• KlasicZg
    515
    I mi i oni su imali iste uvjete... oni su usli bolje i nabrijanije i snašli su se kak spada....

    Igrali su ko da im je kup zadnja opcija poslje lige prvaka i europske lige skupa. Motivacija za nula. Neki ne zaslužuju nosit sveti dres.
  • Ero
    930
    Opet bez dvostruke, kurac je uspješan.
  • reziser
    6.2k
    vatromet za ulaz u polufinale kupa :rofl:
  • Jaki
    100
    Ovo nisu uvjeti za igru Dinamo je odigrao lose ko i Rijeka zabili su uz pomoc vjetra nebitno par igraca nije za Dinamo to se vidi prvi Gojak koji se nije vidio deda sta je Bjelica kriv?
  • reziser
    6.2k
    uvjeti su bili kakvi su bili
    jednima i drugima isti
    nenogometni
    ali jbg..mora se igrati..nije da se nemoze igrati
    a nasi su usli u tekmu preko 3 qrca i to je to
  • LovroZG
    1.3k
    Sami smo si krivi. Petković maši prazne golove, stoperi puste Čolaka samog na sedam metara od gola i ode kup.
    A i sami smo tražili odgodu kad smo imali dovoljno igrača na raspolaganju pa nam se to lijepo vratilo.
  • Jaki
    100
    I da igrali smo ko pickice ovi su igrali muski i udarali cim sam vidio postavu Moro Gojak I Majer i mislio sam da cemo tesko nesto u vezi napravit pa skupa nemaju svi zajedno 100kila mekano bezvoljno
  • marcio amoroso
    31.9k
    Da se mene pita Bjelica bi dobio otkaz i nebi bio u busu za ZG.
    3 jebene utakmice imaš u Hrvatskoj bitne i sve 3 popušiš. Ma jebi se :rage:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ma nije toliko losa igra ovi nabacaji ali za takvu igru moraš igrat protiv otvorenih ekipa, a ne mozes igrat protiv ekipa koji ce igrat bunkerčinu protiv tebe, Rijeka sada i Hajduk u zadnjem derbiu...
    Petkovića jednostavno nije islo,nije njegov dan bio koliko god se trudio napravit isto kao i Oršić...malo opet taj od nacina igre ako su vidjeli da kratkim pasovima mogu igrat trebali su nastavit a ne igra u daleki for ili ubačaji u peterac gdje su uvijek minimlano 3 protivnicka
    Nije mi jasno i zašto je izveo Majera i Kadziora koji su za mene bili jedni od boljih a Gojak nestao Stojanovic je trebao uz Leovaca biti zamjenjen prvo smo gol primili preko Stojanovica a Leovčevi ubačaji u rangu nekakvog Pivarića
    + ovi uvijeti ova bura pa golmani ispucaju loptu lopta im se vraće Oršić i Petko pokusaju nabacit lopta na pola puta u peterac stane i spadne ko da je cigla ....

    Plus VAR kod one situacije sa Gavranom(mogao je crveni pokazat igraču rRijeke jer je nabio lakat u leđa Gavranoviću koji se zagradio) a onda i negdje 10 min.prije kraja Petko i Orsic su trazili da pogleda ruku Čolaka nije iso gledat nista od toga(kamoli da se konzultirao sa Var sobom a ni toga)
  • Jaki
    100
    Bravo odma svi pljujte po Bjelici to su navijaci sta je Bjelica kriv sto nema kog stavit umjesto Gojaka i takvih poluigraca sto igraju ko pickice danas ma da Bjelica je kriv za sve
  • KlasicZg
    515
    Osobno ću donirat novu mašinicu za šišanje Majeru da mu više frizura ne bude u prvom planu.
  • Jaki
    100
    Majera ocito boli kurac za nogomet kocka i zene su bitnije
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Šta da uopće kažem na ovu tekmu, ovo nazvat nogometom je uvreda nogometu i to ne samo zbog vjetra nego i zbog izležavanja riječkih igrača koji mi već jako idu na kurac s time jer im nije prvi put.

    Što se naših tiće, obrana bože sačuvaj, Oršić jedini koliko toliko dobar, a ostali bolje da ne komentiram. Jedino ću branit jednog igrača, a to je Majer jer njegovom stilu igre ovi uvjeti nikako ne odgovaraju (jbg šta ti vrijedi igrač poteza po ovakvom vremenu), ali svejedno je lik bio duplo bolji i od More i od onog Gojaka od kojega se lopta odbija ko od stupa i svejedno je zamjenjen prije obojice?!?! Pa mislim ako mu ne vjeruješ prodaj ga i amen, a ne da liku ne daš pravo da igra nakon što je dugo bio ozljeđen (sjećamo se More nakon ozljede) i onda s ovakvim potezima prizivaš pljuvanje navijača. Nenade šta radiš dovraga nekad...
  • marcio amoroso
    31.9k
    Tko trenira igrače? Tko ih postavlja?
    Ja??? 35 igrača vodiš na pripreme j ne možeš ih naći 11 da pobijediš raspadnutu rijeku?
    Bura?? Kakvo treba vrijeme da pobijedimo?
    22 plus i lagani povjetarac.
  • Majki2111
    2.6k
    Meh.... Nije išlo danas. Više je razloga. Zicer Petkovića, Gojsk loš, Majer isto loš na ovim uvjetima. Plus čudan gol koji smo primili.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.