• deda
    27.5k
    Da je Čačke jedan od forumaša ovdje već bi ga banirao zbog trolanja :cool:
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Krivo si procitao,navodno sve te ulazne transfere koci uprava jer ne zeli placati tolike cifre a za Vipotnika takodjer ne zele dati Tolica i novac. Tako pise u SN
  • Nino Bule
    11.3k
    Cuj ne zele placat 900k za barisica, svasta, 3.2 za vipotnika je po meni isto sasvim korektno.
  • deda
    27.5k
    Promaklo mi je da je Mišić potpisao danas novi ugovor.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Koliko je ono Mamić htio da se plati Barišića? Jeli bilo preko 2 milje? Ako je 900.000 cijena, trebalo bi ga uzeti. Ne kužim Upravu, što oni misle za kikiriki dovesti dobrog igrača?
  • mniokl
    254
    Malo prije sam vidio na portalu SN tu vijest.Drugdje za sada nije objavljeno nigdje.Ispravak vidim i germanijak objavio isto.Navodno sutra potpisuju Baturina i Ristovski.
  • Infinity
    15.2k
    Barišić stoper iz OsijekaSunja86

    Vec sam se uplasio da nam stize jos jedan promasaj na lijevog beka :rofl:
  • Mr Anderson
    5.3k
    I Zagorcu produžen ugovor. S jedne strane se štedi, s druge razbacuje.
  • deda
    27.5k
    Puno se stvari nakupilo zbog nefunkcioniranja kluba zadnjih godinu dana. Ne čudi me oprez nove uprave pri donošenju odluka. Kako oko produženja ugovora tako i o mogućim akvizicijama.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Dok njih prođe oprez proći će i baka sa kolačima. “Unutarnje rezerve” su nas dovodile do svih mogućih rekorda koje smo oborili u europskim natjecanjima.
    Radujem se stoperskom paru Gurlica-Perković na Allianz Areni.
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Vjerojatno kod njega nije ogromno povecanje place tako da je taj potez dobrodosao. Na ugovorima Baturine,Spikica,Misica,Ristovskog ce doci do
    malo znacajnijeg novcanog podebljanja ugovora ali ni to ne bi trebao biti problem ako znamo da se oslobodio prostor odlaskom Ademija i njegova se kompletna placa moze raspodijeliti na povecanje ugovora za 4 5 igraca.
  • vjeko1701
    5.9k
    Nije ni Oršin ugovor bio mali...
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Njegov ugovor ne spominjemo i ne racunamo kao olaksanje za klupski budzet zato sto ga na ljeto zelimo
    opet vidit u plavom
    dresu
  • Mr Anderson
    5.3k
    Pošto KTC gotovo sigurno odlazi i tu će se osloboditi poprilično za plaće. Što se tiče Zagorca, shvaćam da je on omiljen lik, ali imamo dva vrhunska golmana pa treći onda može biti i netko iz naše škole.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Poštovanje Zagorcu, ali taj čovjek mora bit na minimalcu. Ako mu je stvarno iole povećan ugovor onda goni sve
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.