• Banana 2
    394
    Šotiček ima bolju realizaciju, ali špikić je puno finiji igrač. Uvijek bih radije gledao Špiku nego Šotičeka na krilu.
  • Banana 2
    394
    Ja nebi ni soticeka ni krivaka tek su poceli svoj put. Odmah se spominju cifre da boli glava. Nama ono nisu pojacanja . Da je to par sto tisuca pa ok i ak ne bude nista od njih. Ja sam ih gledao i nisu mi nista posebno da vrijeme te novce .Kujtim Shalla

    Teški potpis na ovo.

    Meni je 3m bilo previše i za Stojkovića, ne vjerujem da je realno vrijedio preko 1,5m. Da ne spominjem Kačavendu koji je više proveo ozlijeđen nego igrajući u svojoj mladoj karijeri. 3m za Šotičeka ili Krivaka je sumrak pameti.

    HNL je danas kvalitetniji i komeptitivniji. Za te novce nam trebaju ozbiljniji igrači koji nam odmah mogu donijeti prevagu. Iznimka bi bili baš elitni talenti, ali takve u pravilu mi proizvodimo.
  • Olmic
    2.7k
    za 352 idealan
  • Orc123
    5k
    Daj Boze da ga Otkupe i Majka Bozja....ovako samo opet nakrcan kadar kvantitetom, a ne kvalitetom.....zar fakat mislite da ga Pafos ne bi otkupio za pisljivih 750tis eura da valja? Ako nije dovoljno dobar da ga otkupi jedan Pafos za taj kikiriki, kako ce biti dobar za Dinamo? Igrac koji ima ogromnu placu da bude opet jedna od rezervi? Super, jos jedan Drmic u nastajanju! Opet ce nam biti kadar biti nakrcan na pocetku priprema.....nekome ga utrpati posto poto....po cemu bi on trebao biti bolji od Ogiware koji igra za kikiriki u Dinamu? Ovaj je ko raketa, moze igrat gore dolje a Bockaj moze sam u HNL a za to imamo desnjake na toj strani! Odmah mi pokvare dan sa ovakvim clancima, nit je karakter, nit je igrac.
  • Sunja86
    993
    Ako bi na ljeto doveli Miereza, Bočkaj bi u utakmicama u HNL-u gdje ćemo dominirati u posjedu bio cheatcode sa ubačajima na Miereza,za ozbiljne utakmice Bočkaj nije.
  • BBB Mataa998
    1.2k
    Bočkaj bi u utakmicama u HNL-u gdje ćemo dominirati u posjedu bio cheatcode sa ubačajima na MierezaSunja86

    Imamo vec Ogiwaru sa jako dobrim centarsutom
  • Sunja86
    993
    Ne možemo ostat samo na jednom lijevom beku, ako po ičemu Bočkaj odskače to je centaršut i udarac.Ako mogu naći bolje rješenje od Bočkaja za backup lijevog beka, super.
  • Orc123
    5k
    ogiwara ima u najmanju ruku jednako dobar centarsut! Kaj se tice trkacki kapaciteti su nebo i zemlja jer bi Bockaj bio da se vrati jedan od najsporijih na terenu, igrac koji ne moze 45min izdrzati trkacki na europskom nivou.,....Ogiwara ima oko 200tis po sezoni, Bockaj ima oko 500tis, Ogiwara je mlađi i potentniji! Jedino ima Bockaj bolji udarac kojeg na lijevom WB ne moze iskoristiti i tu cemo u Hnl igrati u manjim utakmicama sa desnjakom ala Vidovic ili Stojkovic a kad trebamo defenzivno biti stabilniji onda Ogiwara. Tko zna dal ce Jakir i ostati i dal cemo uopce nastaviti u sustavu 352....ako se vratimo u 433 kaj je vrlo vjerojatno Bockaj je opet ni na nebu ni na zemlji! Ko bek uzasan, ko krilo pre spor. Ja nemrem vjerovati da se ljudi hvataju na igrace koji dokazano nisu uspjeli u Dinamu jer nemaju tu kvalitetu! Kako imamo kratkorocno pamcenje ko da se uopce nije pratio Dinamo od prije sezonu-dvije.
    Bockaj nije bek nit ce to ikada biti! Gori je duplo od Ljube koji je bio prolazan....
  • don
    1.3k
    prvo procitaj text, kao prvo nije 750 tisuca vec 1 milion, a kao drugo nije da ga ne zele otkupiti jer je los vec jer nisu ostvarili klupske ambicije koje bi zadovoljile njihove financije i jednostavno ga ne mogu otkupiti, cak pise da su zadovoljni jako igrama Bockaja.
  • Sunja86
    993
    Jednako dobar centaršut nema 100%, ja ti kažem kao backup opcija,trenutno imamo samo njega.

    Što se mene tiče neka dovedu boljeg lijevog beka od Ogiware, pa nek on postane backup opcija, a Bočkaja uspiju negdje prodat.
  • Orc123
    5k
    kao prvo procitao sam tekst, kao drugo informiraj se jer se je na pocetku posudbe pisalo o 750tis eura! Pa da je i 1mil eura sta je to za igraca kojeg smo mi platili 2,7mil eura i popusili!? Zar stvarno mislis da klub da je zadovoljan sa njim i da u njemu vidi potencijal ne bi ga otkupio za 1mil eura?

    Kao prvo Bockaj nikad nece kod nas bit l. Bek, nit je to ikad bio kod nas. Ako igramo sa wb onda nam opet ne treba jer imamo Ogiwaru, Vidovica, Stojkovica, Hoxhu a i Gabrijel je pokazao da u defenzivnim varijantama moze....za sta nam treba onda teretni Petar Bockaj? Igrac od pola milje da nam grije u najbolju ruku klupu ili u najgoru tribinu...
  • Juznjak
    2.9k
    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/trabzonspor-i-dalje-zeli-petkovica-turci-podsjecaju-na-orsicevu-izjavu/2557855.aspx
    Čini se da kreću naši i turski mediji o transferu Petkovića… Ovaj je članak kao neki uvod u ono što nas čeka. Do sad je vjerojatno već nekih 15ak puta bilo sve dogovoreno i Petković je napuštao Dinamo.

    66-BE32-BC-8514-4590-92-DD-85-E18-A429935.jpg
  • scooniepenn
    1.7k
    Jedino ako je sišao s pameti ili eventualno želi šaku u glavu će ići u tu divljinu. Ako mu Livijevo iskustvo nije dovoljno onda ću stvarno posumnjati u njegove intelektualne kapacitete. Iskreno vjerujem da su samo turska laprdanja.
  • Paggini
    5.7k
    Turska je ili najbolje ili najgore mjesto za njega. Ako bude igrao kako igra kad mu se da igrati, bit će im božanstvo. Ako uđe u fazu bolikurčine, uništavat će ga konstantno po medijima i zviždat mu na tribinama. Livaković koji je skinuo toliko mrtvaca ove sezone je opet na tapeti svaki mrtvi tjedan, a di bi bio Brunči naš sa svojim lucidnim dodavanjima u gol aut...

    A, iako ga ne poznajem osobno, da se pretpostaviti da ima snažno izražen ego i ovaj patološki let između mržnje i ljubavi bi ga ugasio brijem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.