• deda
    27.6k
    Ne vjerujem da je Zagorcu povećan ugovor, to stvarno ne bi imalo smisla. Kao što ne vjerujem da će se Ristovskom pojačavat ugovor. Po meni se radi o produženjima za iste ili manje pare.
  • San Lorenzo
    11k
    Pa bolje da ti rolu trećeg golmana odrađuje iskusnjara koji je pored toga i jedan od lidera svlačionice, nego neki mladac kojemu trebaju minute za razvoj...meni ok potez, puno veći klubovi od nas imaju slične prakse.
  • SAS1987
    13.3k
    Ja vjerujem da je to sve spuštanje cijene i pokazivanje garda jer nova uprava želi pokazati da Dinamo nije humanitarna organizacija pa da plati paprene odštete za nedokazane igraće a ti isti klubovi svoje igraće prodaju za mizerne cifre u inozemstvo.
  • Mr Anderson
    5.3k

    Mladi golman može braniti na dvojnoj registraciji drugu ligu i skupljati iskustvo, pa po potrebi sjesti na klupu ako fali netko od prve dvojice. Zagi ima sad 36 godina, a plaća mu je bila 300.000 € godišnje. Ne znam jesu li mu je smanjili možda.
  • xyz
    840
    Mi ovaj proljetni dio nemamo dovoljno seniora za popuniti klupu s tim da nitko od mladih nije dobio ni priliku se pokazati. To se zna čija je krivnja. Ovo ljeto je ključno što se tiče slaganja ekipe, a bojim se da onaj koji trenutno odlučuje nema viziju ni znanja što i kako s tim da smatra da sve zna, a to je najgora kombinacija. Doduše, mislim da će popiti otkaz najkasnije sljedeći vikend pa ćemo s te strane biti mirni, ali će trofeji biti dovedeni u pitanje.
  • Mr Anderson
    5.3k

    Tu se slažem s tobom. Preplaćivali su se igrači Gorice i Rijeke bez potrebe. Treba jednom podvući crtu. Riječani vrte neke nebulozne cifre za Frigana.
  • San Lorenzo
    11k

    Vjerojatno mu je smanjen ugovor...mislim da moraš imati i malo karaktera u svlačionici da bi stvari funkcionirale, ovog prijelaznog roka smo se odlascima Oršića, Ademija i Dilavera jako stanjili u tom segmentu.
  • Olmic
    2.7k
    ne slazem se. Rile svaki euro zavrijedi
  • deda
    27.6k
    Dobro ja nemam pojma koliki je Riletov ugovor. Ali pojačanje plaće u 32 godini života je rijetkost u nogometu.
  • marcio amoroso
    32k
    Frigan ne dominira nigdje. Može on postati Ronaldo, ali osim zalaganja ja kod njega ne vidim ništa šta je iznad prosjeka. Oni 4 milijuna za njega neće vidjeti nikada.
  • Mlađi referent
    10.4k


    Baš baš tako.
    Onaj blic nakon zimske stanke i opet povratak u prosječnost.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Miško je zabrijao da je Zdravko još uvijek glavni pa kad on kaže da je Frigan 4 milje, Zdravko izvadi 5 milja.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Meni se cini da je kod Zagorca u pitanju Eduok princip.. tj. da ono sto mu je obecano u 2 ce dobit u 3 godine.. na neki nacin stednja.. opet, samo nagadam
  • San Lorenzo
    11k

    Slažem se, sva sreća da nismo nasjeli na hype potkraj prijelaznog roka i ispucali 4-5 milijuna koji su se tad činili izglednima.
  • Jurki
    8.4k
    Mislim cak da je taj hype oko Frigana bila varalica za moguce kupce iz inozemstva.
    Nije isto kad se potegne prica za zanimanje Dinama za nekog igraca ili nekog tam Kebabspora iz Turske.
    Edit: dobro je da nismo spizdili tolku lovu na Frigana. Mislim da bu prosjek Hnla i to je to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.