• Orc123
    5.2k
    Imam, gledam kulena vec par godina u dinamu i oko dinama i to mi dovoljno bilo da vidim da moze biti evrntualno 3. Napadac ....
  • xyz
    840


    A Vipotnik bi bio ispred Petkovića ili Drmića? Dinamo treba tražiti pojačanja po portugalskoj, španjolskoj, francuskoj, nizozemskoj, belgijskoj ligi, Skandinaviji itd., a ne u Sloveniji ili Crnoj Gori, a pogotovo ne za te novce koji se navode.
  • Zagi
    5.2k
    A jbg, to je sad pak nogometni snobizam?
    Po toj logici, kaj ima RBL kupovat nekog Gvardiola iz Hrvatske?
    Nek si traže jeftine i dobre igrače po premiershipu...
  • xyz
    840


    Uspoređivati kvalitetu i nogometni domet Gvardiola i nekog Vipotnika (ili Frigana) je smiješno. Ovo s kojim se ciframa barata za igrača koji bi kod Čačića teren vidio samo u kupu protiv nekog četvrtoligaša je tragikomično.
  • Zagi
    5.2k
    Samo sam ti iskarikirao argument "Dinamo treba tražiti pojačanja po portugalskoj, španjolskoj, francuskoj, nizozemskoj, belgijskoj ligi, Skandinaviji itd., a ne u Sloveniji ili Crnoj Gori"

    Prije toga si napisao da je Roko Baturina dominirao slo što je u najmanju ruku upitno.

    Reci ne sviđa mi se lik , ne mislim da bi bio pojačanje.
    Nema potrebe za tako smiješnim argumentima.
  • CrniJack
    49
    Kada pišemo o Vipotniku i njegovoj kvaliteti, ne zaboravite da je Ante Vukušić prije koju godinu završio sezonu u Olimpiji kao najbolji strijelac lige sa 26 golova.
    Jednostavno liga im je kvalitetom gledano čisti kurton i lako je moguće da Vipotnik ne bude bolji od Kulena ili Emrelija.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Dobro, ne može se sve tako gledati. Edin dzeko kad je prešao u teplice, u prvoj sezoni sa 20g je zabio samo 3 gola.

    I iz te slovenske lige izlaze igrači poput oblaka, ilicica, šeška..negdje i oni trebaju početi. I ako mi ne prepoznao nov9g šeška, možda netko drugi bude i mi popusimo. Svaki transfer je rizik. Dali smo 4m za sutala i ko zna kakav cd biti nakon povratka. Nadam se top, ali duga je ovo pauza bila.
  • Odglavedopetedindijete
    97
    CrniJack Vukusic nije imao 26 nego 22 gola sto je također puno. Sezonu kasnije nije zabio ništa, rezerva debela bio. Slovenska liga se dosta dignula zadnje dvije tri godine i sve bolja i bolja je jer dolazi im sve vise mladih iz serie a na posudbe ili transfere čak, također dosta i naših talentiranih klinaca iz Dinama i Hajduka dolazi igrat i tu su se digli na kvaliteti. Nije da je liga razine HNL, ali je dosta jača od naše druge lige. Jedan Roko Baturina bolje trpa ove sezone u drugoj španjolskoj nego sto je trpao u Sloveniji gdje je igrao u 2. Klubu lige. A Vipotnik ga je izbacio definitivno i krznar i mikic su rekli da je odličan igrač i već sada za slovensku rwprezentaciju. Imamo dvije špice top, možda bih rađe nekom našem klincu poput barisica dao tu šansu da bude treća špica i da ulazi s klupe i razvija se, ali želim samo reci da Vipotnik ako dođe također je dosta dobar transfer i to sto je iz slovenske lige ništa ne znaci loše. Pa dečko je Slovenac, sta je trebao odrasti u Njemačkoj i tamo trpati s 20 godina
  • Armagedon13
    958
    Ako bi išta volio u ljetnom prelaznom roku to je novi trener (jednostavno nemogu ga prožvakat,mislim na AČ)
  • xavier
    11.1k


    Mislim da o tome ne trebaš uopće brinuti.

    Rekao bih da je novi trener siguran 100%.
  • Nino Bule
    11.6k
    Evo ja nominiram gorana tomica
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ako stari ima imalo obraza dat ce sam otkaz. Kakve otpremnine... i ovak mu je ugovor prevelik s obzirom kakve koristi klub ima od njega.
  • Nolifer
    6.7k
    Gremo Matjaž, #vrijemeje :strong:
  • xyz
    840
    Nama treba trener stranac... Ovi koji završe tečaj HNS-a ne znaju osnove.
  • San Lorenzo
    11.7k

    Šta je je, ovo nije daleko od istine...većina ima neku ideju koja traje par mjeseci, nakon čega se strmopizde i čekaju otkaz.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.