• xavier
    11.1k
    Kaže netko na Snetu da ima "insajderske" informacije i da je Kek sve dogovorio te da dolazi u zimskoj pauzi. Uz njega navodno trebaju doći i 4 igrača po njegovim željama...navodno je ponovo aktualan Camacho, a iz Sportinga bi trebao doći i bivši Rijekin desni bek Stefan Ristovski, dok Stojanović kao odlazi. Na lijevog beka dolazi Casper Hojer Nielsen, a uz to bi trebao doći i Josip Elez iz Hannovera.

    Ne znam koliko ima istine u tome, ali zvuči predobro da bi bila istina :blush:
  • Infinity
    15.2k
    Vec je @marcio amoroso pisao o Keku i ja sebe tjeram da vjerujem, zivot mi je ljepsi tako :rofl:

    Ne znam koliko je to istina, al s obzirom na stil igre, apsolutno mogu vjerovati da Kek trazi Nielsena, Eleza i Ristovskog. Sad je samo pitanje u koji klub idu on i navedena trojka. Ta trojka, Kek i ono sto mi sad imamo u obrani (ajde izuzet cemo Stojketa ako vec ide) bi trebali imati obranu koja bi u Europi bila stabilnija od one Bjelicine. Definitivno pojedinci bolji od pojdinaca koje je Bjelica imao.

    S obzirom da Kek ovih dana vodi zadnje utakmice Slovenije u ovom ciklusu, volio bih da se ne ceka ta pauza, mada pristajem i na to ako ce doci.
  • xavier
    11.1k
    volio bih da se ne ceka ta pauzaInfinity

    Nevezano sad uz to ima li u ovom istine ili ne, da sam ja trener, puno bih radije došao nakon zadnjeg kola u 12. mjesecu nego usred sezone kad nemaš vremena ništa posložiti kako bi želio. Onako ispred sebe imaš veliku pauzu u kojoj igračima možeš objasniti što točno tražiš od njih i odraditi pripreme kakve želiš.
  • Dudu
    2.6k
    Scenarij:

    Zoki pobjedom protiv CSKA potvrđuje prolaz grupe i nakon pitanja novinara kako je doživio novo prezimljavanje Dinama, slavodobitno zaključuje: ništa posebno, ne dobija se nikakva medalja za to, prepuštam Keku da nastavi dalje. :cool:
  • Infinity
    15.2k
    Ima smisla. Ja sam to gledao vise s te strane da se Zoran makne s mjesta trenera, al sigurno da je treneru najlakse obaviti posao kada dodje frisko na pripreme. Bjelica je vodio jednu utakmicu na kraju sezone kada je dosao, al to je bilo nebitno u odnosu na ovo sad.
  • Infinity
    15.2k
    Scenarij:

    Zoki pobjedom protiv CSKA potvrđuje prolaz grupe i nakon pitanja novinara kako je doživio novo prezimljavanje Dinama, slavodobitno zaključuje: ništa posebno, ne dobija se nikakva medalja za to, prepuštam Keku da nastavi dalje. :cool:
    Dudu

    Ja vec vidim da cemo mi proci grupu i da ce Kek napraviti nesto na proljece, a onda ce se povuci prica kako mu je Zoran ostavio top i uigranu ekipu, te mu je jos i doveo nekoliko igraca. Naravno, Zoran je postavio i temelj tog uspjeha prolazom skupine.
  • marcio amoroso
    32k
    Kao što reče kolega @xavier ovo mi zvuči predobro da bi bilo istinito. Ja privatno već odavno guram tu teoriju sa Kekom jer mi jednostavno neke stvari ukazuju na to. Nedostatak zle krvi kod otkazivanja, dolazak Mišića, ostanak Gavrana.
  • The Undertaker
    4k
    Kek ima 60 godina i Dinamo mu je zadnja prilika da nešto napravi u EL/CL. Ako mu Mamići mogu garantirati konkurentnu ekipu (a mislim da mogu jer para bi trebalo biti), nema razloga da ne dođe. Pogotovo jer Slovenija ne ide na EP. Uvijek postoji rizik da dobije pedalu ali tako je svugdje. Ako je već odlučio doći, može odmah nakon ovih utakmica Lige nacija jer onda i Slovenci imaju dovoljno vremena naći novog selektora prije kvalifikacija za SP.
    Hajduk, po meni, nije ozbiljna opcija (u konkurenciji sa Dinamom) jer ne mogu složiti konkurentnu ekipu a Jakobušiću uvijek visi mandat jer je dovoljno da mu NO ne potvrdi neko pojačanje ili kredit.
    Iz mojih izvora, zadnja ponuda je bila 800.000 EUR i već je bio pristao. Zapreka je bio slovenski savez.
  • Kwedi
    3.8k
    Kek ima 60 godina i Dinamo mu je zadnja prilika da nešto napravi u EL/CL. Ako mu Mamići mogu garantirati konkurentnu ekipu (a mislim da mogu jer para bi trebalo biti), nema razloga da ne dođe.The Undertaker

    stvar je u tome što Mamići traže i da se razvijaju projekti kluba.

    Kek je ostao upamćen po tome da niti jednog domaćeg igrača Rijeke nije razvio.

    Tih 60 godina te njegov osobni karakter što se vidi iz recimo ovog intervjua http://www.hocuri.com/matjaz-kek-druga-strana-ploce/ ostavljaju dojam lika koji se ne da pravit budalom.

    Sukladno tome, ja vjerujem da bi on potpisao,al neka magija kao što je bila u Rijeci ili kod Bjelkana u prvoj sezoni dok se Zoki nije vratio u smislu rezultata i atmosfere neće se desiti.

    Inače, da sam ja na Kekovom mjestu, prelaskom u Dinamo popišao bih se sam sebi u cipelu potpisom za rivala s obzirom na to što znači i što je napravio u Rijeci gdje je on najveće ime u povijesti kluba.
  • xavier
    11.1k
    Inače, da sam ja na Kekovom mjestu, prelaskom u Dinamo popišao bih se sam sebi u cipelu potpisom za rivala s obzirom na to što znači i što je napravio u Rijeci gdje je on najveće ime u povijesti kluba.Kwedi

    A dobro sad, znači po tebi on više ne bi trebao biti trener u Hrvatskoj? A to je mu vrhunac ponude kojoj se može nadati.

    Bio je tamo trener. Nije da je cijeli život navijač Rijeke ili da je vodio klub 20 godina pa je sad nezamislivo da postane trner Dinama ili Hajduka.
  • The Undertaker
    4k
    Dupli. Brišem svoj
  • marcio amoroso
    32k
    Shvatite da je to njima posao i da ih boli klinac i za rijeku i za Dinamo. Njima su Dinamo i Rijeka Končar ili Siemens. Ako Končar plati vise idem tamo i to je to.
    Ima iznimki kad si rođeni dinamovac, hajdukovac ili tako nešto. Inače samo pare.
  • Papastrumf
    9.5k

    Bas tako. Kek je Slovenac, nit je bio igrac Rijeke u proslosti, nit njihov navijac. Covjek je trener i to mu je posao.
    Kao sto Xavier rece, to znaci da on ne bi trebao trenirat vise nikoga u Hrvatskoj?
  • deda
    27.7k
    Čovjek navija samo za jedan klub. Npr. ja bi za Dinamo igrao džabe dapače platio bi da mogu zaigrati, ali za nikog drugog sigurno ne bi igrao džabe. I to je to.
  • Krizy
    35.5k
    Neka Ristovskog dalje od Dinama.. Taman da je Ronaldo i Messi u jednom
    efmtyw7sbucxmxjx.jpg
    04g6kqmv269f0k01.jpg



    uvn5dyvnejglwu4k.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.