    Kak bi ivanovića doveo u kustošiju?
  • SAS1987
    13.5k
    Kak bi ivanovića doveo u kustošiju?Droljo

    Dosao bi Ivanović nakon osvajanja lige prvaka :lol:
  • Crni86
    1.2k
    Mati da udari kontru Nicoti i Olivariju pise da se vraca Orsa :cool:

    Sad kad je Mbappe rekao da napusta PSG mozda docekamo nekog naseg traansfer strucnjaka da poveze kako mozda dolazi bas kod nas
  • Taćini Serhio
    300
    Bas čitam članak oko povratka Oršića i da budem potpuno iskren, ne gledam blagonaklono na tu ideju. Definitivno će ostati upisan zlatnim slovima u povijest kluba, ali taj forsirani izbor da pod svaku cijenu ode u Premiership isključivo je njegova odluka. Gledao sam podcast gdje je gostovao njegov menadžer, zaboravio sam ime ali mi djeluje kao drag i pristojan čovjek, koji je rekao da je on u principu isforsirano otišao tamo. Nije da su ga baš željeli nego je više to bilo kao da popune roster, zato mu se nažalost i dogodilo to da ga istretiraju kao tamo nekog indijanca. Bahati englezi naravno, čovjeka koji zabije eurogol za broncu na SP.

    Njegov povratak bi sigurno bio zahtjevan za svakog trenera, pogotovo ako ne bi bio u formi a zbog težine prezimena i minulih zasluga moraš mu dati prostora da igra. Mislim da moramo osloboditi mjesta za razvoj nekog potentnog klinca na toj poziciji, jer realno nitko od starih igrača se ne bi vratio da je uspio vani, a mi s obzirom da živimo od prodaje talenata ne možemo si dozvoliti da budemo rehabilitacijski centar za legende kluba.

    Nadam se da me nitko neće pogrešno shvatiti, Oršića volim neizmjerno, ali jednostavno govorim racionalno.
  • Brusa
    765
    ah... Ja sam isto podvojen, iz sličnih razloga... Već se tu dosta pisalo u tom smislu... Al mislim da znam kako bi to završilo : ako bi igro jebeno, svima bi nam bilo super što se vratio, ako ne bi, pričali bi kako ga nije trebalo vraćati...
  • Jurki
    8.8k
    Orsa je jedan od najboljih igraca Dinama u povijesti.. to pokazuju njegove brojke. Ali isto tak u pravu si kaj se njegovog mozebitnog povratka tice.
    Pogledajmo samo Ademija koji se vrnul iz Kine..da nije nitko zadovoljan.. ni Ademi, ni klub a niti mi. Treba se okrenuti mlađim pojacanjima za tu poziciju.


    Nakon onakve ozljede.. uf ne znam kaj bi mislil.. bojim se da bi bila ova druga opcija.. da ga nije trebalo vracati. Orsic ima 32 godine.. jbg zakljucak se namece sam po sebi..
  • Crni86
    1.2k
    Olivariju zabranit pristup maksimiru nakon plasiranja ovakve vijesti na dan utakmice. A kad se sazna tko su ova dva “izvora” javno obznaniti i potjerat iz kluba. Bila to istina ili ne. Ovo je rusenje dinama na dan kljucnne utakmice i to se tako ne radi. Sramota za jednog novinara a bome i tu dvojicu ako uopce i postoje.

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/bomba-iz-maksimira-zajec-ce-smijeniti-jakirovica-na-kraju-sezone-bivsem-treneru-vec-je-ponudena-klupa-15459457


    Edit. Evo i nicote sa istim clankom
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.