• Neki tip
    19.4k
    ako ne odstupi.SAS1987

    A zašto su tražili odstupanje?
  • The Undertaker
    4.1k
    Svaki trener koji dođe u Dinamo zna da ima obavezu razvijati igrače. Nije Kek pao s Marsa da ne zna što se očekuje. Bitno je da je momčad, ukupno gledajući, kvalitetna da to može istrpiti. Taktika je vrlo jednostavna, u EL/LP igraju najbolji, HNL služi za razvijanje igrača.
    Isto tako, svaki trener će, prije ili kasnije, dobiti pedalu ili će sam otići. Bjelica je sam izjavljivao da traži angažman u ligama Petica dok je još bio u Dinamu. Prema tome, smjena trenera je ''normalna'' stvar. Bitno je da je zamjena kvalitetna ili bolja ako je moguće.
  • Dino
    2.2k

    Smjena trenera je normalna stvar kad to bude napravljeno na dobrobit kluba, a ne zato kaj se nekom digo kurac
  • Crusades1986
    9.9k
    Bjelica je sam izjavljivao da traži angažman u ligama Petica dok je još bio u Dinamu. Prema tome, smjena trenera je ''normalna'' stvar.The Undertaker

    To ne znači da su ga trebali hitit niz štenge radi "mjera štednje" i vodit prljavu kampanju gdje su igrače i trenera u medijima i javnosti prikazali kao najveće objesnike i bahate i preplaćene zvijezde u gradu.
  • Kwedi
    3.8k
    Pa u onoj šampionskoj sezoni, nije Rijeka baš samo udarala kontre već je baš mljela na terenu. Istina je da je bila više radnička nego kreativna ekipa al to je bio kontinuirani visoki presing, dobra kombinatorika po tlu. Kad su završili prvi bio sam skoro siguran da ulaze u LP kaj vjerojatno i bi da nije prodano nekoliko ključnih igrača.vjeko1701

    Na ovom tragu; tadašnja Rijeka je bila dobrim dijelom radnička više nego umiranje u ljepoti, al to su rezultati financijskih i logističkih kapaciteta.

    U limitiranom klubu, pokrivaš se onoliko koliko ti je dug poplun - tak da mislim da neke percepcije trenera kao kontraša moraju biti sagledane iz perspektive kluba i momčadi koju lik vodi
  • deda
    28.3k
    Već vidim tko prvi leti van ako dođe Matjaž :rofl:
  • xavier
    11.1k


    Prvi leti Zoki s mjesta trenera :cool:
  • deda
    28.3k
    :rofl: dada
  • Kwedi
    3.8k
    e3527835-49a3-4d53-9bae-43717c78ad85.jpg?width=765&height=402

    Deda, zašto me ne voliš? :cry:

    Već vidim tko prvi leti van ako dođe Matjaž :rofl:deda
  • Dudu
    2.6k
    :eyes: :eyes:

    Bruno-Petkovi%C4%87-dinamo-benfica.jpg
  • deda
    28.3k
    Sretni dobitnik je ....... Dudu :rofl:
  • SAS1987
    13.5k
    A zašto su tražili odstupanje?Neki tip sa Zapada

    Klub je upao u financijsku krizu pa su nakon 5 kola imali 5 bodova a navijaci ocito nisu shvacali da je problem u upravi a ne u keku. Sa obzirom da je napad trajao dva sata prije nego je pozvana policija ja cak i mislim da je uprava platila violama da to naprave. Nebi bilo niti prvi niti zadnji put da se zbog novca i privatnih interesa miješaju u stvari sa kojima nemaju vezu.
  • Kwedi
    3.8k
    g1p699qtz5ohscry.jpg


    amigosi s juga se isto raskokodakali
  • xavier
    11.1k


    Ako bi se "popišao sebi u cipelu" dolaskom u Dinamo, što onda tek reći za dolazak u Hajduk?

    Znači klub koji je rezultatski slabiji od Rijeke i navijači se međusobno puno više ne vole...
  • vjeko1701
    5.9k
    A ipak je to jubav i dišpet od koljevke...

    Al ako je istina, moram priznati da sam htio gledati sraz Keka i Bjelice u HNLu, samo nisam nijednom pomislio da Dinamo neće biti na terenu...kaj je iduće? Vaha preuzima Rijeku il Goricu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.