• Robredo276
    265
    Mislim da Marko Tolić u Lokomotivi nije igrao cijele utakmice, nego je uvijek mijenjan ili je ulazio.

    Evo provjerio sam, manje od 60 minuta po utakmici, a svejedno nije skupio više od 34 utakmice u Lokomotivi.
    Talentiran, ali zaigran igrač koji i dalje nogomet igra kao da mu je 19, a ne 26 i kao da je u Kustošiji, a ne Dinamu.
  • miro
    3.2k
    Vice Karin je imao dobar članak o Ivanušecu neki dan i sve je pogodio, ako netko može biti TAJ to je Ivanušec. Ali slažem se da Toliću treba dati više da igra, ili ga prodat, jer će propast kao nogometaš
  • SAS1987
    13.5k
    Tolić je za dinamo dobar rotacijski igrac. Ja ga nebi otpisao.
  • Zagi
    5.1k
    U prvih 11 nema kaj tražiti jasno. Ali da u nekim utakmicama kad te protivnik stisne pa ti u 60. minuti hokejaški ubaciš Tolića , Menala i Emrelija na špicu i te kontre uigraš...
    Kad se sjetim kak je Sevillu u par navrata ispremješao...
  • BBBaranja
    1.9k
    Marko Tolić je igrač za futsal Dinamo.
    Čovjek je izuzetno tehnički potkovan,a sve ostalo jako slabo a to u današnjem modernom nogometu ne prolazi.
  • Mladen
    24
    Je li Oršić bolji od Marina i Ivanušec od Tolića? Meni nebitno. Bitno mi je samo tko može bolje odraditi utakmicu. A nju ne igraju imena, nego forma, motiv, energija, gard.
    Jako je loše za momčad ako postoje sigurni prvotimci. Nama od početka sezone skoro stalno igraju ti sigurni, a igra nam je nikakva.
    Kakva se poruka time šalje ostalim igračima? Vjerojatno da očekuju sudbinu Čabraje koji je igrao na kapaljku, i koliko se sjećam ni za jedan primljeni gol nije kriv.
    Da se mene pita, slijedećih pet natjecateljskih utakmica hladili bi se ili ulazili s klupe Oršić, Petković i Ademi ili Mišić. Ne zato jer su loši igrači nego zato kaj na njihovim pozicijama trenutno ima boljih. Ili bar onih kojima treba dati priliku da pokažu da bar nisu nimalo lošiji.
    Nije mi jasno kako je moguće da Oršić, koji se nazabijao čudesnih golova, odjednom kod većine udaraca tijelo nagne nazad i sve lopte lete u nebo. Kaj mu nitko na treningu na to ne skrene pozornost.
    I to traje već mjesecima, uz osigurano mjesto u prvoj momčadi...
  • Orc123
    5.1k
    Ivanusec nije tehnicki potkovan kao Tolic, nije ni orsic tehnicki potkovan kao marin ali i orsic i ivanusec su 100 puta korisniji igraci...marin nema fazu obrane, nema agilnosti, isto vrijedi i za tolica koji je uz petka najveci tehnicar ali to u danasnjem nogometu ne znaci nista...danas se traze radilice a ako jos k tome ima i talenta onda je to top igrac ko npr. Modric. Uvijek bi rađe u momcadi ivanuseca nego tolica jer kad mu i nejde a krenut ce ga on dajr 100%, bori se, grize, dok kad gledas tolica to je zamjenski petkovic ali sa boljom glavom i psihom. Tolicu zelim neki transfer u La Ligu, Mallorca bi bila top.za njega. Marinu neka posudba sa otkupom, stefulj posudba, gojak transfer. Dovesti l. Beka, zadnjeg veznog i ako se uđe u LP dovest krilo.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Nije mi jasno kako je moguće da Oršić, koji se nazabijao čudesnih golova, odjednom kod većine udaraca tijelo nagne nazad i sve lopte lete u nebo. Kaj mu nitko na treningu na to ne skrene pozornost.
    I to traje već mjesecima, uz osigurano mjesto u prvoj momčadi...
    Mladen

    Jel jučer najbolji europski strijelac u povijesti kluba bio dovoljno dobar za tvoje kriterije?
  • Mr Anderson
    5.4k
    Valjda su mu rekli na treningu da se nagne naprijed.
  • Mladen
    24

    Itekak!


    Valjda. Ili na Zoni čita kritike prije tekme:rofl:
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ako ga traže Benfica i Leeds šanse su nam kao ledu na suncu.
  • Captain America
    13.9k
    Makar me veseli da se traži pojačanje, želim Ljubu u vezi. A i proširili su se vidici, nije igrao protiv nas i menadžer mu nema nijednog igrača u momčadi.
  • xyz
    840
    Nikad nijedan igrač koji se na twitteru povezivao s Dinamom nije došao. Što stvarno mislite da je Vlak ili neki njegov kompanjon nekoga skautirao?
  • Captain America
    13.9k


    A i za Ojedu smo saznali sa Twittera i zna se da smo bili blizu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.