• Crusades1986
    9.5k
    Mozda bi bilo bolje da smo ovu tekmu igrali na jesen kad je trebala bit prvotno :monkey: ovak nisi u natjecateljskom ritmu...
  • Neki tip
    19k
    Ne dvojimo ništa, jednostavno ukazujemo na greškededa

    S tim nemam problem nit sam se na duže obrazloženje grešaka referirao (koje dobrim dijelom stoji, ali koje je došlo kasnije). Moj se komentar odnosio na nekoliko otkaza, smjena i gubljenja povjerenja, u više komentara više forumaša (pa i dedino).

    Pa naravno da svakome smeta ispadanje u kupu u 1/4 finala. Smetalo bi mi i da je finale izgubljeno. I svaki remi, kamoli poraz od Hajduka. Ali se pitam jesmo li u zadnjih 30 godina imali boljeg trenera? Ima li ikakve šanse da nakon Bjelice dobijemo boljeg trenera koji neće raditi (takve) greške?

    Znam jednog poduzetnika. Uspješnog, imućnog. Sjajan trgovac. Kad su mu rekli da uveze tamagochije, smijao se glupoj ideji (uz stotine tisuća DEM oportunitetnog troška). Da tko bi hranio elektroničke psiće u nekom aparatiću.. par mjeseci kasnije valjda su ga svi u njegovoj familiji imali osim djeda mu i babe.
    Ponudili su mu ranije Chio čips. Smijao se, kako to može proći pored Franckovog..

    Eh, kad bi forumaši pristali da im na poslu pogrešne procjene mjere mjerilom što su ga za Bjelicu sašili..
  • Krizy
    35.3k
    Dinamo i je izdominirao ligu prošle sezone, čak igravši veći dio s "2.postavom", tako što je izjednačio rekord od 92 boda (s par utakmica više). No ipak izdominirao, možda ne gol razlikom ali bodovi su to što se računa. Na pragu toga smo i ove godine.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ja sam prvi cijenio posao koji je Bjelica napravio.
    Ali ajmo ne praviti od njega sveca.
    Ajmo prošlu sezonu, osvojio je prvenstvo i izgubio finale kupa.
    Jeste, prošao je grupu EL i prezimio, i jeste, izbacio je Plzen. Ispao je od Benfice sto je ok.
    Ove sezone se plasirao u LP i zauzeo zadnje mjesto u grupi, istina je da se nismo blamirali kao prije ali je isto tako istina da mu se ekipa nije rasprodala kao prethodnicima i da je igrao onaj sastav za koji on smatra da je najbolji.
    Ispao je u četvrfinalu kupa od Rijeke koja ima 5 puta jeftiniju momčad.
    Neda mi se tražiti brojke ali sumnjam da nešto gazi prvenstvom iako ima 12 bodova prednosti.
    Vi ga možete smatrati Mojsijem i misliti da može podijeliti more, ja ga tim ne smatram i mislim da su mu se potkrali ozbiljni kiksevi koji mu se ne smiju događati.
    Naravno da ima i krivice igrača, naravno da nije sve on kriv ali ako je svetac kad izbaci Plzen, onda nek je krivac i kreten kad ispadne od rijeke. I nije sveta krava da mu se ne smije uputiti kritika.
  • EastsideZg
    166
    Kod nas je problem sto je liga totalno predvidiva i nezanimljiva, i puno ljudi ju ni ne smatra ozbiljnim natjecanjem. Svakom normalnom navijacu bi pobjeda protiv Hajduka trebala bit bitnija nego 100 prolazaka protiv Plzena... samo eto, dugoročna nekonkurentnost lige je ubila te osjecaje kod vecine.
  • Nino Bule
    11.3k
    Halo ? Tko je rekao da mu se ne smije uputit kritika i tko ga ovdje smatra svecem koji razdvaja mora ? Pa ja prvi ovdje serem po njegovom ponasanju izvan terena. Uozbiljimo se malo. Sto se lige prvaka ove sezona tice protiv dva izravna konkurenta imamo 4 2 omjer protiv atalante i 5 5 protiv shaktara. To bi kao njegovi prethodnici uspjeli samo da im je netko dao da igraju svoju igru i nije rasprodao igrace ? Svaki njegov kiks se moze konstruktivno kritizirat ali zazivanje otkaza je suludo i naravno da cemo mi ostali nazvat to suludim.
  • Krizy
    35.3k
    naravno da nije sve on kriv ali ako je svetac kad izbaci Plzen, onda nek je krivac i kreten kad ispadne od rijeke. I nije sveta krava da mu se ne smije uputiti kritika.marcio amoroso

    Apsolutno se slažem, samo mislim da ne bi trebao dobiti otkaz
  • marcio amoroso
    31.9k

    Pa svi ste skočili na kritiku.
    Ili skoro svi.
    Šta ga kritizirate? Najbolji, divan, krasan.
    I koga zanimaju ti omjeri? 4-2, 5-5?? Koga to zanima? Jesi zadnji? Jesi..
  • Nino Bule
    11.3k
    Kako mislis koga zanima ? Mene zanima, momci su dali sve od sebe odigrali dobro protiv kad vec spominjes u slucaju rijeke vrijednost, puno skupljih momcadi i dobili jako dobre rezultate. Jebiga nekad s 5 bodova prođeš nekad ne, meni nije isto bit zadnji s 0 bodova i 1-17 gol razlikom i jednu sezonu s ovakvim dobrim rezultatima ne proci, drugi put ce se proci. Skocili smo jer kritike osim "luzer,nesposoban, otkaz" nije bilo. Nista se od sadrzaja nije reklo naravno da ce vam se odgovorit.
  • Neki tip
    19k
    I nije sveta krava da mu se ne smije uputiti kritika.marcio amoroso

    Kao što ih je već par napisalo, između upućivanja kritike, protiv koje nemam niš, i zazivanja otkaza je velik, ogroman jaz i razlika.
156789Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.