• Infinity
    15.3k
    Ja nisam star, al sjecam ih se i sutra da izbace bijeli otisao bih pjeske u Zagreb po njega. Sto se tice detalja na plavom, mislim da bijela najbolje pristaje. To sto su tovari bijeli? Pa boli me ona stvar, i more im je plavo.
  • xavier
    11.1k
    Već sam pisao kako nekoliko godina promijeni perspektivu. Većina ljudi koje znam se žale na sve ove boje rezervnih dresova jer smatraju da je drugi dres Dinama samo bijeli, a evo imamo mlađeg kolegu koji želi bilo što osim bijele...iako je to boja drugog dresa koju je Dinamo imao veći dio svoje povijesti.

    Meni inače ovaj dres na koji ste se referirali baš i nije nešto posebno. Izgleda mi nekako "retro". Širok, sjajan...meni se definitivno više sviđa nešto kao onaj od Chelsea koji smo stavili neki dan.
  • Guinness
    2k
    tovari bijeliInfinity

    Tovari su plavo-crveni, to im je glavna boja iako im je prvi dres bijeli


    Dinamo je odavna modro/plavo-bijeli i tako treba bit i dalje. U zadnjih 13 godina eksperimentiranja sa tamnoplavim-crnim dresovima i narančastim i florescentnim kombinacijama izbačen je samo jedan dres koji je vrijedan spomena i budi lijepe uspomene - naravno govorim o tamnoplavom najpoznatiji iz Amsterdama i kasnije iz Praga... Sve nakon toga je užas i katastrofa i Dinamo mora igrati sve utakmice u svojoj plavoj boji, ali jebiga.. ima puno važnijih briga zadnjih godina koje neće tako skoro nestati.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Normalno je da se ima i taj neki treći dres. Samo nije normalno što mi igramo najbitnije utakmice u njemu i što ga nazivamo europski umjesto treći.
  • xavier
    11.1k
    Normalno je da se ima i taj neki treći dres. Samo nije normalno što mi igramo najbitnije utakmice u njemu i što ga nazivamo europski umjesto treći.marcio amoroso

    To i je poanta. Nema nitko ništa protiv trećeg dresa kao takvog nego protiv činjenice da ga u Europi koristimo umjesto prvog dresa što nema nikakvog smisla.
  • Guinness
    2k
    Kad smo zadnji put europsku igrali u prvom dresu? Čini mi se da je čak 2011. protiv Helsinkija doma bilo...
  • Hipo
    406
    Sta stvarno toliko je proslo da europu nismo igrali u plavom??
    Pa to je tragedija!!

    Meni se cini da je zadnji bio neftchi.
    Najljepsi dinamov dres, mozda i ikad.

    Ja bih molio moderatore da postove rassprave o dinamovom dresu prebace u pravu temu.
    Ovo stvarno nema smisla na dvije teme...
  • Guinness
    2k
    Meni se cini da je zadnji bio neftchi.Hipo

    Neftchi je bio utakmica prije Helsinkija.. Al to je sve napamet iz glave na poslu, nisam 100%
  • BluePhone67
    3.3k
    Evo tovari najavili dres boje lavande :cool:
  • Hipo
    406
    Blue to ti je post za drugu temu.

    Dinamo je od 2006. I tekme protiv auxerrea, dakle 13 godina, samo protiv neftchia igrao europu u svom prvom dresu (obicna plava).
    Hvala tatta!
  • nkdz
    829
    nemam pojma koliko uopce imaju koristi da rade žute i narančaste dresove, mislim da ih jako rijetko
    neko kupi, ja ih bar nikad nebi kupio
  • Infinity
    15.3k
    Ma dres mora biti lijep, privlacan, mora vikati 'kupi me'. To je najbitnije, jer to znaci da se vecini svidja.

    Sto se tice igranja u prvom, drugom, trecem, europskom, meni to sve svejedno. Ja ionako ne pamtim kad se u kojem dresu igralo. Nek oni trpaju, pa makar igrali u rozom. Hmmm... Sad kad spomenu, klubovi izbace fensi varijante rozog dresa i prodaju velike kolicine. Volio bih vidjeti rozi prije nego zuti, zeleni, narancasti, zlatni... Schalke je imao lijepu verziju, sad Leicester, a Palermo kao prvu garnituru cesto ima top dres. Eto im markrtinga.
  • xavier
    11.1k


    Istina da puno klubova redovito mijenja dizajn drugog dresa, ali ima ih dosta koji se i dalje drže tradicije. Treći dres je po meni za "eksperimentiranje". No ne znam koji klub osim Dinama redovito igra utakmice u trećem dresu kad može u prvom.

    Što se tiče boje za drugi dres, nikako roza. Samo bijela iako bih i žutu nekako prihvatio (ne zlatnu i ne fluorescentnu koja "svijetli u mraku").
  • Eduardo
    17.6k
    nemam pojma koliko uopce imaju koristi da rade žute i narančaste dresove, mislim da ih jako rijetko
    neko kupi, ja ih bar nikad nebi kupio
    nkdz

    Ja baš igrom slučaja imam oba. Onaj prvi žuti mi je top. Uzeo ga preko web shopa i popizdio sam kad je stigao jer grb nije ušiven već je naljepnica nekakva.

    Narančasti je bio bagatela jer su mu s unutarnje strane visili konci malo. Zbog toga je išao za samo 170kn mislim. Zašto ne za tu cijenu?
  • Infinity
    15.3k
    Meni je roza skroz OK. Evo Leicesterov ove sezone je super, taman je i adidas, da Dinamo imadne identican kupio bih si ga. Ljepsi od ovog zelenog/zutog ove sezone, ne znam ni koje boje je bio. Al ima ljudi kojima se i takav svidja i to postujem, jer se ne moze ugoditi svima. Zato imaju tri dresa, zato se mijenjaju svake sezone i nekad se poklopi da se nekome svidi, a nekad ne.

    8pard4s88y2u1xxz.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.