• Mlađi referent
    10.7k


    Opet je imao neke probleme s mišićima, sad ne znam je li se oporavio, ali nema povjerenje trenera ili to još traje
  • Zagi
    5.1k
    Vidio sam ga za mladu repku nekoliko puta i uvijek je bio loš.Banana 2
    Sad me ovaj tvoj komentar podsjetio na igrača kojeg sam vidio nekoliko puta u mladoj i uvijek je bio dobar.
    Igra kaj Rocco Žiković? Imamo li tu neke šanse?
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Pozdrav svima , da li neko ima neku info u vezi Miereza ,citam jucer da su mu ponudili iz osijeka novi ugovor ,ako prihvati onda predpostavljam da ga se moze prekriziti iz svih kombinacija kod nas ,ako ne pristane mozda je znak da su nasi vec krenuli u ofanzivu. Bilo bi mi drago da nam dodje , mislim da bi nam dobro dosao
  • Izet Hajrović
    900
    Vezano uz Pongračića, gledam sad epizodu o njemu na Youtube kanalu Maxsporta i na pitanje Matea Pukšara "Pratiš li HNL?" odgovara "Pratim, pratim, trenutno je jako zanimljivo u HNL, pratim da.", a potom slijedi pitanje Matea "Imaš li neki omiljeni klub možda?" na koje Marin odgovara kao iz topa, prije nego li je Pukšar završio pitanje s "Dinamo, Dinamo, ja navijam za Dinamo."

    https://youtu.be/vXm-cLwfxrc?si=3kkbT645z4p16miX

    Opisana konverzacija nalazi se na 2:50.

    Edit:

    Od sezone 19/20 Lecce je prodao Mortena Hjulmanda za 19.5 mil. i Andrea La Mantiu za 4.5 mil. To su jedini transferi koji odskaču u posljednje 4 godine. Sljedeći najveći transfer je 2.8 mil. što nam govori da Lecce ne ostvaruje neke velike cifre na izlaznim transferima tako da bismo možda i mogli dogovoriti prihvatljivu cijenu otkupa ako se odlučimo krenuti po Pongračića.
  • Krizy
    36.4k

    Imao je davno nekad intervju:

    Plava vam je boja suđena?
    "Znam na što ciljate, i ispada da jest. Jer, otkad znam za sebe, tata mi je usadio ljubav prema Dinamu. On je vatreni, vjerni dinamovac, i sjećam se kad me kao klinca vodio na Maksimir, pobijedili smo u Europskoj ligi Hearts sa 4-0, a onda smo kasnije išli i u Vinkovce, što nam je iz Broda bilo bliže nego ići u Zagreb. Danas toliko ne stignem sve pratiti, ali jest, plava je boja standard" - smije se.

    Njemačka ili Hrvatska?
    "Za mene je postojala samo Hrvatska, pričali samo hrvatski, išao sam u hrvatsku školu, pratio sam reprezentaciju i Dinamo."
  • Facke
    2k


    Normalne da je izmisljotina.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Iz rujna prosle godine. Hvala Miskovicu na tome sto smo ustedili znacajan novac, a bome i osigurali titulu. Petkovicev udarac je bio dobar, ali njega bi obranilo 8 od 10 golmana uz bolje pozicionirane zivog zida i sebe na liniji. Hoxhin gol bi isto mogao na dusu Labrovica, mogao je bolje pokrit kut. Momak protiv Lokse i Dinama ima 5 primljenih golova od 8 udaraca u okvir gola.

    "Informacije Germanijaka nude priču kako je prema Damiru Miškoviću otišla usmena ponuda od dva milijuna eura. Međutim, predsjednik Rijeke bio je tvrd. Nije htio pričati za ništa manje od tri milijuna i određeni postotak od iduće prodaje."
  • Droljo
    5.1k
    Pa to vam ja govorim cijelo vrijeme. Neva je naj bolji golman lige. Nije isto vadit jednu, dvije mrtve po tekmi da uzmeš bodove ili streljana kakvu je čavlina recimo imao u osijeku. Šta ti vrijedi 100 obrana kad primiš tri komada i ideš doma sa nula bodova?
  • Brusa
    728
    svakako. Neva je svojim izvedbama ovo proljeće zaslužio da krene u novu sezonu kao sigurni br. 1. A i mislim da može biti i još bolji. Nitko iz hnl nije pojačanje u odnosu na njega. Jedino ako bi doveli nekog kapitalca tipa Livi...
  • Izet Hajrović
    900
    Treba naglasiti da je malo falilo da obrani penal Pjaci. Ono se ne brani, odlično izveden penal pod gredu, ali Nevistić se odlično bacio, pogodio stranu. Da je Pjaca pucao samo malo niže, Neva bi to skinuo. Dostojno je zamijenio Livija.
  • Zagi
    5.1k
    Nije isto vadit jednu, dvije mrtve po tekmi da uzmeš bodove ili streljana kakvu je čavlina recimo imao u osijeku. Šta ti vrijedi 100 obrana kad primiš tri komada i ideš doma sa nula bodova?Droljo

    Ok ali i da staviš po večini najboljeg golmana na svijetu (Alissona) u Lokomotivu, dobio bi sličan rezultat. Puno obrana ali nešto će ipak proći.
    I gdje smo onda?
  • Droljo
    5.1k
    I gdje smo onda?Zagi

    U nekakvom suludom paralelnom svemiru.
    Ma ja sam velim da je neva za nas jeben golman i da nebi riskirao sa čavlinom ili takvim nekim. Pa i livi bi mi se morao izboriti za jedinicu da se vrati.
  • BBB Sibenik
    4k
    Neki bi da sve šta valja u HNL-u dođe u Dinamo i da svi igraju. To je nemoguce. Ako Nevistic nakon 2g klupe dolazi na svoje konačno, šta sad triba dovest Cavlinu i ovog nazad na klupu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.