• nkdz
    829
    Narančasti je bio bagatela jer su mu s unutarnje strane visili konci malo. Zbog toga je išao za samo 170kn mislim. Zašto ne za tu cijenu?Eduardo

    Ma dobro, mozda sam pretjerao kad sam rekao da ih nebi kupio, ali ima mi drazih boja s kojima bi mogli sloziti nesto, mada vise volim tradicionalnije boje kad je dinamo u pitanju
  • Hipo
    406
    Dakle 18.7. novi dresovi.
    Dan prije 1.kola.

    Superkup u aktualnim plavim dresovima.
    Jos samo tjedan dana do tekme :smile:
  • Eduardo
    17.6k
    Kakve smo dresove imali u sezonama 14-15 i 15-16? Jesu bili identični te dvije sezone, tj.nisu se mijenjali?
  • Draž
    1.1k
    Isti su bili. Puma personalizirani sa velikim ugraviranim grbom.
  • immerwieder
    1.2k
    https://www.tportal.hr/sport/clanak/na-ovako-atraktivnoj-promociji-dresa-hnk-rijeke-mozemo-samo-cestitati-foto-20190713

    simpatično, kod nas bude vjerojatno nekakva zaštitarima čuvana uštogljena promocija u jurišićevoj
  • 000
    941

    Lijepe cure, sto se za dresove ne moze reci.
    A ovi "nasi" su isuvise samodopadni da bi promociju organizirali medju najbitnijima, navijacima Dinama.
  • Eduardo
    17.6k
    Isti su bili. Puma personalizirani sa velikim ugraviranim grbom.Draž

    Znači to je ova garnitura dresova, imali smo ih dvije sezone? A crni je bio isti čak tri sezone?
    d57Rcaq.png KSYZU4v.png rZLAWqh.png
  • ZGBhoy
    1.7k


    Mislim da je žuti mjenjan u drugoj sezoni
  • Eduardo
    17.6k
    Pričaš o ovom žutom?
    lhe6UHn.png

    Da li je on došao u sezoni 16/17 ili 15/16
  • Draž
    1.1k
    Da, taj plavi personalizirani je bio dvije sezone, a žuti sa zadnje fotke je bio samo u sezoni 16/17 tj.sezona prije adidas dresova.
  • Eduardo
    17.6k
    @Draž hvala,to me zanimalo
  • Blueboy95
    3
    Moram vas ispraviti ljudi. Plavi personalizirani dres smo nosili cak tri sezone. Pocevsi sa sezonom 13/14., pa 14/15 I zakljucno 15/16. Zatim dolazi nova garnitura (plava I zuta) u kojoj smo igrali sve euro utakmice u lp (sezona 16/17). U toj sezoni gubimo crni (plavi) dres I on se ponovno vraca u sezoni 17/18 kada nas preuzima adidas I izdaje treci crni (plavi dres).
  • Blueboy95
    3
    plavi je izdan u sezoni 13/14 I traje tri sezone
    zuti je izdan u sezoni 14/15 I traje dvije sezone
    crni je izdan u sezoni 13/14 I traje tri sezone
    Prva slika je protiv psv-a u sezoni 13/14
    Druga protiv celtica tamo kod njih 14/15
    Treca protiv arsenala na maksimiru 2-1 2015
    Attachments
    zagreb-croatia-october-24-2013-450w-174672473 (51K)
    glasgow-scotland-2nd-oct-2014-uefa-europa-league-celtic-versus-gnk-E89GNY (196K)
    untitled (2M)
  • Blueboy95
    3
    ovo ti je sezona 2013/14 Soudani ,Fernandes I Migliore su tad dovedeni. Steta sta je Migliore tak kratko trajao
    Attachment
    domaci_dres_1314_malavcvcvsss (77K)
  • Draž
    1.1k

    Ok, nije samo dvije nego čak i tri. :-) Još bolje.
    Svejedno. jedan od ljepših pogotovo iz razloga jer nije generički, nego rađen isključivo za nas. Imam g a :-)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.