• Banana 2
    380
    I nije bajno igrao po posudbama u Serie A.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ma sta ce nam Pjaca i Marco Pašalić, imamo mi svojeg kuiš Messia iz Japana i kuiš Ronalda iz Albanije, i Edena Hazarda iz srednje Bosne.

    Samo ih je vrli trenerčina upropastio jer ih mrzi i šikanira :sad: :sad:
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    daaaaa, ugasio je našeg "Takija". Ali se Baturina sam upalio, kad je vidio skaute velikana u loži.

    Svašta se tu da pročitati.
  • Dudu 9
    138
    Kad ste već kod Pjace zar nas on nije već dvaput odbio, i umjesto kod nas išao na posudbe u Torino i Empoli?
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ali se Baturina sam upalio, kad je vidio skaute velikana u loži.Tongo Doumbia

    I njega je šikanirao neopravdano, inače je vjerovatno bolji od Fodena i Palmera zajedno.
  • San Lorenzo
    11k
    Ako nismo u stanju gledati dalje od Pjace, nemoramo nikoga ni dovesti.
    Meni je on tempirana bomba što se zdravlja tiče, pogotovo na hnl terenima, pogotovo nakon iskustava sa Šutalom i Drmićem.
  • hardek
    1.4k
    Koliko god mi Pjaca bio drag, ako trenutno biram između njega i Pašalića, biram Pašalića definitivno. Nažalost cijena će mu biti takva da ga nemamo šanse dovesti ali sa njim bi definitivno riješili poziciju desnog krila.
  • Crni86
    1.1k
    i jedan i drugi kao i Ivanovic nerealne opcije. Miskovic nije lud da prodaje nama, a i kada bi prodavao vrlo vjerojatno bi ih visestruko preplatili. Pjaca je nas decko, predrag mi je i volio bi ga vidjet u dinamu, ali to za kolko bi ga Miskovic dao, mi moramo uloziti u nekog kapitalca onda rade koji ne radi svaki trening po posebnom programu.

    Vjerujem u sportski sektor i Marica. Ocekujem igrace u rangu Gabriela na ljeto!
  • Banana 2
    380
    Mislim da je Ivanović realan jer im je treća opcija, a mali bi sigurno gurao za transfer u Dinamo. Znamo da se Jakiru sviđa jer ga je u Rijeku i doveo.
  • Sibirski plavac
    1.2k
    Marco Pašalić, imamo mi svojeg kuiš Messia iz JapanaNavijač Dinama

    Ovaj prvi se tek nedavno ponovno "upalio" nakon mjeseci i mjeseci bez gola i asista i sad ima "monstruoznih" 6 golova i 1 asist, a "propali" Kaneko ima "sramotnih" 5 asista i 1 gol. Nije mi cilj uzdizati Kaneka i spuštati Pašalića koji se istina stvarno digao u zadnje vrijeme, ali ove spike da je on sad odjednom 100000 puta iznad Kaneka, a prije tekme s Rudešom gdje je krenuo njegov golgeterski "comeback" je zadnji puta gol ili asistenciju imao 29.10 protiv Gorice. Taki je zadnji gol/asist imao protiv Betisa u veljači,a u HNL-u protiv Rudeša u prosincu. Da, Kaneko nikako nije u formi trenutno, ali nije bio ni taj Pašalić skoro 6 mjeseci. Tako se i onog malog Bukvića nakon tekme na Opusu navelike zazivalo a Kaneka slalo "nazad di je došao" jer nemre Bukviću kopačke brisat, bez obzira na činjenicu da se dotični pretvori u prime Robbena samo i isključivo protiv Dinama na Opus areni. U ostalim tekmama nisam primjetio neki spektakl od njega. Ponovit ću nešto što sam rekao prije nekih mjesec dva, kod Riječana nijednom ove sezone nisam čuo neke prevelike kritike na račun Pašalića, čak i za vrijeme šestomjesečne krize bez gola i asista, a ovdje se Kaneka kad je tek stigao sprdalo, pa je odjednom nakon par asistova i golova svima postao idol, da bi sad opet bio "smiješni i izgubljeni Japanac". Vidim neki i u Ogiwaru sumnjaju bez da su ga vidjeli u barem 5 full tekmi. Lijepo...
  • miro
    3.1k
    Ivanović je 3.opcija u Rijeci, s tim da je vrlo brzo pao s 1. na 3. mjesto i on je igrač za Dinamo? Pa Vidović je za njega Petko
  • hardek
    1.4k
    Pa kažem da je nerealan jer će otići za 5+ milijuna eura sigurno rekao bi. Ivanović s druge strane definitivno nije nerealna opcija ako uzmeš u obzir da je od dolaska Marića postao praktički treći napadač po hijerarhiji u Rijeci. Ostaje pitanje da li Ivanović ima kvalitetu za nas ako je trenutno 3. napadač Rijeke, ovo je tricky jer mi se čini da Sopić više preferira target-mana u napadu što Ivanović nije. Kolega Ban se kune u Ivanovića već par mjeseci, meni se u ono malo što sam gledao više svidio nego nije pa nebi imao ništa protiv njegovog dolaska za neku prihvatljivu cifru.
  • Banana 2
    380
    Ivanović je 3.opcija u Rijeci, s tim da je vrlo brzo pao s 1. na 3. mjesto i on je igrač za Dinamo? Pa Vidović je za njega Petkomiro

    Ako ti imaš mladog napadača koji je jednako brz, jednako neumoljivo napada dubinu, nije od papira, a ujedno je i vrsni realizator slobodno ga predloži. Realizacija je jedino što mu još uvijek šteka. Osobno mislim da Ivanović od svih ovih napadača iz kruga mlade reprezentacije unazad par godina ima najviši plafon. Hoće li ga realizirati je pitanje, ali taj dečko je dobra investicija i profilno odgovara našim potrebama.

    Samo zato što igrač ispadne iz prve momčadi u slabijem klubu ne znači da automatski nije za Dinamo. Doveli smo RPG-a i svi se slažu da je za nas pojačanje.
  • Danko
    545

    Koja je ono oršić bio opcija u rijeci?
  • Ludovic IX
    5.1k
    repetitio est mater studiorum
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.