• Jurki
    8.7k
    Ako ga traže Benfica i Leeds šanse su nam kao ledu na suncu.marcio amoroso

    Koga?
  • Jurki
    8.7k
    Kaj su ovi u upravi instalirali novi manager? :rofl:
  • marcio amoroso
    32.4k

    Ovog Kaia Wagnera. Ako ga uistinu potpišu vodimo ga ja i @Papastrumf na klopu u Kai :grin:
  • Stjepan
    479
    Ako je istina da smo i mi u nekim kombinacijama možda presudi da će kod nas ako je išta valja biti sigurno prva opcija na lijevom beku a ne znam baš da će u Benfici i Leedsu tako lako se nametnutni za prvog beka osim ako nije baš jako dobar
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Treba pohvaliti cinjenicu da se iz kluba toga malo cuje.
    Ja sam bio cuo da se trazi novog beka ali ime nijedno.
    Napokon nesto pozitivno od nas :roll:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Sta vam je ljudi, ovog su mogli nac samo ako su slucajno u google napisali kai umjesto kaj i lupili enter prije nego su zavrsili pitanje.
    Realnije je da njegov menadzer pokusava pumpat Englezima i Portugalcima cijenu.
  • Zagi
    5.1k
    Jozak je vlasnik/suvlasnik jedne ekipe u americi. To bi mogla biti konekcija.
  • Fanboy
    2.2k
    Taj lik je Nijemac koji nije igrao ozbiljan nogomet u Europi, već je otišao u MSL, a kako izgledaju brojne europske zvijezde koje su u mirovini, tamo se često zafrkavaju i daleko su najbolji igrači lige...

    On u Benfici i Leedsu može samo grijati klupu, ima 25 godina, a i dalje nije zaigrao u nekoj jačoj ligi. Nama nadam se za LP treba jedno kvalitetno rješenje ako ga već tražimo, Ristovski-Šutalo-Šutalo izgleda jako jako dobro. Znači na toj poziciji nam treba jedan provjereni kapitalac, ali sa iskustvom europskog takmičarskog nogometa jer ova razina više nije zafrkancija. Za Istru je i Bočkaj dobar kad uhvati formu i Dinamo dobije automatizme, ne treba nam ovakav.

    Da sam na mjestu uprave fokusirao bih se na Ukrajinu/Rusiju, dvije zemlje koje zbog ratnih zbivanja će teško igrati europski nogomet, osobito Rusi koji su pod sankcijama....

    Znači Danil Krugovoy 24 godine, igra za Zenit, a vrijedi isto kao i Wagner 3 mile eura...Igrao je osim ruske lige naravno i Ligu Prvaka već dvije godine gdje ima 10-ak nastupa. https://www.transfermarkt.com/danil-krugovoy/leistungsdatendetails/spieler/372535

    Zenitu je prvi lijevi bek Brazilac Santos, no on vrijedi 16 milja eura..
  • LovroZG
    1.3k
    Može ti Krugovoj vrijedit i milju na TM-u, al Zenit ga sigurno neće dat za manje od deset milijuna...
  • Orc123
    5.1k
    Wagner odlican igrac koji odlicno igra u MLS-u. Sad je pitanje koliko ce Dinamo bit uporan, morat cemo ponudit vise os svih da bi odabrao nas. Benfica se cini nerealna jer tamo bi bio na klupi, dok Leeds treba beka kao i mi. E sad ne mozemo mu ponuditi ili mu tesko mozemo dat placu ko leeds, jedino ga moze privuci zov LP ili uvjerljivi pregovaraci iako mi uvijek pokleknemo i rijetko kad dovedemo igraca koji je ono nas plafon sta mozemo dovest u kvaliteti. Bas u tim inozemnim transferima stekamo. Nadam se da ima sanse da ga dovedemo.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Možda dinamo koriste da napumpaju cijenu leedsu i benfici...

    Možda benficu i leeds koriste da dinamu napumpaju cijenu...

    :gasp:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ja evo ne razumijem cemu uopce trka za malim iz MLSa? Jebote, Djurgarden ima proracun 15 mil. eura, cijela Skandinavija sa svojim skrtarenjem ti je na dlanu, a nismo mi bas nepoznati ni u ostatku europe. Ceska, Madarska, Slovacka, Skandinavija, Portugal (mozda ne one iz prva 3, ali s nekima iz drugog plana bi se dalo, recimo Pinto iz primea samo na lijevo) itd.
  • Olmic
    2.7k


    Novi Ojeda ili?


    Čovjek je isti Marijan Čabraja, hoćeš tehnikom, izgledom, visinom
  • Orc123
    5.1k

    Ocito vise mislis o Ojedi nego ja ali bar se vidi koliko nisam pogrijesio u procjeni. Covjek nastavlja odusevljavati u Argentini i lupali bi se nogom u guzicu da ga sad mozemo dovesti ali sad je to u sferi SF. Drago mi je da se gleda prema iskusnijem L.beku jer nam takav i treba. Ima i u Europi igraca za nas, samo ga treba skautirat i dovest. Vidjet cemo do kraja prijelaznog roka....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.