• Bosna86
    11.6k
    Tovari će godinu završiti sa 40 do 70 milja kuna minusa... Kako i s kojim parama oni misle Keka dovesti... Čisto bacanje prašine u oci vlastitim navijačima
  • vjeko1701
    5.9k
    Znači najveći budžet od pratitelja Dinama, jedva 5. mjesto prošle sezone uz neizostavne šamare od strane "pijanih zagoraca", izbacivanje svega jednog europskog protivnika u zadnje 3 sezone i još toliki minusi...Skoro pa mi is postaje žao...skoro...
  • Kwedi
    3.8k
    Ako bi se "popišao sebi u cipelu" dolaskom u Dinamo, što onda tek reći za dolazak u Hajduk?

    Znači klub koji je rezultatski slabiji od Rijeke i navijači se međusobno puno više ne vole...
    xavier

    Još gore.
  • BBB Sibenik
    4k
    Klasicne izmisljotine
  • immerwieder
    1.2k
    mogel bi od nedjelje i biščan biti na dispoziciji
  • BBB Sibenik
    4k
    Nema apsolutno nikakve logike da Kek preuzme “majstore sa mora”. Odbija je Dinamo , rekordnu zaradu, igranje europskih skupina, rad sa mladim talentima i objasnia zasto. Ovi kmecavci igraju na kartu sta je Kek simaptizer Hajduka pa objavljuju vakve stvari. Najblize sta ce Kek sist na klupu Hajduka je ova slika sta je @Kwedi ubacia :smile:
  • Majki2111
    2.6k
    E ne slažem se. Rile je žario i palio u sezoni 16/17. Najbolji bek i igrač lige tada. Kao što je Gavro trpo mreže te godine, a Dinamovac je. Čisti profesionalizam.
  • Crusades1986
    9.8k
    Znači možemo zaključit da se netko i popiša po Dinamovom grbu i objavi to na Instagramu, tebi bi on bio prihtavljiv u Dinamu jer je fantastičan igrač?
  • Nino Bule
    11.5k
    Možeš pišat majkiju direkt u usta, njemu ništa ne smeta.
  • Dudu
    2.6k


    Ako je dobar igrač. koga briga gdje prazni mjehur :lol: :rofl:
  • Majki2111
    2.6k
    Ma prihvatio bih sve ako donese poboljšanje u segmentu nogometne igre. To uključuje i karakter i odnos u svlačionici i kvalitetu igrača. Ova objava na fejsu mi ne smeta. Al dobro, ako nije igro dost dugo, složio bih se, postoji rizik u dolasku. Al sad da nebi poželio takvog igrača radi jedne objave na fejsu stare, pa nisam glup toliko i zadrt.
  • Neki tip
    19.4k
    Majki bi na Zoni imao oponente i da napiše "Mamiću, cigane!".

    Naravno, dao si je puno truda da mu svaki upis bude tako doživljen.

    Ali..

    Također bih volio čuti u čemu je strašni grijeh Ristovskog?

    Po kome se on popišao?

    Tko je u klubu zadužen za čestitanje drugim klubovima i odnose s njima?

    Navijači? Igrači? Trener?

    Valjda je svaki od nas napisao par kartica teksta o seljačkoj ili makar beskičmenjačkoj upravi, PR-u koji više služi promicanju i zaštiti lika i djela nečastivog nego Dinama i sad je nepoželjan igrač koji je, zamislite okrznuća o Dinamovu čast, pogrešno pretpostavio da ista ta uprava i isti taj PR nad kojima seremo ovdje svaki dan - neće ili ne bi čestitali Rijeci!? :chin:

    Da se razumijemo, Ristovski mi je kao Rijekin igrač strašno išao na k, baš kao i Vešović. Kao što nam i inače idu na živce prgavci iz suparničkih ekipa.. i kao što ih nerijetko volimo u svojima.

    Kisdihand manire definitivno nisu na vrhu mog popisa poželjnih karakteristika desnog beka.
  • Crusades1986
    9.8k
    Nitko nije ni spomenuo da se Ristovski popišao po nekomu/nečemu. Ja sam pitao za hipotetsku situaciju da vidim koje su granice kod majkija.

    Prva rečenica je dosta toga rekla.
  • Neki tip
    19.4k
    Nitko nije ni spomenuo da se Ristovski popišao po nekomu/nečemu.Crusades1986

    Ma znam, ali općenito propitujem to negodovanje na potencijalni dolazak Ristovskog zbog te konkretne objave.. nije poanta u pišanju ili ne pišanju, nego tome zašto je takav smrtni grijeh izrazit sumnju u gospodske manire klupske vrhuške kojoj isto to zamjeramo na 100x izravniji način na dnevnoj bazi.. samo to.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ristovski heroj a ne zločinac! :D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.