• Captain America
    13.4k
    Steta sto smo se maknuli s portugalskog trzista.Crni86

    Marić je uz Francusku naveo Austriju, Portugal i Poljsku kao tržišta gdje ćemo tražiti igrače.

    Također je malo ispod radara prošla nedavna izjava Marina Ljubičića da su u HNLu veće plaće nego u Austriji. Može se ubosti vrhunske igrače za nas u Austriji.
  • Jurki
    8.5k
    imas transfermarkt pa trazi.
  • Banana 2
    397
    Marić je uz Francusku naveo Austriju, Portugal i Poljsku kao tržišta gdje ćemo tražiti igrače.Captain America

    Francuska, Austrija i Portugal super, ali Poljsku neću razumjet nikad. Od svih slavenskih zemalja oni valjda označe zemlju sa najbanalnijim nogometom.
  • Zagi
    4.9k
    Nisam ja istaknuo tezu.

    No, nebitno. Svi se slažemo da nam treba kvalitetniji skauting i da se ne smiju više plaćati rivkerc igrači.
    Ali da u HNLu nema igrača koje bi trebali kupiti je smiješno.
  • Banana 2
    397
    Jedino Ivanović. I Zelenika ako želi biti rezerva, ali sumnjam.
  • Zagi
    4.9k
    Jedino Ivanović.Banana 2
    Joj ti i Ivanović ....
  • Captain America
    13.4k
    Od svih slavenskih zemalja oni valjda označe zemlju sa najbanalnijim nogometom.Banana 2

    Vjv Marić ima veze tamo pa je zato i Poljska jedna od opcija. Znaš i sam da su lijevi bek iz Poljske i Fran Tudor bili opcije zimus.
  • Zagi
    4.9k
    Onaj Lewandowski ni loš. Mogao bi u rotaciju između Kuleta i Brodića.
  • Banana 2
    397
    Vjv Marić ima veze tamo pa je zato i Poljska jedna od opcija. Znaš i sam da su lijevi bek iz Poljske i Fran Tudor bili opcije zimus.Captain America

    Meni je drago što nismo doveli nijednog. Sve mi je tamo odron, a još je i skupo. Onaj lijevi bek je baš teški set piece merchant. Imamo sreće što ga nismo potpisali.

    Da budem iskren, uopće me ne zanimaju veze. Kada vidimo dobrog igrača, lijepo kontaktiramo posrednike, kao što i radimo, i gotovo. Veze služe za pronalazak igrača, a cilj treba biti unaprijediti skautsku službu.
  • Banana 2
    397
    Onaj Lewandowski ni loš. Mogao bi u rotaciju između Kuleta i Brodića.Zagi

    Jedini poljski igrač koji nije taraba.
  • Ludovic IX
    5.2k
    ako si ivanovicev agent, onda razumijem. Inače, taraba od igrača. Ništa bolji od kulena, brodica..to je ta kvaliteta. Mi trebamo nešto što može bit na razini petkovica za godinu, dvije. Takav u hnlu ne postoji
  • Sibirski plavac
    1.2k
    Pa ne bih rekao. Ima ih nekoliko koji su ili dobri ili solidni tipa Szczesny, Milik, Zielinski, Piatek, nekoć su tu bili i Dortmundov dvojac Blaszczykowski i Pisczek, također sjajni igrači.
    Istina izuzev Lewe nitko od ovih nabrojanih nije bio svjetska klasa, ali da su tarabe bome nisu.
  • Banana 2
    397

    Vjerujem u dečka i vidim velik potencijal.
  • Banana 2
    397
    Jasno, ali hiperboličan sam. Poljaci igraju učmali nogomet i proizvode skoro pa isključivo sistemske igrače koji u Dinamu nemaju što tražiti. To nije liga za nas.
  • Dinaminjo
    498
    Ne igraju u poljskoj ligi samo Poljaci
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.