• Eduardo
    16.9k
    Rijeka i Dinamo u srijedu će odigrati svoj 18. susret u Kupu. Bit će to peti dvoboj u ovoj fazi natjecanja (1/4). Do sada Dinamo u četvrtfinalnim utakmicama nije nikada poražen od Rijeke. U obje dosadašnje četvrtfinalne utakmice igrane u Rijeci izašli smo kao pobjednici (1:0 i 2:1).

    Sreća pa se ne radi o finalu gdje smo im postali mušterije... :roll: Prošle sezone su nas dobili u finalu Kupa s 3:1, i tako nam pokvarili 'savršenu' sezonu.

    S obzirom na ostvarene rezultate u Kupu prethodnih godina, možemo reći da je ovo "finale prije finala" koje će se odigrati u četvrtfinalu.

    KUP 2019. - 2020. | Rijeka
    • 1/8 Finala; Varaždin 1 - 2 Rijeka
    • 1/16 Finala; Buje 0 - 11 Rijeka

    KUP 2019. - 2020. | Dinamo
    • 1/8 Finala; Opatija 0 - 3 Dinamo
    • 1/16 Finala; Karlovac 0 - 7 Dinamo
    1. U 1/2 Finale Kupa prolazi? (33 votes)
        Rijeka
        12%
        Dinamo
        88%
    2. Dolaziš na Rujevicu? (33 votes)
        Da
        12%
        Ne
        88%
  • Majki2111
    2.5k
    Atiemwen, Kulenović, Ademi, Ivanušec vani
    Perić unutra

    Kad se očekuje povratak ove ozljeđene ekipe?? Kaj je s njima točno?

  • deda
    26.3k
    Majki svi su ozljeđeni. Beli još nije počeo trenirati uopće, Kule nešto malo, ozbiljnije tek za tjedan dva, kapetan isto laganini, neće igrati barem još 20 dana, a Luka bi trebao vjerojatno biti spreman za nedjelju.
  • Eduardo
    16.9k
    Očekivana postava?

    Livaković - Stojanović, KTC, Perić, Leovac - Moro, Gojak, Majer - Kadzior, Oršić, Petković
  • marcio amoroso
    31.5k

    Samo je pitanje koja 2 stopera igraju.
    Dilaver mislim da će igrati, čak mislim da će Theo na klupu.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    moguće zbog pizdarija s ugovorom, inače su po meni Perić i Theo glavni stoperski par
  • marcio amoroso
    31.5k

    Po meni također, ali Bjelica gotivi Dilavera i teško će on na klupu u nekoj bitnoj tekmi.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    a ne znam, jest da je ove godine Theo slabo igro HNL, ali to je po meni zbog europe bilo i sad bi trebo glavni stoperski par bit Theo Perić. Ali definitivno je očito da Bjelica preferira Dilavera tako da budemo vidili šta bude bilo ovo prolječe.
  • Dino
    2.1k
    Po meni bi bila velka steta da bilo koji od njih trojice stagnira u formi il ne igra
  • cron1ck
    1.5k
    prijenos na HNTVu, ako je netko zaboravio gdje se kup inace prenosi
  • deda
    26.3k
    Jel bi ovu tekmu mogla bura odgoditi? :cool:
  • Neki tip
    18.4k
    lako moguće pa i vjerojatno.. objavljen crveni alarm za taj dio zemlje (zapravo cijelu obalu..)
  • Ero
    921
    Nadam se da bura neće bit ni upola kao na derbiju na poljudu u jesen 2018..onda će stvarno bit negledljivo
  • Dino
    2.1k
    Livakovic-peric, dilaver-leovac, stojanovic-moro-gojak, majer-orsic, kadzior-petkovic
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Dilaver mislim da će igrati, čak mislim da će Theo na klupu.marcio amoroso

    Čovjek vidi budućnost šta reć :joke:
  • Markelo
    2.3k
    Evo sat vremena prije tekme suncano i toplo u Rijeci bez previse vjetra. Cini mi se da nece biti problema sto se tice vremena
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.