• Hipo
    406
    Plavi bih kupio odmah.
    Čak i s tom "reklamom" na dresu... iako je to sve samo ne reklama.

    Al jebiga bit ce opet zvjezdice iznad grba i dodatna odvratna srebrna etiketa pri dnu dresa koju nema nijedan drugi klub u adidasu.

    Da nema te 2 gluposti na dresu i artiklima pokupovao bih cijeli fan shop.




    Modri je najgluplji naziv koji postoji.
    Smišljen vjerojatno za vrijeme croatie.

    Najviše ga gura blazicko i ostali novinari iz tiskanih medija.

    Dinamo je plavi. 1982!
  • Dudu
    2.6k


    Haha, ne znam, ja sam možda mlađi, ali meni Modri nekako specifičnije.. Jer u Engleskoj i svugdje, te fore Blues, plavi ovi oni, Modri samo se za Dinamo kaže...
  • marcio amoroso
    31.9k

    Meni su zvjezdice baš fora. Ona etiketa mi ne smeta i imaju je svi. Zato se o ukusima ne raspravlja jer su različiti. Kad je izašao ovosezonski dres mnogi su ga popljuvali a meni je ekstra :love:
    Uostalom rijetko koji je bio baš da mi je ružan. Onaj narančasti diadora mi je bio možda najružniji.
  • Majki2111
    2.6k
    Jel to nešto izašlo kao trač ili je ovo forumska mašta ova zadnja slika? Nisamu toku.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Meni je ovaj sa moje profilne fantazija
  • Majki2111
    2.6k
    Drugačiji ukus. Meni nije. Ja volim da je nešto specifično. Onaj sa slike na prošloj stranici je isto jednostavan alvuče na retro što volim. Ovaj tvoj nema ništa.. Super mi je onaj dres kad smo imali ZG U SRCU na sredini. Mebi imao ništa protiv malo da ubace neke šare različitih nijansa plave....
  • Eduardo
    17.2k
    meni se svidja :up: ... i više od toga
  • Guinness
    1.9k
    Šta mislite koliko bi koštao "hobi" skupljanja dresova od 2002 godine do danas?

    Ne bitno je li prvi drugi ili treći dres.

    Prije par godina u Top Sport outletu bilo je dresova po 49 do 99 kn diadorinih starih, danas ne znam mogu li se uopće di i naći osim njuškala eventualno...?
  • 000
    941


    Neki su jako rijetki i tesko ih je naci. Samim tim nisu ni jeftini. Cak i diadore sve manje ima.

    vunc6BY.jpg

    Recimo ovaj, trazim ga duze vrijeme, samo jednom izletio na njusci u nekoj s velicini.
    Kad smo kod Pedra, danas puni 34.
  • Guinness
    1.9k
    Neki su jako rijetki i tesko ih je naci. Samim tim nisu ni jeftini. Cak i diadore sve manje ima.Cavalera

    Vjerujem. Taj i 2010-2011 su mi odmah pali napamet kako ću ih nać jer ih nisam od tad vidio nigdje skoro.
    Ne znam, počeo bih od nekud pratim malo malo njuškalo ali sve mi je to nekako bezveze i nisam siguran jesu li uopće original.
  • xavier
    11.1k
    @bk5b

    Misliš bilo kakve ili "match worn" dresove?
  • Guinness
    1.9k
    bilo kakve i bilo koju garnituru od 2002 do ove sezone. Tipa ako nađem treći iz 07/08, tu sezonu "križam" i tražim za iduće sezone
    Naravno da je idealno da je prvi i da ima sponzore iz te sezone a idealno-nestvarni i da je MW
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.