• Mr Anderson
    5.3k

    A ti si čuo za tog Wagnera prije? Gledao ga?
  • Orc123
    5k
    Nisam nikad cuo za njega ni gledao ga...kazem da nam treba l. Bek a najkvalitetniju opciju koju mozemo dovesti trebaju nac nasa uprava i skaut sluzba...nas se i tako nista ne pita.
  • Olmic
    2.7k
    Wagner odlican igrac koji odlicno igra u MLS-u.Orc123




    Šefe doslovno si ovo napisao
  • Orc123
    5k
    Doslovno pogledaj statistiku....osvurnuo sam se na njegovu statistiku, ocjene i na to da je covjek bio na all star utakmici lige....znaci da igra lose tamo?
  • Mlađi referent
    10.4k
    Statistika mu se ne razlikuje previše od statistike Petra Bočkaja

    Teško je sudit bez da smo ga ikad pogledali. Ako defanzivno ima stabilnost, super, ali po statistici se vidi da je vrlo koristan ofenzivno i potrošač lopti kojem je i ta faza prve distribucije upitna.. e sad, kad bi imao netko tko ga gleda da može malo objasnit
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ono MLSa sto sam ja gledao je uglavnom otvoren, ofanzivan nogomet. Ne znam tko je od njihovih branica uopce uspio u Europi. Bilo je puno price oko onog Yeldina, ali ja vise ne znam ni gdje je taj..
  • xavier
    11.1k
    osvurnuo sam se na njegovu statistiku, ocjeneOrc123

    Bočkaj u 4 odigrane utakmice ima prosjek ocjena 7,45 te ima gol i 2 asistencije...ako ćemo po brojkama, onda nam pojačanje na toj poziciji ni ne treba.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Bočkaju se općenito premalo vjeruje. Kod Bjelice koji preferira obrambeni nogomet je bio standardan na lijevom beku. Pliva nekad, da, ali nađi beka koji ne pliva. Pa zapliva Moha više puta pa ništa.

    Jel Bočkaju bolje odgovara 3-5-2? Odgovara, ali hoćemo li ga se sad riješiti i kupiti novog beka, a kad Antiša dobije otkaz za par nedjelja i kad dođe novi trener koji možda forsira 3-5-2 opet tražiti lijevog beka.?

    Ljubičić ništa manje ne pliva na toj poziciji od Bočkaja, čak možda i više.
  • Stjepan
    479
    Bočkaj sigurno mora biti prvo rješenje za Hnl a ako uđemo u Ligu prvaka nadam se da će dovesti lijevog beka da bude u rangu Ristovskog
  • marcio amoroso
    31.9k

    Meni nema logike da se dovodi igrač za 6 utakmica godišnje. Ako Bočkaj može igrati HNL i pretkola moze i LP. Ako ne može ništa neka ga se riješe i dovedu drugoga.
  • serbus
    3.5k


    Slažem se da Bočkaj mora biti prvi izbor..
    Pravi trener bi iskoristio njegove prednosti a ne stavio fokus samo na nedostatke koje bi trebao znati kamuflirati...
  • Mlađi referent
    10.4k


    To kaj si napisao sam ja mislio napisat u nepopularna mišljenja

    Najbolji desnik bek svijeta TAA je rupetina u obrani ( nije jedini takav ), ali je naprijed toliko koristan da sve nadoknadi i još doda. Bočkaj je to već godinama za HNL prilike. Asistencije, ključna dodavanja, presijecanja, centaršuti, izvođač prekida… i bez pola beda može igrat s 4 iza
  • marcio amoroso
    31.9k
    Od 50 utakmica u sezoni Dinamo preko 35 dominira. Od ovih ostalih 15 smo maksimalno u pola u podređenom položaju. I zato treba dovesti lijevog beka koji je par procenata bolji prema nazad, ali zato par procenata lošiji prema naprijed??

    Pa evo kad se o tom Bodo Glimtu priča svi naglašavaju lijevog beka koji je super prema naprijed i probija stranu.
  • Jaro
    5.4k
    tocno to, vise vrijdi 10+ asista i par golova od 3-4 "skrivljena" gola...
    samo kaj TAA igra u sustavu koji ce u 95% pokriti njegove nedostatke, dinamo igra u sustavu koji ce svakom igracu naglasiti nedostatke jbg...
  • Zagi
    4.9k
    Dobro ali Pero ne može probiti stranu protiv Gaj Mača . Spor je ko blato.
    U HNLu taj njegov centaršut zlata vrijedi ali u europi neće imati vremena , pojest će ga.
    Lijevi bek je nužnost, a treba naći i mladog desnog beka koji će stasati uz Rileta. Polako stari, a Moha ne može biti ni zamjena.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.