• Smotanihaker
    592
    Ako Kek dodje u Hajduk moglo bi Z.M. biti papreno. Prije je mogao osvajati na individualnu kvalitetu posto nam konkurenti i nisu imali kvalitetne trenere. Sada se to polako mijenja .
  • Kwedi
    3.8k
    U Hajduku je najmanji problem trenera. Imali su dobre trenere već zadnjih godina pa je klub tu di je.
  • Neki tip
    19.1k
    Kek je trener koji radi rezultat, a to Hajduku treba više no išta. Prvenstvo je daleko od raspleta, do 4. pozicije sigurno mogu.

    Čak nek je ova sezona i na otpisu, bolje je uzeti pola godine ranije, vidjet što gdje fali, izvući nešto iz onog što ima, pomaknut se za koju poziciju i stvoriti si podršku za ljeto i rekonstrukciju.

    Ali sve su to ionako kule u oblacima, Kek teško da zbilja dolazi u Hajduk, a ovo je tema o Dinamu pa da ne spamam dalje.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ma i da im dođe i Gvardiola kao trener,kad su im igrači i njihove invidualne sposobnosti za županijske lige..
  • Infinity
    15.2k
    Ne znam jel pricamo o istom Hajduku, al momcad Hajduka pojedinacno nije slabija od Rijeke i Osijeka. Tu su negdje, na nekim pozicijama bolji, na nekim losiji. Cak su imali i dobre trenere, al stanje oko tog kluba je previse trulo za nesto vise.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    al stanje oko tog kluba je previse trulo za nesto vise.Infinity

    I to jako jako trulo.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma njima je problem kaj su postali taoci uguza iz NH i ništa drugo. Financijski i po imenu su već 2-3 sezone lako mogli biti čvrstu drugi uz pokoji miris titule tu i tamo (uz naravno razočarenje na kraju sezone). Čak bi rekao da su pod Kosom bili najozbiljniji i imali najsposobnije složenu momčad.
  • Kwedi
    3.8k
    https://gnkdinamo.hr/hr/Novosti/Clanak/daroviti-niko-jankovic-potpisao-profesionalni-ugovor

    Janković potpisao.

    Ne bi škodilo da su napisali na koliko godina, al bitnije je ipak ovo:

    – Ponosan sam što sam potpisao profesionalni ugovor. Ja sam Dinamovo dijete, od svoje šeste godine sam ovdje. Bio sam u međuvremenu tri godine u Stuttgartu i ovom bih se prilikom zahvalio svima u Dinamu, od predsjednice uprave do ekonoma, a posebice želim zahvaliti i pozdraviti Zdravka Mamića, čovjeka koji me prije četiri godine vratio u Dinamo iz Njemačke. Zahvaljujem svojoj obitelji na podršci. Uostalom, otac mi je pomagao na terenu, vježbao sa mnom, s njim sam gotovo svaki dan individualno trenirao. Hvala i mami i sestri što brinu o nama!
  • agramZ
    2.3k
    prvo pozdraviti mamica, da se odmah zna da je pravi dinamovac :cool:
  • Mali Zeus
    9.4k
    Mamić pa obitelj, zna se red.
  • NORTE
    9k
    Igrači iz repki se dižu u formi i to je još jedna dobra vijest. Ademi i Gavro idu na Euro, kao i mlada repka, to bi trebalo dić cijenu igračima na ljeto.
  • dzg7
    252
    Pa sta to znaci, ionako se zna gdje idu novci, ajde da se ulaze u nove bolje igrace ili stadion ali ovako ne znam zasto bi se netko veselio tome
  • NORTE
    9k
    Do Eura očekujem osuđujuće presude treneru i savjetniku, izgon iz sporta predsjedniku i promjenu gradske vlasti. Jaki Dinamo danas znači jaki Dinamo sutra.
  • deda
    27.7k
    Norte, ti si žestoki optimista. :blush:
  • deda
    27.7k
    Ristovski navodno dolazi u Dinamo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.