• Zagi
    4.9k
    Ali rezultat ima a rwzultat je majka svegaLudovic IX

    Auh.
    Ima i Čačke.
  • Sunja86
    993
    Meni po ni čemu pa ni po rezultatima Bišćan nije bolji izbor od npr Jakirovića
    Mislim da bi čak u neku ruku bio poraz za Šimića da dovede Bišćana eto jer su si dobri bez nekakve vizije i uvida stila nogometa kojeg Bišćan preferira
  • Captain America
    13.5k
    Ja se sjećam jedne od pressica nakon prvih utakmica Rožmana na klupi Rijeke gdje je popljuvao fizičku pripremu igrača koju je odradio Bišćan. Iskreno mi se ni ne gleda njegov ziheraški nogomet, bilo mi je dosta za cijeli život onih 19 utakmica pić-Ko prošle sezone.

    Ne bi se žalio na nekog trenera iz RBS akademije.
  • Mali dioničar
    14k
    iz nekog njemu poznatog razloga pustio je ottu barica u sebe ( možda kao neko iskupljenje)Ludovic IX

    :lol: :ok:
  • Patak
    2.2k
    Ja sam apsolutno za ostanak Ante Čačića kao trenera i sljedeće godine. Zna momčad, iskusan, sabran, u najboljim trenerskim godinama. Ima i rezultate.

    Nakon svakog poraza se pokreće pitanje njegove smjene, ali baš nakon svakog. Osigurali smo prvenstvo, normalno da su igrači malo opušteniji, a protivnik se bori za opstanak. Uz to igrački kadar mu se osipao cijele sezone, pogledajte s kojim igračima je krenuo u sezonu, a s kojima će završiti.
  • Smotanihaker
    592
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/sibenik/kako-je-jedna-izjava-darija-simica-uzburkala-odnose-u-dinamovoj-svlacionici-je-li-ovo-uzrok-neocekivanog-poraza-15314679


    Međutim, po onome što smo sinoć doznali, riječ je o klasičnom - nesporazumu. Dario Šimić tek je došao u klub pa su riječi koje je izgovorio bez dubinskog objašnjenja očito dobrim dijelom krivo protumačene. Šimić je u subotu sjedeći u društvu sebi bliskih ljudi kazao da u njegovoj viziji smanjenja Dinamovog budžeta nikako nije plan smanjiti plaće igračima, posebno ne onima od vitalne važnosti za klub. Dapače, četvorici "senatora" u planu je podići plaće kako bi potpisali nove ugovore i kroz svoje igračke kvalitetu i dokazani karakter predvodili Modre i na ljeto.

    "Već smo ostali bez Oršića i Ademija, ne možemo si dozvoliti da izgubimo još neke stožerne igrače." To su bile Šimićeve riječi izgovorene u spomenutom društvu.
  • Orc123
    5.1k
    Toliko smo kratki s klupom, a Dinamo ako gleda dugorocno onda mora naci i dugorocno rjesenje za trenera. Po meni Simic to moze, i vjerujem u njegove kompetencije..... neki mlađi perspektivan trener...isto tako treba dovesti par pojacanja, jedno 4-5 igraca,a ostalo dopuniti juniorima jer je gotovo sigurno da nam odlaze 2 stopera, orsa otisao, emreli, ademi ide....ne mozes ademija i orsu zamjeniti juniorima...vidjet cemo sa Ivanusecom jel mozda i on ide....bit ce veseli ljetni peijwlazni rok. Iskreno, Simic je bio Milanov skaut, gledao brdo kvalitetnih mladih igraca i siguran sam da ima rjesenja i van HNL za kriticne pozicije samo se nadam ukoliko mozda cacke ostane da on nece opstruirati te transfere...
  • SAS1987
    13.4k
    Simic je bio Milanov skaut, gledao brdo kvalitetnih mladih igracaOrc123

    Mi smo sa Šimićem de facto dobili Milanu bazu scautiranih igraća.
  • Jurki
    8.5k
    reci da se šališ.. Cacke ima rezultat međutim sve skupa je to jako tanko. Treba nam mlad i ambiciozan trener.
    Cacketu svaka cast na svemu kaj je napravil u godinu dana ali brate odi u mirovinu i pusti posel mlađim ljudima.
    Igra nam je negledljiva i to vec duze vrijeme. Igraci ne igraju na svojim pozicijama. I nebi da nas on vodi na pocetku nove sezone.
  • Jaro
    5.4k
    jbg, nije Simic vise bivsi vatreni i mora brzo nauciti PR na novoj poziciji. Svaka izjava ce mu se 100 puta secirati (gore nego ona kad je potekao iz Noine arke) i na to mora biti spreman. Nadredjeni je cijelom klubu i u intervijuu ne smije dati izjavu koja ce se moci tumaciti na 100 nacina. O tome ovisi hoce li neki igrac ostati, doci i slicno... Nema vremena za medeni mjesec u dinamu na ovakvoj poziciji u ovakvom trenutku...
    Njegovu izjavu ja nisam shvatio kao smanjnje placa pojedinacno, vec ukupno kao klub - 400-500 zaposlenih, provizije na transferima, nepotrebni transferi, prodaja skupog a neiakoristenog kadra (KTC i slicni koji imaju velike ugovore a ne igraju), ali se moglo protumaciti i kao najava kresanja svega postojeceg.
  • xyz
    840
    Ja radije ne bih govorio o smanjenju proračuna, nego smanjenu troškova. S obzirom na isplaćivane menadžerske provizije, preplaćivanje hnl igrača, prevelik broj igrača pod ugovorom, visinu plaća igrača koji su po posudbama i razne druge izdatke, mislim da se može sigurno 10% troškova anulirati (5-6 milijuna eura), a da se ništa ne izgubi kvalitativno i to sve kroz godinu dana. I to se samo odnosi na sportski segment, a koliko se još može racionalizirati poslovanje s obzirom na prevelik broj zaposlenih i druge segmente kluba. Dio ušteda treba usmjeriti na poboljšanje rada Akademiji i skaut službe. Sada bi trebali biti i interesantniji sponzorima kad se klima oko kluba bude mijenjala tako da ima tu velikog potencijala za povećanje nevarijabilnih prihoda (prihoda koji ne ovise od transferima i uefa nagrada).
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Da, a treba i mozda prodat igrace s buy back opcijom u Sibenik, Goricu itd. jer ono.. Sibenik je Raka prodao u Tursku za 200 K na 4 rate. Zasto ne bi uzeli nekog manje perspektivnog naseg s buy back opcijom za 500 - 700 K.. uglavnom, posla ima, svako ima svoje misljenje.
  • Armagedon13
    958
    Ne znam kako će to izgledati Šimić - Čačković,jedan sa novom vizijom i pun želje,a drugi je jeb...
  • nemapredaje
    1.9k
    Slažem se s navedenim o profilu trenera kakav bi nam trebao. I baš zbog toga mislim da smo prebrzo potrošili i ispljunuli Jovičevića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.