• Droljo
    4.8k
    Bjelica je doveo poljaka iz druge poljske lige (ako se ne varam) i bio nam je više nego dobar te se i zaradilo na njemu...
  • Banana 2
    397
    Sve pet. Nemam ja ništa protiv talentiranih igrača od bilo kuda, ali kada pričamo generalno o bazenima na koje stavljamo fokus onda mi je poljska liga suspect.
  • Droljo
    4.8k
    onda mi je poljska liga suspect.Banana 2

    Kaj ti je?
  • Banana 2
    397

    Dubiozna strateška odluka.
  • Peškaman
    2.5k
    Iskreno,nisam za vraćanje,imaš Vidovića koji je mlađi i čiji ugovor možeš otkupiti,imaš Stojkovića koji se vraća,imaš Kačavendu.
    Marko je načet ozljedama,mišljenja sam da bi to bilo kao i s Drmićem.
  • Facke
    2k


    Nek on uziva v Rijeke. Kulke sam upucen nije ni sigurne da ta klauzula uopce postoji.
  • Nolifer
    6.5k


    Mišlena sem suprotnoga i da bi on bio prevaga. Ne vidim razlog da ga ne pokušamo vratit. Jer ovo me podsjeća na slučaj Kramarić, kad nama nisu bili dobri, a zabljesnuli u Rijeci i ako postoji šansa, vrati ga natrag u naše plavo jato...
  • Mihaljević
    8k
    k_25517211_640.jpgTotalno sam protiv Pjace u Dinamu, svaka čast donjeo nam je ozbiljne novce svojim transferom u Juve, ali ozljede su učinile svoje, ova sezona je najduži period Pjace bez ozljede, nažalost mislim da će se on ubrzo ozljediti, a kako kaže Sopić već mu koljeno nije u najboljoj optimalnoj formi, 1.5M€ nije malo, kao i njegova plaća. Marko nagodinu puni već 30g, njegovo vrijeme polako prolazi, nema on više 23 godine. Nadam se da će se Marić i ekipa okrenuti nekoj drugoj opciji.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Uskoro krecu novi Miskovicevi oglasi u novinama. Marka Pjacu mozete dobiti za SAMO 1,5 milijuna eura... ali to nije sve!

    Odnos nas i Rijeke kao prodaja top shop proizvoda. Sve nesto atraktivno i za malu cijenu a kad ti dode na adresu uglavnom se razocaras.

    A ono kaj valja samo za paprenu cifru a i tu uglavnom iskoriste tvoj interes da podignu cijenu za prodaju u inozemstvo.
  • Captain America
    13.4k
    Glavno pitanje je može li Pjaca igrati 2 utakmice tjedno? Pričalo se i jučer da je dobio injekcije u koljeno kako bi nastupio pola sata u drugom djelu. Već se neko vrijeme priča i o prilagođenim treninzima u Rijeci.

    Nama treba Oršin nasljednik (igrač koji će odraditi 50 utakmica i biti čovjek odluke u većini njih), a sumnjam da Pjaca može odgovoriti tim zahtjevima. Preklani nakon izbacivanja Boda je bila idealna situacija za povratak kad je Orši rotacija bio Menalo, ali neki debil je donio odluku da Pjaca nije dovoljno dobar za odmoriti Oršu...
  • don
    1.3k


    Pjacu bi doveo ako bi zavrsio cijelu sezonu bez ozljede i moze biti ozbiljna prevaga.

    Inace "Iako je Sergej Jakirović želio Pjacu, klub je odlučio da je trenutačno bolja varijanta forsirati mlađe igrače na toj poziciji." U prijevodu stara uprava nije zeljela trositi novce na nikoga kao ni na Brekala. Mi smo jos i dobri tko nam je vodio klub..
  • Facke
    2k


    Nemre igrati dvije tekme v tjednu. Kolene mu je opet nacete. Ove koj sad ulazi je veliki rizik za Rijeku i za njega.
  • Dudu 9
    141
    Pjaca s obzirom na stanje koljena bi vjerojatno kod nas prošao kao Drmić.
    Jedan mi je od najdražih igrača koji su nosili naš dres, ali ne bi ga vraćao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.