• Jos-Optimus
    273
    Rog je u 5 min protiv Varaždina pokazao očiglednu klasu i vidno može odmah pomoći, sačuvao je loptu na malom prostoru, iznudio faul, uzeo loptu, sve u par minuta
  • marcio amoroso
    32.4k
    Igrača klase Roga ćemo teško dovesti. Ako dečko bude zdrav starter je sto posto i najveće pojačanje na ljeto.

    Općenito u njemu i Stojkoviću imamo dva odlična igrača koja nam mogu biti top pojačanja.
  • Ivdzo11
    3k
    Cijelo vrijeme je bila takva prica 500k.

    Sad Nicota pise:

    Naime, Modri još samo ovo ljeto imaju 'diskontnu odštetu', mogu dobiti Čavlinu za 750.000 eura, ako ne povuku taj potez, morat će ga u budućnosti plaćati po tržišnoj cijeni.
  • Zagi
    5.1k
    Već je Šikić to komentirao davno u nekom članku.Malo je kompleksniji ugovor posude.
    500k je bila klauzula do kraja prve sezone posudbe. Onda +250k za svaki period ili svakih 6mj ili svakih 12 mj.
  • Crni86
    1.1k
    mislim da je dogovoreno da za svaku polusezonu ili sezonu raste (po svim info vrlo vjerojatno 250k). I isto tako je navedeno da nakon 5 mjeseca klauzula vise ne postoji.

    Neva nas trenutno cupa ovu polusezonu, u njemu smo dobili zamjenu za Livija. Cavlina s druge strane je dosta mladi, kapetan mlade repke i brani sjajno ove i prosle sezone u loksi. S funkcioniranja dinama ako se struka slozi da su u ovom trenu neva i cavlina iste kvalitete, mi bi se trebali odluciti za cavlinu. Probat prodat nevu sad, zaradit neke novce. Dobivas zamjenu za samo 750k i vjerojarno ces ga kroz 2,3 godine jos skuplje moc prodat. Tako da bi ta opcija s financijske strane bila idealna.
  • Captain America
    13.9k
    Općenito u njemu i Stojkoviću imamo dva odlična igrača koja nam mogu biti top pojačanja.marcio amoroso

    A Kačavenda? :wink:

    Ako Bati ostane, u vezi imati njega, Roga, Mišića, Sučića, Kačavendu i Bulata uz Kapetana je luksuz.
  • marcio amoroso
    32.4k
    A KačavendaCaptain America

    Iskreno ne znam šta očekivati od njega. Nadam se da će pomoći u rotaciji, ali nisam toliko siguran u njega kao u Roga i Stojkovića.

    Općenito mislim da je sada fokus na rezanju kadra i na tome da se uzme neki novac od igrača koji ne pridonose. To je uostalom rekao i Marić.

    Kada se pomno analizira kadar vidi se da smo na nekim pozicijama prebukirani, a na drugim smo deficitarni. Kadar se mora izbalansirati i biti će baš dosta posla za sportski sektor.
  • Orc123
    5.1k
    Gledao par utakmica onog Kosovara Rrshmanija u Rumunjskoj i to je bas dobar napadac, tehnicki jako dobar. Dobar i u skoku i dosta brz i agresivan....steta da njega nismo pokupili za samo tih 0, 5mil eura kolko je placen.....mlad i full potentan. Sad vise nema smisla jer bi bio skup. Pierrot, Mierez i onaj Finac su npr. Ziceri...u zrelim godinama i to su igraci koji bi nam kvalitetom bili od velike koristi samo sto tu tesko da mozemo zaraditi u daljnjim transferima ali naredne 2-3 sezone imali bi prave killere. Vidim da se spominje Medic, ono sto sam ga gledao ja nezz jel bolji od Perica...za mene ne bi uopce bio pojacanje, tj. Siguran sam da ne bi. Erlic i realniji Pongracic DA! Mogli bi neku trampu s Osjekom, mi njima Brodica i neku odstetu za Miereza, Ili mozda cak Emrelija ukljuciti u trampu ili Sutala....
  • Zagi
    5.1k
    Mierez ima još jedan argument na svojoj strani.
    Baš mi se i ne gleda sezona HNLa gdje Perišić centrira na Miereza i Livaju, a sude Kolarić ili Erceg.
  • Dinaminjo
    512
    Zna li tko kakav je potencijal Tikvic?

    20 god, iz byern II u Udine za 650k, tako skupio 1 nastup, mogli bi ispast..
    Ako mu se objasni Serie B ili Dinamo, za 500-750k bi se mozda mogao dobiti?!
  • Izet Hajrović
    882
    Erlic i realniji Pongracic DA!Orc123

    Ako je moguće dovesti ga, apsolutno sam za. E sad, druga je stvar pitanje financija, standardni je stoper u Lecceu, ne znam hoće li ga pustiti, a Marić je rekao da Dinamo ne može plaćati odštete od 4-5 mil. Po pitanju odštete bi Erlić možda čak bio i realniji, ali o tom po tom. Samo kažem, mislim da ćemo se ipak okrenuti igračima koji su otpisani u svojim klubovima ili pred istekom ugovora.
  • scooniepenn
    1.8k

    Potpuno se slažem. Za Roga sam prilikom dolaska rekao da ako je zdrav da jen on prevaga i protiv momčadi ranga PAOK-a, AEK-a i Sparte, a kamoli ne u HNL-u. Osim toga, polivalentan je pa ga možemo koristiti i na 8 i na 10, čak u nekim fazama i kao lijevo krilo. Protiv Varaždina se jako dobro vidjelo kakva je to klasa, vrhunski duel, jak i miran na lopti, baš daje sigurnost.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Sto se Erlića tiče, taj će prije malo južnije jer mu je san igrati na titu.
  • San Lorenzo
    11.6k
    Šta je s Benkovićem, jel ozljeđen, vidim da nije dugo igrao?
  • Banana 2
    422
    Zna li tko kakav je potencijal Tikvic?Dinaminjo

    Vidio sam ga za mladu repku nekoliko puta i uvijek je bio loš.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.