• deda
    28k
    I da se razumijemo, ja nisam za nikakve smjene, ali kredit kod mene je izgubio. To je osobna, subjektivna moja stvar i nikog ne treba pogađati ni vrijeđati.
  • Majki2111
    2.6k
    Evo cna presici se ponovilo više puta. Rijeka se bolje prilagodila na uvijete igre, nismo igrali direktno po dogovoru i to je bilo iskorišteno. Al nešto se pita i Rijeku.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ja jesam za smjene. Sto se mene tiče može osvojiti ligu prvaka, moj respekt vise nema.
  • reziser
    6.4k
    Mislav Oršić je priznao da je Rijeka bila bolja i bolje se snašla u ovim uvjetima.

    - Imali smo iste uvjete i mi i oni, ali se Rijeka bolje snašla. Dali smo sve od sebe, mislim da si nemamo što predbaciti, možemo i moramo se sada okrenuti prvenstvu i Gorici - kratko je prokomentirao pred novinarima Mislav.
  • Majki2111
    2.6k
    Chill ekipa. Niste racionalni. Nebi Bjelicu ni za kaj mijenjo.
  • Neki tip
    19.3k
    Gužva na poslu me, pokazalo se, spasila me od gledanja ovoga osim zadnjih 10ak min.

    Ono što me je zapravo ražalostilo su prve sinove suze zbog Dinama. :sad: Gledao je cijelu.

    S druge strane, kad se dogode suze - konačan je to čin inicijacije u Dinamovog navijača.
  • Markelo
    2.5k
    Ako ti ne smeta što nismo dali gol Burićevom Hajduku(na Maksimiru je bio autogol) onda nezz šta bi ti ja tu rekao. Taj uzvrat protiv tovara na Maksimiru me čak iživcirao više od ovoga danas. Bjelica je napravio puno dobrih stvari al ispast 2 put zaredom u kupu nam valjda daje pravo na kritiku.
  • nkdz
    829

    nitko ga ne smjenjuje, ali da je zasrao neke stvari to je, zasrao je par važnih tekmi (derbija) i lik ima
    valjda ko rijetko ko u novijoj povijesti Dinama odrijesene ruke sam sebi slagati roster i igrace, a on konstantno forsira igrace tipa Leovac.
    Trebao je reci da se traze druge opcije jer neki ne zasluzuju prvu ekipu
  • reziser
    6.4k
    naravno da nakon ovakve igre treba biti kritika
    i nakon utakmica protiv hajduka
    igralo se loše
    nismo pobijedili

    kritika je opravdana, ali nisam za neke nagle poteze i rezove
  • KlasicZg
    515
    Nenad ima aduta kod "glavešina"... Vaha je letio puno prije...
  • Neki tip
    19.3k
    I da dodam, ne mogu vjerovat da se raspravlja (među navijačima) o smjeni Bjelice. Čitam, trljam oči i svejedno ne vjerujem.
  • deda
    28k
    Ja nikad nisam za nagle rezove ako situacija baš nije kritična, a kritična sigurno nije. No, kažem, moje povjerenje je izgubio.
  • Nino Bule
    11.5k
    taj uzvrat smo odigrali sasvim ok, pogotovo prvo poluvrijeme. Bjelicine najgore utakmice su finale kupa protiv rijeke i utakmica s hajdukom na poljudu. Nemam ja problema s kritiziranjem nikakvog samo se svakakve gluposti pisu a ne dobra kritika.
  • Kwedi
    3.8k
    Slušao prijenos na radiju.
    Ako zbog jedne utakmice gubi kredit/smijenjuje se najbolji trener zadnjih trideset godina onda nismo niš zreliji/mudriji/pametniji od ljudi koji su vodili klub zadnjih xy godina kojima se rugamo/pametujemo/kritiziramo
  • deda
    28k
    Kad spominjete kritiku, ova utakmica je izgubljena zbog neinteligencije i trenera i igrača, a to ne praštam. Glupost ne i ne. A možda neki od vas izgleda baš ne kuže nogomet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.