• Mali Zeus
    9.3k
    Stare dinamove dresove je gotovo nemoguće naći na netu. Nešto na njuškalu i ebayju al generalno skupljati to bi bilo jako teško.
    Imam ideju skupiti što više dinamovih šalova, to je ipak malo lakše. :)

    Inače, što se tiče dresova izbacio bih posebne europske i da imaju samo 2 garniture. Plava i bok, ne nekakve tamne, skoro pa crne.
    Dres od protekle sezone je mrak, jedino ta vražja lana grupa kvari malo. :)
  • Guinness
    1.9k
    bi bilo jako teškoMali Zeus

    Slažem se. Zato baš i idem od 2002. (za mene simbolična) do svake sljedeće. I baš zato idem i "jednostavnijim" principom da ne treba nužno biti prvi i sa sponzorima već bilo koji i bilo kakav ALI da je od te sezone.

    Budemo vidjeli koliko ću (ne)uspijevati sa vremenom
  • deda
    27.5k
    Držimo palčeve, a možda uspijemo i pomoći
  • Guinness
    1.9k
    Držimo palčeve, a možda uspijemo i pomoćideda

    Hvala! :up: Već je dio ekipe sa ZD/Snet pomogao oko ulaznica i općenito drugih memorabilija.
  • Eduardo
    17.2k
    Vidim da nitko nije stavio ovdje pa nek se nadje...

    10oic7q.jpg
  • SAS1987
    13.2k
    61916755_2454745574545542_1188213134913961984_o.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=3472a006a285ef229a070148f7f88cbd&oe=5D93A2EE

    FB stranica "RETRO Dresovi" je poćela prodavati retro dresove Croatia Zagreb. Baš će zaraditi sa dresovima Croatie :rofl: :rofl:
  • SAS1987
    13.2k
    Btw, beli gostujući dres 1986-1987 sa napisom Levis bi danas bio totalno in :lol:
  • Kwedi
    3.8k
    Meni su Croatijini iz '97(Lotto s šahovnicom na kragni) i ovaj Umbro iz '98., '99. uz onaj omaž dresu '82. iz sezone 2012. daleko najljepši dresovi koje smo imali
  • marcio amoroso
    31.9k

    Meni su ti isto vrh ali prošlogodišnji Dinamov je isto perverzija :love:
  • Eduardo
    17.2k
    @SAS1987 koliko peneza? :smile:
  • Kwedi
    3.8k
    Ne znam, na primjeru ovogodišnjeg dresa koji je ovkirni trening dres proizvođača imam filing kako se malo trudi na ljepoti dresa.

    Također, izlazi mi na nos rezervni tamno/crni dres i varijacije duginih boja na rezervnom.

    Dajte plavi glavni, bijeli rezervni i bok
  • SAS1987
    13.2k


    "Retro dresovi Croatie iz Zagreba u našoj kolekciji!!!
    Dry fit materijal, cijena 28 €"
  • marcio amoroso
    31.9k
    Naručio sam bio od te ekipe Bobanov dres iz Milana i Dinamov 82’. Dresovi su ok ali su premali. Ja nosim dresove XL a taj njihov XL mi je kao obični M.
  • Hipo
    406
    Sva 3 nova dresa i ove sezone.
    Opet neki fluorescentni ocekujem :confused:

    Prežlosno da je crni dres postao 'glavni' dres dinama...i bit ce jos dugi niz godina u opticaju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.