• xavier
    11.1k
    Bila je ona neka prljava bijela. Neki miks svjetloplave, sive i bijeleflexXy

    Nije ni ovogodišnji baš "čisto bijeli". Samo kažem :sweat:
  • NORTE
    8.9k
    Povratak dinamovog bijelog dresa i odmah petarda.
    6cso9kdxy9srdofm.jpg
  • NORTE
    8.9k
    Plavi dres u Norveškoj bez reklame na prsima, bolje nije moglo.
    Pretpostavljam da je gnk imao u planu bijeli "away" dres protiv žutog Bodoa, ali da Uefa ima svoje smjernice u takvim situacijama.
  • Armagedon13
    958
    Vidim večeras na treningu nova trening oprema,znači Adidas kasni sa dostavom dobra dva mjeseca
  • NitkoBitan
    11.5k
    Kad ce bit predstavljen treci dres? Ne znam kaj cekaju vise.
  • Efes Pilsen
    6.7k
    gdje si vidio slike s treninga?
    Adidas mijenja CEOa i najavljuje smanjenje ocekivane dobiti. Navodno je problem sto Kina jos uvijek jebe s covidom. No, kad je nama Adidas oprema dosla na vrijeme? Mislim, bolje je od onog sto je Puma poslala "na silu" jedne godine pa su znakovi otpadali igracima s majica.
    EDIT: sad sam vidio i ja na sluzbenoj video. Moram priznat da sam do sada razocaran ovogodisnjim Adidasom. Trening majice su maltene iste kao dres sto sam napisao kad je prvi dres predstavljen. One duge majice za traning s polu zipom su iste kao prosle godine, jedina razlika velika bijela mrlja ispod pazuha. Mogli su to malo redizajnirat, makar sad kad nam je druga garnitura bijela. Bas razocarenje.. cekam treci dres, ali za sada nisam sretan s ponudom.
  • andy
    100
    na insta u story dinamo stavio par videa sa treninga
  • Cosey
    430
    Vezano za retro dresove, kakve su veličine? Jesu uži modeli ili normalni?
    Taman sam između pa me zato zanima.
  • marcio amoroso
    31.8k

    Veći uzmi slobodno.
  • Bosskovitz
    7.2k
    Prosle sezone je treći dres predstavljen 1. listopada, ima li netko info hocemo li i ove godine cekati do tada?
  • NORTE
    8.9k
    Kakvi fenomenalni brojevi.
    Plavi dres s bijelim obrubima, bijele hlačice.
    Može li bolje??

    1.9.1963. dinamo-Partizan pred 60.000 ljudi
    vl0e9hq2d4yehyyy.jpg
  • Mlađi referent
    10.2k
    Može li bolje??NORTE

    Da hlačice budu plave.. bijela boja je gadna :joke:
  • Armagedon13
    958
    Ove godine nema trećeg dresa?
  • SAS1987
    13.2k
    Ove godine nema trećeg dresa?Armagedon13

    Navodno bi trebao biti...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.