• Sixthway
    258
    Bio je i Perić u momčadi kola lige prvaka i mislim više puta ,pa sad ga ne možeš nikome uvalit.
  • San Lorenzo
    11.6k
    Slažem se sa @Mihaljević, meni Čavlina jednostavno ima viši plafon od Nevistića, ofenzivniji je golman, a bonus mu je i da je prošao kroz sve naše dobne kategorije...koja je svrha odgajanja mladog igrača, slanja na posudbu na kojoj se dokazao, da bi ga taman kad trebaš ubirati plodove višegodišnjeg rada preprodao nekome za 2 milijuna eura?
  • Orc123
    5.1k
    slazem se! Neva je jako dobar golman ali meni je Cavlina dugorocno isplativiji i moderniji golman po svemu. Cavlina je reprezentativni kalibar....mozda bi najbolja opcija bila da Neva dobi kakvu ponudu od 3-4mil eura a mi vratimo Cavlinu. Necu biti nezadovoljan i ako ostane Neva, samo jednostavno mislim da Cavlina zasluzuje puno vise od toga da ga preprodamo.
  • mlinchica
    1.1k
    Imaš Nevu, koji je strpljivo čekao, loše počeo pa odmarao jesenski dio sezone. Nakon toga se oporavio i dobar je, mlad i može postat još bolji. Nisam sigurna da ga već sad možemo prodati za 3-4 mil, nakon pola uspješne sezone i pune mreže u Europi. Treba mu još jedna dobra sezona, posebno u europskom izlogu, da bi mogli tražit prihvatljive novce.
    S druge strane imaš malca, takvog potencijala za razvit u klubu u naredne bar 3 godine i onda ga plasirati dalje.
    Obje opcije mogu biti i krive i pogrešne.
    Njih dvoje zajedno u Dinamu je najgora kombinacija. Jedan bu sjedio na klupi i propadao.
    Najbolje bi bilo da ostane ovako još jednu sezonu ili bar pola, do zimskog roka, da Neva očvrsne kroz EU natjecanja, a malca nitko ne otme do tada, samo da igra i razvija se neprekidno.
    I kaj sad napraviti?
  • Sajla
    3.5k
    u cijeloj priči je najbolje to što se može birati između dvije dobre opcije, a onima koji trebaju donijeti odluku vjerujem da se neće okrenuti onoj koja puni njihove privatne džepove. Nevistić je kupljen otprilike u istoj dobi kao što je Čavlina danas, ako se može pronaći način da Čavlina postane naš igrač i nastavi braniti negdje drugdje na posudbi (a da to bude klub odgovarajuće razine), vjerojatno bi bilo najbolje rješenje.
  • Captain America
    13.9k
    Čavlina je toliko dobar da se ne moramo bojati hoće li braniti negdje ako ga posudimo. Ja bi ga otkupio i ostavio u Loxi na posudbi još godinu dana.

    Nama za europske utakmice treba iskusan golman kod kojeg nećemo morati trpiti dječje bolesti. Na Nevu je pritisak ove godine loše utjecao, a pitanje je kako bi se ponašao golman od 22 godine. Imamo uigranu obranu i nema potrebe sad to rasturiti zbog jako talentiranog igrača. Neva je gotov proizvod i zaslužio priliku iduće sezone nastupati na velikoj sceni.
  • Paggini
    6.9k
    Čavlina je toliko dobar da se ne moramo bojati hoće li braniti negdje ako ga posudimo. Ja bi ga otkupio i ostavio u Loxi na posudbi još godinu dana.Captain America

    Ovo je jedina dobra opcija. Čavlina ima još uvijek dovoljno dječjih bolesti, što se vidjelo dosta ove sezone u ovim "manjim" utakmicama, ali potencijal je izvanredan koji treba rasti van blještine maksimirskih reflektora.
  • marcio amoroso
    32.4k
    U situaciji kad je Nevistić sjedio na klupi, a branio nesigurni Zagorac od 38 godina je bilo logično tražiti druga rješenja.

    Sada smo došli do situacije gdje je Nevistić sve bolji i sigurniji i realno nam ne treba još jedan golman. Ja bih čak rekao da nam treba dobar i siguran drugi vratar koji bi uskočio ako se Neva ozlijedi. Tu mi na pamet pada netko tipa Zelenike ako nije preskup.

    Čavlinu je glupo trošiti na klupi i bolje je uzeti neki novac preprodajom ako se već može.
  • Peškaman
    2.6k
    Je li zna netko koliko nam je otkupna klauzula u slučaju Čavline?
    Bilo bi pametno odraditi kao što je napisan komentar iznad,otkupit,ostavit ga u Loksi ukoliko bi Loksa bila zainteresirana.
  • Captain America
    13.9k
    Je li zna netko koliko nam je otkupna klauzula u slučaju Čavline?Peškaman

    500K.
  • Peškaman
    2.6k
    Ja bih čak rekao da nam treba dobar i siguran drugi vratar koji bi uskočio ako se Neva ozlijedi. Tu mi na pamet pada netko tipa Zelenike ako nije preskup.marcio amoroso

    Mislim da tu nije loša odluka dovest Horkaša,mlad,Dinamovac,prošao nogometnu školu.
    Pritom,mislim da je Horkašu ugovor s bugarskim klubom pri kraju,da bi ga se moglo čak i besplatno dovesti.
    Naravno, ukoliko Horkaš želi.
  • Peškaman
    2.6k

    Pa mislim da je to po takvoj cijeni najpametnija i najrealnija opcija.
  • miro
    3.2k
    Meni su i Horkaš i Čavlina odlični golmani i bilo tko od njih dvojice bi bio odličan, ali nijedan ni drugi neće doć čekat na klupi.

    Ako klub procijeni da je Nevistić broj 1 za sljedeću sezonu, treba uzet nekog iskusnijeg koji bi se zadovoljio s 20% minuta (kup + tu i tamo koja prvenstvena). Zelenika mi pada na pamet, ali nisam siguran da bi i on bio voljan toliko vremena provest na klupi
  • Captain America
    13.9k
    Ja bi uzeo Kahlinu s obzirom da mu ističe ugovor 31.12.2024. ako se Horkašu ne sjedi na klupi. 32 godine, Zagrepčanin, dobar golman. Točno ono što trebamo kao zamjenu za Nevu.
  • Izet Hajrović
    882
    Trebala bi biti poanta da ne trošimo previše na odštetu za rezervnog golmana. Imamo mi druge pozicije za koje bi trebalo uložiti nešto novca za odštete.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.