• Eduardo
    17.2k
    niti jedan od njih nije bio instant pojačanje. Dosta vremena je prošlo prije nego su postali nezamjenjivi članovi udarnih XI.
  • Banana 2
    380
    I zato su ove cifre koje se sada citiraju za klince iz Lokse smiješne. Od njihovih klinaca treba u pravilu odustati osim ako ih možemo povući još u juniorima besplatno ili za simboličnu cifru. Plaćamo ih kao kapitalce, a nisu to.
  • Jaja
    1
    Dosad su se vise manje svi pokazali da su dobri transferi (Pjaca,Ivanusec,Majer,Jakic itd).Kod Lokomotivinih igraca ti ne kupujes gotov proizvod nego potencijal koji ce jednog dana izrast u kapitalca i donosit prevagu a kasnije i finu zaradu.Ja bih sa Soticekom i Krivakom isao na model 1.5 mil transfer i ostavio bi ih u Lokomotivi na posudbi te im za svaki nastup placao 20 tisuca eura.
  • Droljo
    4.8k
    te im za svaki nastup placao 20 tisuca eura.Jaja

    Malo si i rekao..
  • San Lorenzo
    11k
    Ja bih sa Soticekom i Krivakom isao na model 1.5 mil transfer i ostavio bi ih u Lokomotivi na posudbi te im za svaki nastup placao 20 tisuca eura.Jaja

    Od Šotičeka treba malo ohladit, ima previše sličnosti sa Špikićem, brz je, pravocrtan, nema neki dribling ni udarac, trenutno ne vidim kako bi nam on mogao pomoći u igri protiv postavljenih obrana.
  • Jaja
    1
    To sto si napisao stoji, ali decko ima samo 19 godina.Uvjeren sam da ce jos puno napredovat,a i trebaju nam takvi igraci za europu jer tamo igramo vise tranzicijski nogomet.
  • Orc123
    5k
    a namjerno si zaboravio na razne Mesarice, Puljice, Atte, Kastratije itd itd
  • Jaja
    1
    Bravo majstore!!!! Izvukao si igrace iz prahistorije (osim Kastratija).Ovi ostali sto si ih nabrojao su dosli u Dinamo pod cudnim okolnostima i ko zna iz kojih razloga.Znamo kakav su odnos tad imali Dinamo i Lokomotiva.I bas me zanima koji su to itd itd osim ove cetvorice koji si nabrojao.Pri tome samo si s Pjacom pokrio sve te “silne” gubitke i jos si u debelom plusu.
  • Jurki
    8.4k
    da pogledamo samo unutar Hnla i to za igrace za koje je objavljen iznos transfera (kaj su isto upitni iznosi) u zadnjih 10ak godina smo na hnl pojacanja spizdili 60ak milja eura plus managerske provizije.. mozemo glatko zaokruziti na preko 100 milja eura. Bilo je tu i dobrih kupnji daleko do toga, ali dojde mi zlo kad se zmislim kakvi su sve hnl analfabeti potpisali ugovor s Dinamom.
  • Orc123
    5k
    kaj treba pokupiti sve njihove klince a nasi nek trunu po posudbama. Nisam fan Rukavine ali ne vidim po cemu je Soticek bolji osim u tome sto je dobio kontinuitet....sigurno ne vrijedi 1,5m eura plus pola milje kroz nastupe. Najvise 2-3 klinca mogu bit u prvih 11 kam cemo sa nasim talentiranim klincima? Ima ih stvarno dosta...
  • Jaja
    1
    Ne treba pokupovat sve njihove klince,al one od kojih mozemo imat velike koristi treba. Mislim da nam Krivak cak nije toliko potreban jer je on po vokacije 10-ka a na toj poziciji imamo stvarno dovoljno igraca plus sto nam iz omladinskog pogona dolazi dosta njih (Sunta,Belinho itd).Ali igrac poput Soticeka bi nam stvarno dobro dosao jer tesko stvaramo takve igrace i Dinamo i repka. A sto se Rukavine tice dolazak Soticeka ga ne eliminira iz Dinama. Ne znam zasto nebi imali 2 kvalitetna mlada igraca na toj poziciji.
  • Zagi
    4.9k
    Krivak bi u našoj formaciji konkurirao za poziciju koju trenutno popunjavaju Sučić, Bulat i Ademi.
  • DiddyGuela
    827
    Od svih tih Loksinih klinaca nekako mislim da bi nam Canjuga najbolje odgovarao. Ima tu neku "Majerovsku" kvalitetu a igra na poziciji koja nam je tanka.
  • Kujtim Shalla
    2k
    Ja nebi ni soticeka ni krivaka tek su poceli svoj put. Odmah se spominju cifre da boli glava. Nama ono nisu pojacanja . Da je to par sto tisuca pa ok i ak ne bude nista od njih. Ja sam ih gledao i nisu mi nista posebno da vrijeme te novce . Maric ce za 1,5 iz francuske Dovesti igrace koji ce biti pojacanje odmah. Dosta je bilo punjenj blagajni nase konkurencije ,koji kad nama nesto treba onda se prave ludi i navijaju cijene. Pa da nije dinama Rijeka nebi ni bila u hnl,ugasila bi se . A lako je igrat bez pritiska u loksi. Primjer zivkovica ,neki su spominjali da je najbolji u hnl. U Dinamu nije isti igrac jednostavno. I nije trebao nindolaziti. Meni iz lokse jedino mudrazija igrac koji moze igrati kod nas. S iskustvom i motorikom koju ima . Tehnicki jak ,Ali mi je opet drazi vidovica na toj poziciji ako bati ode
  • Dinaminjo
    498
    Dobar igrac se iz Dinama moze prodati za vise nego iz lokomotive. Zasto bi skakali na prvu loptu.

    Sada platit 2 milijuna za 5 hnl golova protiv slavena, istre i gorice nema smisla.

    Ako je netko dobar, kupit ce ga se sljedece ljeto za 3, ako treba 4 pa prodat za 10. Opet dobro
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.