• vjeko1701
    5.9k
    Unatoč povijesti, rado bi ušparao za dres Croatie od Prosinečkog.
  • marcio amoroso
    32.2k

    Meni su isto vrh dresovi oni od Croatie. Samo Dinamov znak i Marić.
  • vjeko1701
    5.9k
    Hehehehe :D Za svoje doba su bili i originalni i prelijepi.
  • xavier
    11.1k
    Moram priznati da se meni osobno ti dresovi uopće ne sviđaju. Na stranu "Croatia", ali ne volim dresove s kragnom, posebno s tako šarenom kragnom.

    Po meni Dinamov dres treba biti plav (normalne plave boje, ne tamnoplavi) s eventualno ponekom bijelom crticom da ne bude "preobičan". Pod crtice ne mislim na pruge kao što je Dinamo nekoliko puta u povijesti imao nego nešto na rukavu, ispod ruke, oko vrata ili negdje drugdje.

    1aa47261883a486212c19e6577b1c8ef.d7333b84331df66c2f3180b0f6c8be49.png

    Ovo je po meni odlično, samo treba još malo "osobnosti".

    Chelsea je ubacio čak i crvenu i ne izgleda loše:

    2018-19-chelsea-fc-stadium-home-football-shirt-qj6M0x.jpg
  • Mali dioničar
    14.1k


    Da, ubacivanje crvene u skladu sa grbom Dinama ima smisla. Samo diskretno.
  • Građanski1911
    327
    Dinamo ima prelijepu plavu boju, a kada pogledaš klubove na top razini nitko osim Leicestera i Hoffenheima nema skroz plavi dres (Chelsea je plavo-plavo-bijeli, Schalke plavo-bijelo-plavi)... s time da su njihove nijanse drukcije od Dinamove plave i diskutabilno je spadaju li ti klubovi u top razinu.

    I umjesto da u Europi promovirami tu jedinstvenu Dinamovu plavu igramo u crnim, modrim (sjeca li se tko one modre sa zlatnim govnom na lijevom rukavu?), fluorescentnim....
  • 000
    941

    Mislim da su totalno fulali poantu tog treceg, "europskog" dresa, i da smo jedinstveni po tome.
    Sve domace utakmice se trebaju igrati u domacem, modrom dresu, a gostujuce po potrebi, i tek tu i tamo rabiti treci dres.
    No necemo valjda ocekivati od nekoga zaposlenog u nogometnom klubu da vodi racuna o nogometnom stvarima.

    Sto se tice dresa croatije, reci su samo neka hvala. Nije mi se svidjao tada, danas jos manje.

    A ovaj zuto-zeleni, koje li je vec boje, lako se moglo uciniti dopadljivijim igrajuci u bijelom donjem dijelu, plavim stucnama, nekako da se razbije ta jednobojnost.
  • zgšd
    156
    mislis ovaj?
    Attachments
    2046b89a89e2bb3a4fe58b9421c9c650.d7333b84331df66c2f3180b0f6c8be49 (19K)
    606bb1aff5a63176434849d84500542e.d7333b84331df66c2f3180b0f6c8be49 (20K)
  • Hipo
    406
    evo dinamovci među ovih 6 se vjerojatno nalaze sva 3 nova dresa dinama:
    povećajte si fotku.

    adi-2.jpg

    plavi,crni i fluorescentni...

    iskreno meni je svejedno koje će odabrat ionako neću kupit ništa od adidasa...ali da se ne ponavljam oko toga...


    1 i 6 su mi ok,

    5 bi bio vrhunski dres da nema ovaj uzorak od njemačke repke, katastrofa.
  • Dudu
    2.6k
    Samo da ne bude išaran ko ovaj drugi :D
  • 000
    941
    Samo da ne bude išaran ko ovaj drugi :DDudu

    Nema veze ako bude isaran, a uzmu ga za treci. Crno-crna kombinacija :cool:
  • Majki2111
    2.6k
    Vidim da ekipa im nešto protiv crnog dresa. Meni vaš dobro izgleda. Pa čak i crni od repke.
  • xavier
    11.1k
    Samo da ne bude išaran ko ovaj drugi :DDudu

    Meni su i prvi i drugi grozni, stvarno ne volim takve prošarane dresove. Kako sam rekao, što "čišći" dizajn s par elemenata koji mu daju osobnost i to je to.
  • xavier
    11.1k
    Vidim da ekipa im nešto protiv crnog dresa. Meni vaš dobro izgleda. Pa čak i crni od repke.Majki-Papi2111

    Nema nitko ništa protiv crnog dresa nego protiv činjenice da smo valjda jedini klub koji ciljano ne igra utakmice u svom prvom dresu.
  • Infinity
    15.2k
    Cetvrti je neki stil Dinama, najmanje saranja, mada je meni drugi najbolji, pogotovo ako bi bilo prosarano bijelom, a ne crnom. Treci vec vidim kao neki treci, kombinacija crne i tamno plave.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.