• xavier
    11.1k
    Građanski je uredno imao grb na dresu između 2 rata.
  • Mr Blue
    3.3k
    Pa pitao si za razdoblje 50-ih i 60-ih, ne o međuratnom razdoblju. :joke:
    Druga država, drugi sistem, druga pravila pretpostavljam. Mogu zamislit kako je komunizam u cilju sprječavanja bilo kakve individualnosti branio i igranje pod vlastitim grbom.
  • xavier
    11.1k
    Pa pitao si za razdoblje 50-ih i 60-ih, ne o međuratnom razdoblju. :joke:
    Druga država, drugi sistem, druga pravila pretpostavljam. Mogu zamislit kako je komunizam u cilju sprječavanja bilo kakve individualnosti branio i igranje pod vlastitim grbom.
    Mr Blue

    Pitao sam za to razdoblje na što si ti odgovorio u stilu da "u to vrijeme vjerojatno još nije bilo uobičajeno imati grb na dresu". Zato sam stavio da je Građanski između 2 rata imao grb.

    A što se tiče "običaja tog vremena", koliko vidim, ostali su imali grb.
  • Eduardo
    17.2k
    Sad kad si već spomenuo, ne mogu se ne osvrnut na igranje europskih utakmica u crnim dresovima. Ne znam kakvo je vaše mišljenje o tome, ali meni je to još jedan gaf... svih u Dinamu koji su o tome odlučili.Mr Blue

    Meni je odvratno, posebno forsiranje u domaćim utakmicama. Da napraviš anketu medju strancima rekli bi da je Dinamo Zagreb klub čija je boja tamno plava, ako ne i crna. Pod hitno već od iduće sezone treba nastupati u domaćoj, plavoj kombinaciji posebnom kad igramo doma.

    Diadora je usrala sve. Prvo s narančastim, zatim s tim tamnim europskim, a šlag na tortu bio je zlatni :vomit:

    Meni su Pumini žuti bili top, posebno prva sezona s crnim crtama.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Domaće tekme se trebaju igrati u domaćim plavim dresovima. I ja ne kužim foru sa crnim dresovima u kojima se igraju europske tekme. Za mene bi idealna kombinacija bila da je prvi plavi, drugi bijeli i treći crni ili tamnoplavi.
  • Majki2111
    2.6k
    Ja sam za plavu domaću, crnu narančast ili žutu kao drugi ili rezervni, nebitno. Niakko ne bijela.
  • xavier
    11.1k


    Što ti je razlika u generacijama...skoro pa otkad se sjećaš nema bijelog dresa, a moja generacija ne može zamisliti dinomov drugi dres da nije bijeli :blush:
  • Majki2111
    2.6k
    U magli se sječam. Bili su bijeli ali kao neka sivkasta. Jelda.
  • Eduardo
    17.2k
    Ne čisto bijela ali onako s nijansom da vuče na sivkasto se meni svidja. Dodaš tu nešto sitno plavih detalja (npr. ovratnik i rub rukava) i meni super. Isto tako bi mi bio u toj kombinaciji i žuti dobar, nešto kao što su imali Juventus i Chelsea.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Pa to je meni super. Super je što nas tu ima svih generacija i što svatko kaže svoje mišljenje bez uvijanja. Lijepo je što se uvijek raspravlja konstruktivno i bez omalovažavanja. Nema ni trolova a nema ni stoke sa juga.
  • Draž
    1.1k
    Svakako bijeli dres kao rezervni, a treći neka mijenjaju svake godine kako žele.
  • xavier
    11.1k


    Bili su uglavnom bijeli...ti se onda sjećaš srebrnih :smile:
  • BluePhone67
    3.2k
    Nema ni trolova a nema ni stoke sa juga.marcio amoroso

    Nece ih niti bit, odnosno moze doci ali odmah ide delete, trajni ban, ciao dzaci. Kad tad bi se povampirio da je ne znam kako super, dobar, posten hajdukovac i tu nama pametovao. Zato od mene ide odmah trajni ban i neka pjeva borbene..
  • markoli
    1.6k
    Meni su bijeli isto top, baš bi ih opet volio vidjeti. Ovi žuti su mi čak ok, ali narančasti su mi koma bili. Zlatni mi isto nisu baš nešto.
  • zgšd
    156
    Hnl, kup ili europa, kada god je moguce treba igrat u plavom dresu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.