• miro
    3.2k
    Dečki, Ivanović je mlad i brz i to je to što sam ja vidio. Ne kažem da sam ja sad neki autoritet, ali zbilja nisam vidio ništa što bi me oduševilo. Na jednom Vidoviću sam to vidio nakon 2 tekme za mladu repku, isto i za Marca Pašalića, a pitanje je jesu li i njih dvojica prava pojačanja za Dinamo.
    Čak i za poziciju klasičnog napadača, Vidović mi je razina iznad Ivanovića
  • MarK
    231
    Volio bih vidjeti Pašalića u Dinamu više nego bilo kojeg drugog igrača iz lige. Ima nešto robbenovsko kad se sjuri. S obzirom da ima 24 godine mislim da je 4-5 mil. dovoljno. Možda neki deblji postotak iduće prodaje to može svesti na prihvatljivu cijenu. Krila su nam loša i bojim se da to ne može riješiti ni X. Alonso bez dovođenja igračke kvalitete.
  • Marcinko
    327
    polu slamnati, ako takav termin postoji. Oršić nije dobio ni pišljive minute u Rijeci znači trener i struka nisu bili dovoljno stručni da procjene njegove kvalitete(barem u HNLu ima takvih primjera na pretek), a Ivanović je pao kao što miro kaže s 1. na 3. opciju. S tim da ja ne kažem da je ključni razlog kvaliteta, ima tu i taktičkih razloga, meni osobno on nije ni najmanje loš igrač, ako bi bila razumna ponuda ne bi bio protiv. Posebno jer se moglo za Hoxhu dati milijun a većina nije u njemu apsolutno ništa vidjela.
  • Zagi
    5.1k
    Napač bez golova će češće biti propalica nego Petko.
    Petko je iznimka koja potvrđuje pravilo, definitivno nije argument ni za što.

    Jedan je Petko.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    i anderlecht klubcinu sa kojom se Dinamo igrao, Pjaca jeste igracina ,Ali vec imamo i stojketa ,kacu ,i roga koji su high risic igraci . Svaka cast pjaci,bio bi najskuplji od svih a samo sa konstantom i bez ozljeda na svom najvecem nivou moze biti pojacanje na krilu koje nam treba. Jbg volim ga Kao sina ,i drag mi je nenormalno. Ali objektivno , na nasim pasnjacima pitanje je vremena kad se opet moze ozljediti. Nama treba ozbiljno pojacanje ili u suprotnom moze i stojke nakon priprema to odigrati i biti taj kojeg zagovaramo vec dugo. Mene brine taj jebeni lijevi bek jbt. Japanac ili ozljedjen ili ni na karti ga nema. Izgleda kao da ga je jakir prekrizio na fin nacin
  • Izet Hajrović
    900
    Treba vidjeti koji će nam sustav biti primarni sljedeće sezone. Za sada se dobro pokazuje ova neka asimetrična varijanta 3-5-2. Svakako treba isprobati Ogija da vidimo što od njega možemo očekivati na lijevom wing beku, meni se svidjelo što je pokazao u ono malo vremena što je odigrao. Definitivno ima brzinu. Ne treba nam puno po pitanju pojačanja, bitno je da se pogodi s pravim igračima. Kaneko je u Japanu igrao upravo desnog wing-beka, možda mu to više odgovara. Što se konkretnih pojačanja tiče, mislim da je vrlo vjerojatno da dolaze Lovren i Mierez. Koliko je ozbiljna situacija s Mierezom govori činjenica da lege kreću s kampanjom #Mierezostani. Još da dovedemo pravog lijevog wing-beka ako se Ogi ne pokaže, eventualno još jednog stopera ovisno o izlaznim transferima i zamjenskog golmana. Zamislite samo ove dvije postave. 3-5-2: Nevistić- Perković, Lovren, Ristovski - Ogiwara, Sučić, Mišić, Rog, RPG - Petković, Mierez. Druga postava u formaciji 3-4-1-2: Zagorac - Perić, KTC, Bernauer - Vidović, Bulat, Ademi, Špikić - Stojković - Kulenović, Brodić. Izgleda dosta dobro, a složio sam ove postave bez Baturine jer mislim da je ovo prijelazni rok z kojem će nas napustiti. Naravno, tu se može pronaći mjesto i za Modrića, a i za efikasno krilo ako se dovede, lako se može prebaciti u nekih 3-4-3.
  • Droljo
    5.1k
    Ivanović = Deni Jurić za siromašne. Pa koliko takvih transfera trebamo odradit da neki shvate da je ovo dinamo i da ivanović te rukavina nisu igrači za ligu prvaka?
    Još pogotovo ne treba imat posla sa onim govnarom miškom nikakvog! Nek si prodaje pulene u westerloe i ine a od naših milijunčeka nek odjebe u skokovima smeće.
  • Fićo1986
    973
    hvala Bogu da netko progledat,sve neki mrtvi poluproizvodi od igrača koje imamo u svojem podmladku,renome našeg klub i ambicija treba kompletnog i vrhunskog igrača
  • San Lorenzo
    11.6k

    Lik je smeće jer je prodao igrača van za 6 milijuna, umjesto nama za 3?
    Bio sam uvjeren da nas cima da izvuče što više novca, ali to očito nije bio slučaj.
  • Droljo
    5.1k
    Za 5 ga je prodao a nas je tražio više. Nije to ni bitno nego sada za pjacu ima dogovor ako neko marku ponudi ugovor da ga pušta ak to nije dinamo. Mrš
  • Mr Anderson
    5.4k

    Točno to sam i ja pomislio otkad kolega danonoćno pila s tim Ivanovićem. Imamo Denija Jurića s kojim ne znamo kud ćemo i sad bi trebali pljinuti pare za mlađu verziju njega. Neki nikad neće naučiti lekciju.
  • Jurki
    8.7k
    Fala Bogu pa Maric zna dalje od Bregane.. i ocekujem pristojna pojacanja da ne velim perverzne kapitalce..a ne hnl popune kadra, razne rakete i ostale atomske igrace.
  • Droljo
    5.1k
    Fala Bogu pa Maric zna dalje od BreganeJurki
    Pa ak nema u francuskoj neki tamnoputi crnac koji je brži od svih hnl bekova i stopera te zna puknut po golu i želi doći tu. Ima tih krila i/ili špica od 24-26 godina koliko hoćeš u prvoj pa i drugoj francuskoj koji bi nama bili avioni, rakete, torpeda a nisu skupi i nemaš posla sa hnl droljama
  • Jurki
    8.7k
    Ima tih krila i/ili špica od 24-26 godina koliko hoćeš u prvoj pa i drugoj francuskoj koji bi nama bili avioni, rakete, torpeda a nisu skupi i nemaš posla sa hnl droljamaDroljo

    Upravo to. S obzirom da znamo da na hnl pasnjacima nema dovoljno kvalitetnih krila osim Pjace za kojeg mislim da ga je nemoguce dovesti ili bi Misko iskal 3 autobusa igraca i dosta vu gotovom.. okrenes se Ligue 1 ili Ligue 2..zakaj bi mi navek bili krava muzara?
  • Mihaljević
    8.2k
    Ako treba dat pare na centarfora iz HNL-a nek to bude Mierez, a ne Ivanović koji je dao 5 golova u HNL-u od čega su 4 Rudešu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.