• Droljo
    5.5k
    Kakav radeljić ljudi? Pa zdravi perić je za njega Maldini i Nesta.
  • Tongo Doumbia
    2.6k
    Znam šta sam gledao cijelu sezonu. Može bit da sam u krivu.

    Ali kad netko pri zdravoj pameti spominje Lamine Ba, imam i ja pravo na startnog stopera jedne prilično jebene obrane koja je dugo držala rekord bez primljenog pogotka. Pri tome je odličan u igri nogom, glavom, dobro se pozicionira, i nije spor za svoju visinu.
  • Nogo
    1.3k

    Imam info da ga je Rog nazvao jer su im žene dobre prijateljice i da je rekao da nema ništa protiv dolaska doma iako mu je u Opatiji lijepo.
    Sve je na nama sada.
  • Sixthway
    277
    Osim Pjace I možda Šotičeka mi nemamo što tražit po HNLu. Marić vjerojatno već traži po Francuskoj novog Pierra Gabriela ali za neku drugu poziciju. Razbacivanja s novcem neće biti , ne vjerujem da ćemo potrošit više od 3 miljuna sveukupno , naravno ovisi koliko igrača će otić. Ali ja ne vidim ni jednog igrača koji bi nama bio pojačanje.
  • emilperska
    3.3k
    Ocekujem Pjacu i Cavlinu iz HNLa. Po meni je ok i da Cavlina sezonu bude drugi golman. Uz pravilnu rotaciju moze doc do 15 nastupa i onda prodat Nevistica ili obrnuto. Zagi (provjerena info, necu u detalje) vise nije kadar za drugog golmana. A placat odstete i za Cavlinu i za npr. Majkica je besmisleno. Krkalic na posudbu.

    Soticek, Krivak? Mi bez prodaje Baturine ili Bulata nemamo para za Šikiceva cjenovna izdrkavanja. Vidit sta ce ovaj ubrat u Fra i molit Boga da Petko i Baturina ostanu. Gurlica se 99% prikljucuje prvoj ekipi samo je pitanje kako ce Jakir to prihvatit..
  • Jurki
    9.1k
    Pjaca je igrac prevage u Hnlu. Ali mislim da on nemre igrati u ritmu nedjelja-srijeda-nedjelja.. kaj mi igramo minimalno pola sezone.
    Čavlinu zakucat za recaro je svjetska glupost.. otkup ok ali klupa je najgluplji potez kaj mozemo napraviti.
    Šoticek i Krivak.. nam nebi bila pojacanja (za sljedecu sezonu sigurno ne). Previse osciliraju isto tak tesko i vecinom lose igraju protiv bunkercine. A to bi u Dinamu igrali u 90 posto utakmica.
    Imamo puno klinaca (nek Maric/trener) procjene koji su to. I nase klince gurati ako vec guramo klince a Šoticek i Krivak to jesu.
    Nama su nuzna pojacanja, a ne prinove.. i to pojacanja koja mogu igrati gusti ritam utakmica.
    Nadam se da Maric vec naveliko ceslja trziste i trazi pojacanja.
  • emilperska
    3.3k

    Pa nije Pjaca tu da igra 2 tekme tjedno. Nije ni Gavra to bio s potrganim koljenima pa je odradio 3 i pol godine za pamcenje sto kao starter sto s klupe.. Rotirat ce se..
    Ja ti velim sto sam nacuo, Dinamo ce trazit navodno drugog golmana, a zeli i Cavlinu. Sta cemo 2 odstete za golmane placat?
    Bumo vidjeli sve..
  • Krizy
    37.8k
    Ja ti velim sto sam nacuo, Dinamo ce trazit navodno drugog golmana, a zeli i Cavlinu. Sta cemo 2 odstete za golmane placat?emilperska

    Rečeno je 100 puta da će samo Marić i Zajec znati koga se dovodi :grin:
    Plus je nešto najnelogičnije dovesti dva golmana u trenutku kada Nevistić sjajno brani.
  • Zagi
    5.6k
    Sta cemo 2 odstete za golmane placat?emilperska

    Zakaj ne? Koliko može Zelenika koštat, 200 -300k + plaća na par godina to vjerojatno ukupno nije dvije godine plaćanja Zagija....
  • IstinaZaDinamo
    1.4k
    Sta cemo 2 odstete za golmane placat?emilperska

    Cavlinu kupiti i posuditi loksi opet, a dovesti Zeleniku/Horkasa za drugog golmana
  • Krizy
    37.8k
    Horkaša besplatno zagovaram odavno.
    Čavlina, naravno iskoristiti prvokup i nova posudba.
  • emilperska
    3.3k

    Varteks ce za Zeleniku trazit 600k. 300k je redovna cijena, a 300k je premija za Dinamo..
  • emilperska
    3.3k

    Boravak u jednoj od maksimirskih loza na 3h bi bio penetracija za neke s ove teme. Kakve se sve teme tamo hahahah..
    Prvi put i zadnji put sam bio..
  • LaznjakProsineckog
    511
    Tocno ovo sto pišete mi već ide na zivce i to fakat. Kad god, ali kad god se u kontekstu Dinama spominje neki igrač, cijena je x5 za Dinamo. Pa jel realno da Varazdin npr. ne pusti Zeleniku za 300k? Naravno, tražit će 600k. S Lokomotivom isto, Šotiček i Krivak jesu apsolutno potentni dobri igrači, ali ljudi moji nek budu realni, pa dogovorite neki postotak + nešto malo fiksno, stalno od Dinama neko kamatarenje na finjak, ne bu to tak išlo meni se čini sa Zekom i Marićem. Mislim da je Marić na onoj press konferenciji dao do znanja da se više nećemo razbacivat s novcem po HNLu, pa nek prodaju ako imaju ponude nekim drugim klubovima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.