• Majki2111
    2.6k
    Veli Bjelica, tu se kvalitete izjednačavaju po buri.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Nek se on ebe sa svojim filozofiranjem.
    Šta mu je smetalo protiv Hajduka ili u finalu protiv rijeke.
  • Jaki
    100
    Vjetar je broj jedan sigurno dobili bi ih da nije bilo vjetra broj 2 Gojak je igrac manje definitivno i to je to Petko fulo prazan gol
  • Nino Bule
    11.3k
    Ova Rijeka ima sasvim ok postavu, a u ovakvim nenogometnim uvjetima te moze top kerestinec dobit a kamoli ne oni.
  • Markelo
    2.5k
    Šteta bio je lijep dan u Rijeci a onda pred utakmicu vjetar pojačao, no u drugome dijelu, pogotovo na polovici Rijeke se dalo igrat. Samo se nadam da će Bjelica prihvatit poraz i priznat i svoje greške a ne tražit alibije u vjetru ili ne znam čemu. Drugu godinu zaredom gubi kup od istog protivnika, vrijeme je da se i on zamisli malo. Neće ga dobri rezultati u Europi vječno pravdat kikseva u kupu ali i Hnl-u
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Nakon ovakvih utakmica se može vidjet zašto je lik dobio otkaze svugdje gdje je radio... mislim dobar je lik trener, daleko od toga da nije, ali balkanski mentalitet i tvrdoglavost u nekim stvarima će ga koštati da bude odličan. No i ovakav kakav je lik je najbolji naš europski trener kojeg smo imali, ali nije nabolji HNL i kup trener.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Bjelica ako oce biti trener sa jakom momčadi onda treba dobit igrace kvalitetne i zatražit od uprave iste (ako ne igrace super klase,koje klub ne moze prijustit) onda barem igrace kvalitete i cijene lige ne znam kako on jos nije shvatio da Dinamu fale bekovi i lijevi i desni(valjda je Bjelica jedini koji misli da Dinamo ima najbolje bekove u ligi kako lijevog tako i desnog)ja prvi ne mislim tako, jedino Stojanović brz i nista vise ,ovaj Leovac je u Dinamu samo on i "onaj" koga je doveo znaju zasto je tu.....
  • Jaki
    100
    Bravo navijac Dinama Stojanovic i Gojak definitivno nisu igraci za Dinamo i to su cinjenice.
  • kinfa95
    485
    Negledljiva tekma, kriminalni uvjeti, al opet utakmica koja se MORA dobit pa makar na silu i opet banana...
  • Nino Bule
    11.3k
    Koji sad kiksevi u HNL-u pobogu, covjek je s drugom postavom osvojio ligu prosle sezone
  • Jaki
    100
    Vi koji pljujete po Bjelici nabijem na onu stvar ali to je tako covjeka koji je stvorio ovaj Dinamo otkad je došo i najbitniji je za sve uspjehe je sad odjednom nula od trenera ovo je moj zadnji post jer vidim da tu nema smisla raspravljat pozdrav pravim navijacima Dinama.
    SAMO DINAMO
  • Markelo
    2.5k
    Ne prošle sezone, već ove. 2 put tovari, Varaždin.
  • deda
    27.5k
    Bjelica je dobar trener i puno stvari nam je dao, digao je letvicu na višu razinu, ali kad ti ja kažem ovu utakmicu ne smiješ izgubiti i to kažem samo tri puta od kad si u Zagrebu, a ti izgubiš sve tri onda u kurac.
  • Nino Bule
    11.3k
    12 bodova prednosti imamo u hnlu u sezoni u kojoj smo igrali izuzetno tesku skupinu lige prvaka a ti mi govoris da je 3 utakmice u jednoj polusezoni ne dobit veliki neuspjeh :lol: Malo se svi uozbiljite i ne pisite svasta
  • deda
    27.5k
    Mogao si izgubiti u Varaždinu, mogao u Opatiji i Karlovcu jebe mi se, nisam a rekao niti bi rekao a da je izgubio. Ali postoje tekme koje moraš dobiti, a ti to ne napraviš.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.