• Bosna86
    11.6k
    Najdraže mi je kad se ispisu stranice o upisu lika na drugom forumu koji zna čovjeka kojem je netko rekao da Kek dolazi
  • Kwedi
    3.8k
    Bacit kost sirotinji, ima li išta slade? :smile:
  • deda
    27.7k
    Zato se ova tema između ostalog zove i "nagađanja" :wink:
  • Krizy
    35.5k
    Srpski mediji prenose kako je Dinamo zagrizao za veznjaka Čukaričkog, koji se u posljednje vrijeme pretvara u rasadnik talenata. Naime, srpski klub svake sezone radi jedan malo jači transfer, a iako trenutačno nije jedan od njihovih najzanimljivijih eskponata, ove zime klupsku kasu dodatno bi mogao napuniti Stefan Kovač.

    Maladi bh.reprezentativac rođen je u Beogradu i prve nogometne korake napravio je u Crvenoj zvezdi, a FSS je pokušao ispraviti svoju pogrešku i vratiti ga pod srpski stijeg, no bezuspješno, a sad je zapeo za oko Zoranu Mamiću.

    No, sam Kovač spušta loptu...

    „Nemam detaljnije informacije o interesu zagrebačkog kluba, dobio sam informaciju da sam im zanimljiv, ali ima vremena za te priče. Sad sam koncentriran na Čukarički. Profesionalac sam, naučio sam tako od malih nogu,“ komentirao je Kovač.

    Već godinu i pol je standardan u prvoj momčadi Čukaričkog, a lani je propustio samo jednu utakmicu.

    https://www.germanijak.hr/kosarka/vijesti/dinamo-se-raspituje-za-mladog-reprezentativca-bih-iz-cukarickog/80415
  • Infinity
    15.2k
    Odigrao vrhunsku utakmicu neki dan za BiH pa je sad zanimljiv za naslova. Ne vjerujem da tu ima ista vise od novinarskih nagadjanja, a Srbi su svakako prvaci svijeta u trazenju senzacije.
  • Morales7
    184
    Po izjavi Keka rekao bi da dolazak na zimu je jednak nuli
  • Carrasco
    4k
    Sad gledao Tribinu, kaže Topić da ima pouzdanu informaciju da Kek dolazi u Hajduk.
  • deda
    27.7k
    Bar ćemo imat zanimljiv HNL :lol:
  • Neki tip
    19.1k
    Sad gledao Tribinu, kaže Topić da ima pouzdanu informaciju da Kek dolazi u Hajduk.Carrasco

    To bi zbilja bio jedan od meni čudnijih karijernih poteza u nogometu, barem kad govorimo o inače racionalnim ljudima među kakve svrstavam Keka.

    Jedini kontekst u kojem bi mi taj potez imao smisla je namjera odlaska u mirovinu (mada i nije baš star, ali voli i druge stvari osim nogometa pa što da ne) pa eto da si prije karijere ostvari san i sjedne na klupu Hajduka.

    Njihov je navijač (bio u yu) pa ajde da osjeti malo kako je to za kraj. :brow:
  • Bosna86
    11.6k
    Pričali su hipotetski, sta bi bilo kad bi bilo
  • marcio amoroso
    32.1k
    Iskreno čisto sumnjam u taj epilog. Nit imaju para za njega, nit mi se čini da je takva budala da ide dolje pa se nateže za pare.
  • deda
    27.7k
    U svakom slučaju mi je odbojno do boli da će ovaj ostati duže na klupi od polusezone :rage:
  • Nino Bule
    11.3k
    Nema mi smisla u ovoj izgubljenoj sezoni placat keka i još ga sigurno moraju podržat s ozbiljnim transferima. Nema europa lige sljedece sezone za njih, cini mi se da je ovo teska kocka za njih ako u sljedecoj sezoni ne uzmu neku titulu.
  • Neki tip
    19.1k
    Iskreno čisto sumnjam u taj epilog. Nit imaju para za njega, nit mi se čini da je takva budala da ide dolje pa se nateže za pare.marcio amoroso

    Ma naravno, komentiramo hipotetski.

    Nema mi smisla u ovoj izgubljenoj sezoni placat keka i još ga sigurno moraju podržat s ozbiljnim transferima. Nema europa lige sljedece sezone za njih, cini mi se da je ovo teska kocka za njih ako u sljedecoj sezoni ne uzmu neku titulu.Nino Bule

    E, ovo je novi moment. :) Svi smo dosad komentirali da dolazak u Hajduk nema smisla iz Kekove perspektive, ali bome si prvi koji zaključuje da bi to bilo pogrešno iz perspektive Hajduka. :)
  • Nino Bule
    11.3k
    pa ja mislim da mi teza koliko toliko stoji. Naravno kek je i prije od manje poznatih igraca vukao maksimum pa mozda i sad od jakolisa napravi najboljeg beka lige, ali bolje bi bilo takvog trenera podrzat transferima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.