• Mali dioničar
    13.8k
    To je doslovno sve od papuča, tenisica, čarapa, podmajica, trening majica, ručnika, jakni, šuškavaca, torbi, ruksaka, lopti, trenirka, duksi...db-izbjeglica

    Proizvodi.

    loptidb-izbjeglica

    Onda pretpostavljam da bi sad najbolje bilo
    imati Uhlsport za dobavljača za HNL, a Adidas za Europu.

    Pazi problema, Dinamo trenira u opremi Adidas nabijajući Uhlsport loptu. :yikes:
  • db-izbjeglica
    12.4k
    Pa pretpostavljam da će dinamo tako i raditi, trenirati sa loptama za hnl i europu....
  • db-izbjeglica
    12.4k
    ProizvodiMali dioničar

    Ajd mi onda pokaži macronov asortiman tenisica za trčanje, teretanu i slično...
  • xavier
    11.1k


    A koje kopačke nose igrači? Svatko drugačije. One za koje mu plaćaju ili mu odgovaraju.

    Ista je stvar s tenisicama. Naravno da će netko nositi tenisice koje mu pašu, a ne od službenog dobavljača opreme. Tenisice i ostala oprema su ipak malo drugačije stvari.
  • db-izbjeglica
    12.4k
    Ja kopačke nisam ni spominjao.
    Koliko sam vidio, dinamovi igrači većinom nose adidasove tenisice prilikom trčanja, šetnji i sličnih vanterenskih aktivnosti.

    Također... Opremu ne nose samo igrači, već i kompletno trenersko i popratno osoblje apsolutno svake selekcije.

    Opet ponavljam, ja ne kažem da macron to ne može obaviti, ali naprosto nema smisla nešto takvo ocijenjivati na temelju 2-3 garniture dresova.

    Moje mišljenje je takvo da na svaki proizvod koji ponudi macron, adidas može ponuditi 10 opcija, zato i jesu jedan od nekoliko najjačih tvrtki na tom polju u svijetu. Sa iskustvom u toj branši od valjda 70 godina.
  • Draž
    1.1k
    Vidio sam i držao dresove uživo. Nisam oduševljen plavim. Bijelo ispod rukava je bespotrebno.
    Font brojeva je pak odličan.
  • NORTE
    8.9k
    Bijelo ispod rukava je bespotrebnoDraž
    Takav je kataloški uzorak, dvobojni. Doduše, možda su mogli tražiti da i taj dio bude iste plave boje, no dinamo je u povijesti često imao dosta bijele boje na dresu i zapravo je dobrodošla.

    Marketing bi mogao bit bolji. Čak Hajduk snima video spotove za nove dresove.nkdz1945
    Meni čak skroz nepotrebno, čak i preseravanje.
  • Bosskovitz
    7.2k


    “ Moje mišljenje je takvo da na svaki proizvod koji ponudi macron, adidas može ponuditi 10 opcija”

    Može, ali neće. Jer ih boli ona stvar za klub poput nas, zato nam ni ne dizajniraju dres, zato nam i sibnu osnovnu opremu na koju se nalijepi grb, prečesto na opremu koja ni nije asortiman pa smo znali vidjeti logo na lijevoj strani majice, a grb na desnoj. Zato imamo isti, IDENTIČAN, gostujući dres kao španjolski drugoligaš i zato smo prošle godine nosili domaći dres istog dizajna kao ekipa iz engleskog puba na kvartovskom turniru tri godine prije.

    Sori, to je loše za brend. Marketing je moj fah, u to se razumijem. Daj mi da budem zadužen za marketing i daj mi Macron, prodat cemo 50% vise dresova prve sezone. I zaradit cemo vise i izgledat cemo bolje i navijaci ce biti sretniji. I nikome nece nista faliti, svi ce imati i trenirke i papuče i gaće.
  • SAS1987
    13.2k
    I zaradit cemo vise i izgledat cemo bolje i navijaci ce biti sretniji.Bosskovitz

    Zna se otprilike koliko nam placa Adidas?
  • db-izbjeglica
    12.4k
    Sori, to je loše za brend. Marketing je moj fah, u to se razumijem. Daj mi da budem zadužen za marketing i daj mi Macron, prodat cemo 50% vise dresova prve sezone.Bosskovitz

    a marketing ne može napraviti da se dresovi bolje prodaju bez obzira tko ih proizvodi?
    pričaš kao da nekog boli briga za to! 99,99% ljudi ne zna da real ovideo ima jedan dres na istoj podlozi kao i dinamo, niti ih je briga za to, a 85% ljudi nikad nije čulo za ovideo kao grad, a kamoli nogometni klub. takvo što zanima freakove koji prate nogometne dresove....i prate što se objavljuje na 3 internet stranice koje su specijalizirane za to. Dres je tu, oku je ugodan, materijal je kvalitetan - marketing treba odraditi svoje. ljudi će kupiti govno ako im ga se dobro izreklamira.

    sumnjam da će barcelona ili inter imati manju prodaju dresova jer dijele isti model dresa ove sezone! sumnjam da je belgijska reprezentacija prodala manje dresova zato što je imala isti dres kao i dinamo!

    30715-30716-30717-30718-30719-s3699_dinamo_adidas_con20_away_dres_1.jpg

    re_1600245845_belgium-womens-away-shirt.jpg
  • Bosskovitz
    7.2k
    U redu, ne kuzimo se i razmisljamo drugacije, to je demokratski :)

    Ja samo mislim da mozemo puno bolje od ovoga kaj imamo sad, a to je da smo predzadnja rupa na svirali, cetvrta od pet nasem tehnickom sponzoru, blize Slaven Belupu nego Celticu. Doduse, priznajem da moje “bolje” i tvoje “bolje” ne moraju biti ista stvar, za to postoje forumi.
  • db-izbjeglica
    12.4k
    Ja ne kažem da ne može bolje, samo smatram da:

    - Nije ništa strašno, niti pretjerano bitno ako xyz klub ima isti predložak dresova kao i dinamo.

    - funkcija dobavljača sportske opreme nije samo napraviti i dostaviti 2-3 garniture dresova.

    Ako se poradi na marketingu, ako klub bude prodavao više dresova... Prebacit će adidas dinamo u bitniji rang, ponuditi više love, javit će se nike, puma, macron, umbro, itd... Sa kontraponudama.

    Također, kad smo kod macrona, jel se meni samo čini ili hajduk dosta rijetko dobija nove dresova ili ih samo predstavljaju u čudnim terminima. Ovaj zlatni nose cijelu vječnost već...
  • Dino
    2.1k
    Meni je ovaj novi Dinamov dres brutalan. Jucer sam ga prvi put vidio uzivo i definitivno mogu zakljucit da mi je jedan od ljepsih uopce. Jednostavan plavi s dvije bijele crte koje ga malo “podignu”. Dobar, dobar…
  • marcio amoroso
    31.8k
    Oni bijeli detalji ispod rukava upravo daju taj retro štih i dres je brutalan.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Jucer kad su izasli u novim dresovima,moram reci da novi dres uživo izgleda baš moćno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.