• NORTE
    8.9k
    50-ih i 60-ih je dinamo nosio dresove ovakvog uzorka.
    Po uzoru na Peñarol, zaista bi nakon bijelih dresova trebali vratiti i ovakve, mislim da bi bili hit.
    Ovosezonski adidasovi dresovi (nekog malog engleskog klubića):
    ap3fs3h4l5te5tml.jpg
    zlvz4vem1ng6pa2a.jpg
  • db-izbjeglica
    12.6k
    ja bi recimo isfurao i žuto-bijele pruge, kao "najkatoličkiji" i te šeme :rofl:
  • maddaddam
    2.9k
    Ajmo iskreno, tko bi želio onaj jučerašnji tovarski macron dres boje ustajalog senfa (osim kao podršku zg gradonačelniku) pošto vas dosta d*ka na macron?

    Mogli bi i osječko mađarski 2fast za sponzora, oni su čak zaposlili i lokalnu firmu da im dizajnira dresove. Rezervni od Dragovoljca i crveni od Gorice.
  • Tom Hanks
    2.5k
    Ni meni nije jasno to oko nekakvih makarona
    Nikad neće bit ko Adidas već samo provincijska marka
  • Mlađi referent
    10.3k
    Već godinama imamo daleko najbolje dresove u ligi ( mjesta za napredak jasno ima ) i u usporedbi s tim socijalcima s jeftinim dresovima, užasnim tonalitetom boja, kontrastima koje nikako ne pašu, smo svemirski brod.

    Samo kod nas dinamovaca je uvijek neka negativa i uvijek je trava zelenija u susjedovom dvorištu.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Imamo najljepši dres u ligi jer jedini imamo dinamov grb na dresu.
  • xavier
    11.1k
    Već godinama imamo daleko najbolje dresove u ligiMlađi referent

    Molim te reci da se šališ.
  • Mlađi referent
    10.3k
    Ni najmanje, tko ima bolji?
  • Keyser Soze
    8k
    kgs4dtp57his7u8h.jpeg

    Bacaju nam novi dresovi na ove iz 2004/2005.
  • Oluja
    3.6k
    ovo mi je bio mozda i najljepsi dres
  • xavier
    11.1k


    Napisao si da godinama imamo daleko najbolje dresove. Ove godine je naš najbolji, ali imali smo zadnjih godina i jako ružnih dresova.
  • Mlađi referent
    10.3k


    Pa tko ima u kontinuitetu bolje? Zanima me tvoje mišljenje?

    Ja mogu vrlo malo dresova Dinama nabrojat da su baš ružni bili i nijedan domaći dres mi nije bio nešto loš, a bilo je i top pogodaka. Stojim pri tom da smo najkonstantniji u tome da imamo koliko toliko dobre dresove i uglavnom bolje od ostatka lige.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Dal netko zna kad bude Djeci dres dostupan?
    Dečki jučer gledali Tekmu samnom i sad bi Dres ( da mi je znati na koga su ) :lol:
  • Slavonac
    383
    Travanj 2021:

    U sljedećih godinu i pol dana klub će predstaviti pet retro kolekcija koje su izabrane kombinirajući nekoliko kriterija poput povijesnog značenja, sportskih rezultata, bitnih događaja i atraktivnosti dizajna. Kampanja naziva ''DINAMO CLASSICS'' kreće upravo na 110. rođendan kluba uz zanimljiv dres iz 1911. godine.

    Posebnost ove kampanje leži u tome što će Dinamo, nakon predstavljanja petog dresa predviđenog za ljeto 2022. godine, seriju nastaviti u interakciji s navijačima! Klub će kroz anketu omogućiti navijačima da svojim glasovima izaberu retro dres i odrede redoslijed u nastavku retro niza kroz odabir nekoliko mogućih opcija. Dres s najviše dobivenih glasova bio bi prvi sljedeći u nizu ove kolekcije.

    Retro kolekcija bit će predstavljena u periodu proljeće, ljeto i zima 2021. godine te proljeće i ljeto 2022. godine. Svaki će dres iz kolekcije biti identična replika najvažnijih i najljepših dresova iz bogate Dinamove povijesti. Redoslijed dresova u nastavku serije te nakon pet navedenih klupskih serija određivali bi navijači glasovanjem između nekoliko ponuđenih kombinacija.

    da dinamo posaljes po smrt, zivjet ces vjecno
  • Mali dioničar
    13.9k
    U sljedećih godinu i pol danaSlavonac

    To su Barišićeve godine.

    Njegova godina traje dulje nego pseća.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.