• Gelipter
    3.4k
    Sve ima svoga kupca. Meni isto iskreno nakon toliko čekanja i nije bog zna kaj. Realno nisam se ni nadao nekom čudu. Iako, kombinacija ove "apšisane" zlatne i crne nije toliko loša. Na dresu je najbolji njen maneken. Legendarna Dinamova desetka.
  • Eduardo
    17.3k
    Opet gledam video i ostavlja mi puno bolji dojam nego na slikama kojim su ga prezentirali.
  • Nolifer
    6.5k
    Dosadni su malo sa tim zlatnim. To predstavljaju ko da je njihov template. A zapravo je neki kataloški, plus sa ovim grbom.... Ne hvala..
  • masacusec
    3k
    Stava sam da je previše eksperimentiranja sa svetim dresom
  • Armagedon13
    958
    Da je dres inspiriran dresom Građanskog,bijeli rukavi,ili da je žuto-crni prugasti,pa ga vežeš za povijest,a ovo
  • NitkoBitan
    11.9k
    Meni je ovaj dres skroz u redu, ima neku svoju tematiku. Kakve smo trece dresove znali imat u proslosti ovo je bomba. Boja dresa je blijedoliko zlatna (nenapadna oku kao recimo narancasta) i nema nepotrebnih detaljcica kao na bijelom dresu. Vjerujem da je vecina prizeljkivala crni dres ali sta je tu je..
  • miro
    3.1k
    Meni se ne sviđa ovo. Za taj 3. su mogli malo nešto drugačije napravit, ovaj me još i podsjeća na Hajdukov treći dres :down:
  • maddaddam
    2.9k
    z7bse3rfcooeo1m3.jpeg

    Livaković ima taj template od početka sezone. Za golmanski bi bio top. Za treći, “europski” :cool: , meh.
  • xavier
    11.1k
    Za treći, “europski” :cool: , meh.maddaddam

    Ali treći više nije "europski" nego običan treći dres.

    Što se izgleda tiče, mijenja se stalno i drugi dres tako da je sasvim jasno da će treći svake godine biti potpuno različit. Želim reći da će ih biti koji će nam se svidjeti i onih koji neće.

    Tako da treći nek bude kakav bude, samo nek prvi i drugi budu kakvi trebaju.
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Meni je top dres, bas mi se svida izgled i predstavljanje (ovo s Mlinkom i Baturinom)

    Po vasim komentarima do sad ovo moje moze i u nepopularna misljenja :lol:
  • Captain America
    13.4k
    Objavili su novi set slika i dosta bolje to izgleda pod drugačijim osvjetljenjem. Trebat će ga uživo vidit za konačni sud :lol:
  • Olmic
    2.7k
    Meni isto dres top
  • BBBaranja
    1.9k
    O ukusima se ne raspravlja tak da.
    Meni smeta što se čekalo za novi dres do kraja polusezone.
  • Mrvica
    3.2k
    Dugo se čekalo i iskreno neću lagat nadao sam se da će biti crni ali eto. Na videu mi izgleda puno bolje nego na slikama, plus ova kombinacija sa crnim hlačicama čak i ne izgleda loše. Treba ga vidit uživo u svakom slučaju. Slike govore jedno, video drugo, uživo treće. Ali da se stvarno dugo čekalo moram priznat da da.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.