• Neki tip
    19.4k
    Ja mislim da nama trebaju bekovi iz Japana, brzi, a izdržljivi, disciplinirani su pa ih se taktički može obučiti.

    Stoperi iz skandinavskih zemalja, oni su visoki i jaki i lijepi pa ćemo podići marketinške aktivnosti.

    Zadnji vezni Nijemac, ali da zna stvarno dobro razrađivati suparničke napade i otvarati naše, i da je izdržljiv, takav nama treba.

    Ofenzivni vezni po jedan Hrvat i Španjolac, ali da bas ono znaju dobro igrati.

    Krila preporučujem nizozemska, poznati su po dobrim krilima, pa sjetite se Robbena, da sad ne nabrajam.

    Napadač može neki dobar afrikanac, ne znam kako mi to ne možemo nać, ono da je snažan, brz i da zabija puno golova, takav bi nam vrijedio.

    I trener stranac, kao što su već rekli, ne mogu nego složit se.
  • SAS1987
    13.5k
    I trener stranacNeki tip sa Zapada

    Marijan Pušnik.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Azija ima dobrih igrača u ponudi samo ih treba skautirat i dovest!
  • Viola
    338
    Ante Šimundža :smile: On je vrhunski trener za Dinamo.
  • jp23
    2.2k
    Ako se ne varam, ovo si već napisao 1 put ili 2 put ovdje, možda ne identično od riječi do riječi ali onak 90% slično :lol:

    Što se tiče stranog trenera, da postoji ikakva mogućnost, išao bih po Willa Stilla u Reims. Iako nema licencu i klub plaća kaznu svako kolo jer ih vodi, čini mi se kao dobar trener.

    Doduše kod nas bi vjerojatno nakon 2 kola dobio povike sa zapada "Kae ovog ti nema na igrici idiote" i slično.
  • Neki tip
    19.4k
    Ako se ne varam, ovo si već napisao 1 put ili 2 put ovdje, možda ne identično od riječi do riječi ali onak 90% slično :lol:jp23

    A moguće, i meni zvoni da sam tako nešto slično drljao. Na isti poticaj valjda isto reagiram, ko robot. :grin:

    6 tisuća puta sam nekaj ovdje napisao, jebiga mogu se i ponovit malo. :wink:
  • Neki tip
    19.4k
    Azija ima dobrih igrača u ponudi samo ih treba skautirat i dovest!ZGBhoy

    I Južna Amerika i Sjeverna i Afrika, ja sam uvjeren da ima dobrih igrača i da ih samo treba prepoznati i dovesti.
  • agramZ
    2.3k
    Ovi koji završe tečaj HNS-a ne znaju osnove.xyz
    koliko znam svaki glavni trener prve momcadi u bilo kojoj prvoj ligi iz UEFA-e mora posjedovati uefa pro licencu. tako da su svi danasnji treneri koji zele trenirati prvoligaski tim iz europe morali zavrsiti isti tecaj, ili ga trenutno polazu.
  • SAS1987
    13.5k
    Ante Šimundža :smile: Za mene vrhunski trener za Dinamo.Viola

    Bio sam sarkastičan sa Pušnikom zbog njegove epizode u Hajduku :lol: Dobar je Šimundža al mislim da je Kek jedini naš trener koji bi zanimao Dinamo.

    Vjerojatno je Bišćan prvi pick Šimića mada nisam siguran koliko je njegov stil nogometa dobar za Dinamo.
  • Viola
    338
    Pa znam da si bio sarkastičan za Pušnika..Njegovo vrijeme je več davno prošlo...Ovo sam samo iskoristio da spominjem Šimundžu...

    Pa ne znam..Kek je već malo zaostao za vremenom..On je za mene odličan trener, ali ja ga ne vidim u Dinamu..Dinamo pratim već nekoliko godina, normalno je da ga ne poznajem kao vi, ali ja mislim da Dinamo treba relativno mladog trenera, s puno iskustva, a koji nije previše pragmatičan. Za mene Dinamo ima jednu od najboljih mladinskih škola u Europi i dobro je da se taj potencijal iskoristi. Ne vidim Keka u tom smjeru. On je old school. On je dosta pragmatičan, i jednostavno ga ne vidim u Dinamovom stilu.

    Zato i kažem da mi je Šimundža super opcija. S Mariborom je bio u Europi, odveo je Muru iz 3. lige u prvu ligu, i osvojio prvenstvo. U Ludogorecu se dosta dobro snašao, ali vlasnici vrlo često mijenjaju trenere..Ipak, dugo je izdržao u Ludogorecu u odnosu na prethodne trenere. On je dosta "mlad" trener, u korak s vremenom, ima puno iskustva, i odličan je u razvoju mladih igrača. Za mene daleko najbolji slovenski trener...Stvarno ga vidim u Dinamu..Ali bojim se da neće dugo bit slobodan.
  • maddaddam
    2.9k
    Marijan Pušnik.SAS1987

    U Hadjuku je bio Popušnik.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ne do bog Bišćan. Nakon epizode u u-21 mislim da nikakvog mjesta nema u Dinamu, pogotovo "modernom Dinamu".
  • Nino Bule
    11.6k
    Njegova epizoda u u21 nije gotova, vidjet cemo kako ce odradit euro
  • Mlađi referent
    10.7k
    Bišćan gdje god je radio ima ozbiljne rezultate. Jedino je pokvario dojam zadnjim nastupima u21, ali kak @Nino Bule kaže priča još nije gotova tu
  • Ludovic IX
    5.5k
    Za razliku od nekih, on je otišao na euro dvaput zaredom. Je, iz nekog njemu poznatog razloga pustio je ottu barica u sebe ( možda kao neko iskupljenje) I igrao kao on sa 6 obrambenih..

    Ali rezultat ima a rwzultat je majka svega
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.