• Gelipter
    3.4k
    jedino ima ružno prezime. :lol:
    Ja sam s dresom baš zadovoljan, ocjena ipak 4/5. Plavi dres jednostavan, nema blesavih uzoraka, fora su mi ove štucne, djeluju retro kak je već netko spomenuo. Jedino bih dodao crte skroz do kraja rukava za upotpunjene retro štiha i naravno biljela kragna. Reklama PSK ne smeta previše doživljaju. Bijeli mi je isto ok, ove plave crtice mi ne smetaju toliko oko njih sam više neopredjeljen. Bijeli je više moderni štih u odnosu na domaći plavi. Bilo bi fora da crni recimo bude s kragnom (znam da neće, ali zašto joj malo ne maštati) .
  • Riot
    1.7k
    Daj nam taj crni pa svi na sjever u dresovima
  • Gelipter
    3.4k
    crni s kapuljačama :joke:
  • nkdz1945
    55
    Plavi baš kako treba (btw brojevi na leđima će biti replika onih iz 1982 ak niste vidjeli) al bijeli mi nije baš nešto. Ovak mi izgleda malo kao nekakav fanatsy dres sa svim ovim crticama i mislism da bi bio bolji da nema toga.

    Marketing bi mogao bit bolji. Čak Hajduk snima video spotove za nove dresove.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Plavi mi je dobar, a bijeli da nema uzorke bio bi pravi old school dres, čini mi se ovako na prvu...
  • Captain America
    13.3k
    Domaći dres je bombica. Gostujući također dobar. Treba pohvalit i dizajn brojeva.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Domaći jako dobar, jednostavan i efektan. Rezervni malo zbrčkan, ali može proći.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Iako mi se ti plavi detaljcici na bijelom dresu ne svidaju ipak ce to iz daljine biti manje primjetno tako da je generalno ok i gostujuci dres.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Marketing bi mogao bit bolji. Čak Hajduk snima video spotove za nove dresove.nkdz1945

    E da, stvanro mi nije jasno zašto to nemamo. Ne samo da se izbaci dres i bok, moraš napraviti show od toga.
  • Tom Hanks
    2.5k
    Mislim da ću sva 3 uzet ali pričekajmo i taj treći još kakav je
  • Oluja
    3.6k
    meni plavi fenomenalan, a bijeli dobar čak i s ovim uzorkom.
    nadam se da Ivanušecovo predstavljanje dresa znači i definitivni njegov ostanak.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Valjda će sad prošlogodišnji sniziti cijenu.

    Inače dost bolji od ove godine domaći od prošle.
  • dZg1986
    384

    Jakić je prošle godine predstavljao dres pa otišao, nema garancije
  • Robi T
    209
    ygingxae4c0u6smg.png
    gsugoiqktr467v0o.png

    Na jednim hlačicama ima grba,na drugima nema?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.